Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> List otwarty do Zarządu Głównego PZM
NAS Analytics TAG

[Aktualności] List otwarty do Zarządu Głównego PZM

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 17/12/2010, 02:49

Komentatorzy napisał(a):a kto to jest Pernach ?? pewnie jakiś drobny manipulant :):):)<br><hr>pkm<br>
Komentatorzy napisał(a):...chcesz mnie poznać ze złej strony fajo?<br><hr>Perek<br>
Komentatorzy napisał(a):perek... znam Cię i tylko lekko , grzecznie prowokuje :) powiem wiecej :) Ty znasz mnie z tej złej strony i z pewnościąą nie chciał byś sprawdzać czyja jest bardziej zła ;) - kolega który nie przyjął Twojego zaproszenia na fb ;) swoją drogą rozpoznawalność to chyba cel Twojego życia ?? prosze nie odbieraj tylko zbyt osobiście ;)<br><hr>ten najbardziej zły ;)<br>
Komentatorzy napisał(a):Do nikogo nie wysyłałem zaproszen, więc nie wiem o czym mowa.
Jesli jesteś taki zły, czemu boisz sie ujawnic?<br><hr>Perek<br>
Komentatorzy napisał(a):Michalczewski zawsze pisze z różnych nicków, to Ty nie wiesz? Ujawnia się raz na 10 wpisów na forach. Styl monciciela, pseudowyedukowany prostak. Napisze "Cię" z wielkiej litery i udaje intelektualistę, a chwilę wcześniej "perek" z małej (bo, nie zauważył, czytając swojego posta 10 razy i nie poprawił). To zwykły zakompleksiony burak z wybielonymi zębami z Radomia, jedynego miasta, gdzie wygrał PiS w wyborach samorządowych. Zawistny, "mały człowiek" uwielbia patrzeć, jak ludzie się kłócą i dzielą między sobą i tylko potkręca atmosferę wpisami co parę minut z różnymi nickami. Tak naprawdę na szczęście dawno odrzucony przez środowisko.<br><hr>Prawdziwy Psycholog<br>
Komentatorzy napisał(a):ależ ten Michalczewski wam leży na sercu :):):)
ja zadam pytanie : jakie środowisko go odrzuciło ?? kto do niego należy ?? co reprezentuje ?? co zrobiło ?? jakie ma plany ?? śmiech na sali.... a on sobie siedzi i sie karmi tym ;) a co do jego edukacji to nie wydaje mi się żeby który kolwiek z aktualnych zawodników ukończył więcej szkół i dlatego robi z baranami co chce :):)
Polityki bym do tego nie mieszał :) Miasta Radom również :)bo może sie okazać jedynym które zrobiło najwięcej dla sportów motorowych. ale co tam:) syczcie nienawiścią błazny bez szkół , bez ambicji, bez przyszłości :) szczekać i kundle potrafią ale zagryzść tylko prawdziwe rasowe dobermany ;)<br><hr>Radom !!!<br>
postawili mu troche wódki , poklepali po ramieniu i uwierzył ,że istnieje jakieś środowisko :):):):) samozwańczy psychologu, młody jeszcze jesteś i duuuuużo musisz sie nauczyć :) a już napewno racjonalnego, logicznego i niczym zmąconego myślenia ;)<br><hr>psycholog z dyplomem ;)
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 17/12/2010, 06:21

Komentatorzy napisał(a):Dziwi mnie to, że zamiast dyskutować o meritum sprawy poruszonej w liście czyli o tym, że PZM ma wszystkich w d.... i nie liczy się ze zdaniem organizatorów pucharów, zawodników itd. i pomimo udawanej chęci współpracy nagle odwołuje się spotkanie ustalając wszystko pod kątem wygody działaczy dyskusja toczy się o jakieś pierdoły. Nikomu nie zależy ? A potem jak zwykle będzie płacz i lament. Ci którzy nic nie robią tylko czekają na gotowe zazwyczaj głosują najwiecej.<br><hr>.<br>
Komentatorzy napisał(a):ale o czym chcesz dyskutować ?? o tym ,że PZM ma od zawsze w szystkich w d*** i nikt tego nie zmieni ?? a może żyjesz złudzeniami że się da ?? :):)<br><hr>.<br>
20 lat temu też ktoś wierzył w niemożliwe i dziś masz wolną Polskę. najłatwiej siedzieć cicho i wyśmiewać walczących, a później udawać wielkiego opozycjonistę i podszywać się pod sukces. jak się nie uda, to „ja byłem z daleka”, jakie to polskie…. szkoda tylko tych dzieciaków, co im klasę zabierają, a później lament, że Polaka w MotoGP nie ma, a skąd ma się wziąć? <br><hr>ja
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 17/12/2010, 11:02

Komentatorzy napisał(a):Ciekawe kto Wam pozwolił podpisać się za Janusza Oskaldowicza?!Jest od wczoraj w szpitalu i będzie tam do piątku,po wypadku na Słowacji,Janusz ma poważne problemy z kręgosłupem.I nie ma z nim praktycznie kontaktu.Widziałam,ze przyszedł do niego sms,czy można umieścic jego nazwisko pod tym listem.Ale tak sie składa,że Janusz cały czas śpi po znieczuleniu i jeszcze z nikim się nie kontaktował.<br><hr>Monika<br>
CUDA ! Michał Pernach się nie podpisał, Janusz Oskaldowicz nie, Tomek Kedzior prawdopodobnie także NIE ! Irek Sikora idzie swoją drogą i to jest elastyczny człowiek. Więc powstaje pytanie: KTO STOI ZA TYM LISTEM ? Ja podejrzewam kto to. Osoba która ma w tym INTERES ! plus jego od kilku sezonów wierny przydupas, zainteresowani wiedzą kto to jest. Żenada...............<br><hr>Tam obecny
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/12/2010, 11:04

Komentatorzy napisał(a):Ciekawe kto Wam pozwolił podpisać się za Janusza Oskaldowicza?!Jest od wczoraj w szpitalu i będzie tam do piątku,po wypadku na Słowacji,Janusz ma poważne problemy z kręgosłupem.I nie ma z nim praktycznie kontaktu.Widziałam,ze przyszedł do niego sms,czy można umieścic jego nazwisko pod tym listem.Ale tak sie składa,że Janusz cały czas śpi po znieczuleniu i jeszcze z nikim się nie kontaktował.<br><hr>Monika<br>
Komentatorzy napisał(a):A co za franca wysłała tego SMSA ??<br><hr>Wuu<br>
Świderek<br><hr>Tam obecny
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/12/2010, 12:42

Komentatorzy napisał(a):Ciekawe kto Wam pozwolił podpisać się za Janusza Oskaldowicza?!Jest od wczoraj w szpitalu i będzie tam do piątku,po wypadku na Słowacji,Janusz ma poważne problemy z kręgosłupem.I nie ma z nim praktycznie kontaktu.Widziałam,ze przyszedł do niego sms,czy można umieścic jego nazwisko pod tym listem.Ale tak sie składa,że Janusz cały czas śpi po znieczuleniu i jeszcze z nikim się nie kontaktował.<br><hr>Monika<br>
Komentatorzy napisał(a):CUDA ! Michał Pernach się nie podpisał, Janusz Oskaldowicz nie, Tomek Kedzior prawdopodobnie także NIE ! Irek Sikora idzie swoją drogą i to jest elastyczny człowiek. Więc powstaje pytanie: KTO STOI ZA TYM LISTEM ? Ja podejrzewam kto to. Osoba która ma w tym INTERES ! plus jego od kilku sezonów wierny przydupas, zainteresowani wiedzą kto to jest. Żenada...............<br><hr>Tam obecny<br>
Kto?Bo nie wiemy...<br><hr>Nie związany z tematem..
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/12/2010, 15:31

Komentatorzy napisał(a):Dziwi mnie to, że zamiast dyskutować o meritum sprawy poruszonej w liście czyli o tym, że PZM ma wszystkich w d.... i nie liczy się ze zdaniem organizatorów pucharów, zawodników itd. i pomimo udawanej chęci współpracy nagle odwołuje się spotkanie ustalając wszystko pod kątem wygody działaczy dyskusja toczy się o jakieś pierdoły. Nikomu nie zależy ? A potem jak zwykle będzie płacz i lament. Ci którzy nic nie robią tylko czekają na gotowe zazwyczaj głosują najwiecej.<br><hr>.<br>
Komentatorzy napisał(a):ale o czym chcesz dyskutować ?? o tym ,że PZM ma od zawsze w szystkich w d*** i nikt tego nie zmieni ?? a może żyjesz złudzeniami że się da ?? :):)<br><hr>.<br>
Komentatorzy napisał(a):20 lat temu też ktoś wierzył w niemożliwe i dziś masz wolną Polskę. najłatwiej siedzieć cicho i wyśmiewać walczących, a później udawać wielkiego opozycjonistę i podszywać się pod sukces. jak się nie uda, to „ja byłem z daleka”, jakie to polskie…. szkoda tylko tych dzieciaków, co im klasę zabierają, a później lament, że Polaka w MotoGP nie ma, a skąd ma się wziąć? <br><hr>ja<br>
wezmie sie ! nie długo! i to nie z pustych gadek i roszczeniowego stosunku tylko z działania !<br><hr>GP
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/12/2010, 15:38

Komentatorzy napisał(a):a kto to jest Pernach ?? pewnie jakiś drobny manipulant :):):)<br><hr>pkm<br>
Komentatorzy napisał(a):...chcesz mnie poznać ze złej strony fajo?<br><hr>Perek<br>
Komentatorzy napisał(a):perek... znam Cię i tylko lekko , grzecznie prowokuje :) powiem wiecej :) Ty znasz mnie z tej złej strony i z pewnościąą nie chciał byś sprawdzać czyja jest bardziej zła ;) - kolega który nie przyjął Twojego zaproszenia na fb ;) swoją drogą rozpoznawalność to chyba cel Twojego życia ?? prosze nie odbieraj tylko zbyt osobiście ;)<br><hr>ten najbardziej zły ;)<br>
Komentatorzy napisał(a):Do nikogo nie wysyłałem zaproszen, więc nie wiem o czym mowa.
Jesli jesteś taki zły, czemu boisz sie ujawnic?<br><hr>Perek<br>
Komentatorzy napisał(a):Michalczewski zawsze pisze z różnych nicków, to Ty nie wiesz? Ujawnia się raz na 10 wpisów na forach. Styl monciciela, pseudowyedukowany prostak. Napisze "Cię" z wielkiej litery i udaje intelektualistę, a chwilę wcześniej "perek" z małej (bo, nie zauważył, czytając swojego posta 10 razy i nie poprawił). To zwykły zakompleksiony burak z wybielonymi zębami z Radomia, jedynego miasta, gdzie wygrał PiS w wyborach samorządowych. Zawistny, "mały człowiek" uwielbia patrzeć, jak ludzie się kłócą i dzielą między sobą i tylko potkręca atmosferę wpisami co parę minut z różnymi nickami. Tak naprawdę na szczęście dawno odrzucony przez środowisko.<br><hr>Prawdziwy Psycholog<br>
swoją drogą pseudonimy piszę się z małej litery :):) <br><hr>wyedukowany burak ;)
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/12/2010, 16:03

Komentatorzy napisał(a):a kto to jest Pernach ?? pewnie jakiś drobny manipulant :):):)<br><hr>pkm<br>
Komentatorzy napisał(a):...chcesz mnie poznać ze złej strony fajo?<br><hr>Perek<br>
Komentatorzy napisał(a):perek... znam Cię i tylko lekko , grzecznie prowokuje :) powiem wiecej :) Ty znasz mnie z tej złej strony i z pewnościąą nie chciał byś sprawdzać czyja jest bardziej zła ;) - kolega który nie przyjął Twojego zaproszenia na fb ;) swoją drogą rozpoznawalność to chyba cel Twojego życia ?? prosze nie odbieraj tylko zbyt osobiście ;)<br><hr>ten najbardziej zły ;)<br>
Komentatorzy napisał(a):Do nikogo nie wysyłałem zaproszen, więc nie wiem o czym mowa.
Jesli jesteś taki zły, czemu boisz sie ujawnic?<br><hr>Perek<br>
Komentatorzy napisał(a):Michalczewski zawsze pisze z różnych nicków, to Ty nie wiesz? Ujawnia się raz na 10 wpisów na forach. Styl monciciela, pseudowyedukowany prostak. Napisze "Cię" z wielkiej litery i udaje intelektualistę, a chwilę wcześniej "perek" z małej (bo, nie zauważył, czytając swojego posta 10 razy i nie poprawił). To zwykły zakompleksiony burak z wybielonymi zębami z Radomia, jedynego miasta, gdzie wygrał PiS w wyborach samorządowych. Zawistny, "mały człowiek" uwielbia patrzeć, jak ludzie się kłócą i dzielą między sobą i tylko potkręca atmosferę wpisami co parę minut z różnymi nickami. Tak naprawdę na szczęście dawno odrzucony przez środowisko.<br><hr>Prawdziwy Psycholog<br>
Komentatorzy napisał(a):swoją drogą pseudonimy piszę się z małej litery :):) <br><hr>wyedukowany burak ;)<br>
Na pewno nie w języku polskim:(:(<br><hr>nikt specjalny
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/12/2010, 19:23

Jaki by nie był ten kalendarz, to będzie ktoś niezadowolony, komu nie pasuje z jakiegoś powodu. Wiadomo, że pomysł z rundą na Węgrzech był chybiony, no ale są i tacy, którzy planowali tam zorganizować treningi i nie ukrywajmy, gdyby wypaliła runda właśnie na Pannonii, mieliby zapewnioną listę zawodników. Dobrze jednak, że ktoś trzeźwo pomyślał i przeliczył koszty, odległości etc… i co ważne również prestiż toru. Nie można bowiem zrezygnować z rundy w Brnie na rzecz niejasnych pobudek kogoś, kto nie myśli o wszystkich.
Co do podpisów pod listem, gdyby faktycznie któraś z osób jego nie podpisała zażądałaby pewnie usunięcia nazwiska spod listu, a tak się nie stało. Każdy ma prawo do swojego zdania.
Poza tym takie listy… przecież to nie powoduje porozumienia, a jedynie wszystkich usztywnia – no ale to tylko moje zdanie.<br><hr>[i]
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/12/2010, 08:37

Myśle ze pzm bedzie sponiewierac wyścigi bo nawet apel o spotkanie środowisko traktuje jako powód do obrażenia siebie nawazajem. Wszyscy szukają podtekstów w kalendarzu, a nikt tu nie mówi o tej klasie dla młodych! To świadczy o tych tu piszących co wola lac zolc! Lepiej obrazaj wybranych a o młodych gadać tylko w wywiadach jak to się ich wspiera! Wstyd panowie!<br><hr>Baba
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/12/2010, 09:39

Komentatorzy napisał(a):Myśle ze pzm bedzie sponiewierac wyścigi bo nawet apel o spotkanie środowisko traktuje jako powód do obrażenia siebie nawazajem. Wszyscy szukają podtekstów w kalendarzu, a nikt tu nie mówi o tej klasie dla młodych! To świadczy o tych tu piszących co wola lac zolc! Lepiej obrazaj wybranych a o młodych gadać tylko w wywiadach jak to się ich wspiera! Wstyd panowie!<br><hr>Baba<br>
amen<br><hr>ja
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/12/2010, 09:46

<a href="http://www.pzm.pl/motocykle_kalendarz/Wyscigi_motocyklowe" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://www.pzm.pl/motocykle_kalendarz/Wyscigi_motocyklowe</a>

czy te endurance 2 razy w Poznaniu oznaczają, ze nie bedzie podwójnych wyscigów w MP?<br><hr>ja
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/12/2010, 10:17

Komentatorzy napisał(a):Myśle ze pzm bedzie sponiewierac wyścigi bo nawet apel o spotkanie środowisko traktuje jako powód do obrażenia siebie nawazajem. Wszyscy szukają podtekstów w kalendarzu, a nikt tu nie mówi o tej klasie dla młodych! To świadczy o tych tu piszących co wola lac zolc! Lepiej obrazaj wybranych a o młodych gadać tylko w wywiadach jak to się ich wspiera! Wstyd panowie!<br><hr>Baba<br>
Droga Pani ,(tak zrozumiałem z podpisu)Środowisko poniewiera się samo.Ostatnie wyczyny Mistrzów na gali ,litry wypitej wódy na zawodach,osobiste wycieczki po pieniądze do prezesa ,ale tylko" dla mnie" itp, to czy takie srodowisko moze oczekiwać na poważne traktowanie.Dlatego PZM ma argumenty nie do zbicia!Pozatym żaden odpowiedziałny rodzic nie pośle pomiedzy to stado warchołow swojego dziecka!!!!!Dodam że i mi z tego powodu jest też niezmiernie przykro,bo jestem z tym środowiskiem utożsamiany<br><hr>A.Wajda
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/12/2010, 15:13

Komentatorzy napisał(a):Ciekawe kto Wam pozwolił podpisać się za Janusza Oskaldowicza?!Jest od wczoraj w szpitalu i będzie tam do piątku,po wypadku na Słowacji,Janusz ma poważne problemy z kręgosłupem.I nie ma z nim praktycznie kontaktu.Widziałam,ze przyszedł do niego sms,czy można umieścic jego nazwisko pod tym listem.Ale tak sie składa,że Janusz cały czas śpi po znieczuleniu i jeszcze z nikim się nie kontaktował.<br><hr>Monika<br>
Nikt się nie chciał podpisać pod listem promotora i jego pieska od propagandy, bo po latach ich manipulacji nikt im nie ufa. W ich działaniach zawsze chodzi o nabicie kasy i zaspokojenie zakompleksionego ego.<br><hr>BRAK PODPISÓW
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/12/2010, 15:44

Komentatorzy napisał(a):Ciekawe kto Wam pozwolił podpisać się za Janusza Oskaldowicza?!Jest od wczoraj w szpitalu i będzie tam do piątku,po wypadku na Słowacji,Janusz ma poważne problemy z kręgosłupem.I nie ma z nim praktycznie kontaktu.Widziałam,ze przyszedł do niego sms,czy można umieścic jego nazwisko pod tym listem.Ale tak sie składa,że Janusz cały czas śpi po znieczuleniu i jeszcze z nikim się nie kontaktował.<br><hr>Monika<br>
Komentatorzy napisał(a):Nikt się nie chciał podpisać pod listem promotora i jego pieska od propagandy, bo po latach ich manipulacji nikt im nie ufa. W ich działaniach zawsze chodzi o nabicie kasy i zaspokojenie zakompleksionego ego.<br><hr>BRAK PODPISÓW<br>
szkoda świderka bo miał zadatki na dobrego dziennikarza motocyklowego :( Grandys omotał go jak dziecko i teraz za grosze robi z siebie idiote i sługusa myśląc ,że wszyscy inni to głupole i nic nie wiedzą. Ale życie jest sprawiedliwe i wszystko co robisz wraca ze zdwojoną siłą ! <br><hr>były prawdziwy kolega Łukasza
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/12/2010, 16:15

Komentatorzy napisał(a):a kto to jest Pernach ?? pewnie jakiś drobny manipulant :):):)<br><hr>pkm<br>
Komentatorzy napisał(a):...chcesz mnie poznać ze złej strony fajo?<br><hr>Perek<br>
Komentatorzy napisał(a):perek... znam Cię i tylko lekko , grzecznie prowokuje :) powiem wiecej :) Ty znasz mnie z tej złej strony i z pewnościąą nie chciał byś sprawdzać czyja jest bardziej zła ;) - kolega który nie przyjął Twojego zaproszenia na fb ;) swoją drogą rozpoznawalność to chyba cel Twojego życia ?? prosze nie odbieraj tylko zbyt osobiście ;)<br><hr>ten najbardziej zły ;)<br>
Komentatorzy napisał(a):Do nikogo nie wysyłałem zaproszen, więc nie wiem o czym mowa.
Jesli jesteś taki zły, czemu boisz sie ujawnic?<br><hr>Perek<br>
Komentatorzy napisał(a):Michalczewski zawsze pisze z różnych nicków, to Ty nie wiesz? Ujawnia się raz na 10 wpisów na forach. Styl monciciela, pseudowyedukowany prostak. Napisze "Cię" z wielkiej litery i udaje intelektualistę, a chwilę wcześniej "perek" z małej (bo, nie zauważył, czytając swojego posta 10 razy i nie poprawił). To zwykły zakompleksiony burak z wybielonymi zębami z Radomia, jedynego miasta, gdzie wygrał PiS w wyborach samorządowych. Zawistny, "mały człowiek" uwielbia patrzeć, jak ludzie się kłócą i dzielą między sobą i tylko potkręca atmosferę wpisami co parę minut z różnymi nickami. Tak naprawdę na szczęście dawno odrzucony przez środowisko.<br><hr>Prawdziwy Psycholog<br>
kolego redaktorze "L" o miernych sportowych wynikach, inteligencji na poziomie szkoły podstawowej, umiejętności pisania co najwyżej miernej i kompleksach tak wielkich jak przystało na tych którzy jako swoją wartość potrafią jedynie podać wielkość miasta w którym mieszkają, chcesz zatańczyć ? czy będziesz miał coś do powiedzenia nie mając możliwości pisania tekstów jako admin ? przekupne kutwy będące pod czyimś wpływem albo piszące pod dyktando kogoś to najgorsze co może być dla tego sportu !! zaraz po nich w kolejce należy ustawić idiotów którzy nie wiedzą co to bezstronność i potrzebują podtrzymywać czyjeś zdanie bo sami z siebie nie są w stanie wyartykułować nic. Jeżeli myślisz ,że tylko Ty znasz i tylko Ty masz dostęp do id to jesteś w wielkim błędzie co mnie nie dziwi bo jesteś tylko "malutkim człowieczkiem" który nawet nie wie w co się wpakował :) pamiętasz portal motogp ?? tam też redaktorzy - administratorzy wykorzystując swoje możliwości włączali się w dyskusje które ich nie dotyczyły... czy masz aż takie poparcie właścicieli portalu do takich prywatnych wycieczek ?? nie wydaje mi sie i z ciekawości to sprawdzę ;)<br><hr>prawda wyzwala !
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/12/2010, 18:28

Komentatorzy napisał(a):Myśle ze pzm bedzie sponiewierac wyścigi bo nawet apel o spotkanie środowisko traktuje jako powód do obrażenia siebie nawazajem. Wszyscy szukają podtekstów w kalendarzu, a nikt tu nie mówi o tej klasie dla młodych! To świadczy o tych tu piszących co wola lac zolc! Lepiej obrazaj wybranych a o młodych gadać tylko w wywiadach jak to się ich wspiera! Wstyd panowie!<br><hr>Baba<br>
Komentatorzy napisał(a):Droga Pani ,(tak zrozumiałem z podpisu)Środowisko poniewiera się samo.Ostatnie wyczyny Mistrzów na gali ,litry wypitej wódy na zawodach,osobiste wycieczki po pieniądze do prezesa ,ale tylko" dla mnie" itp, to czy takie srodowisko moze oczekiwać na poważne traktowanie.Dlatego PZM ma argumenty nie do zbicia!Pozatym żaden odpowiedziałny rodzic nie pośle pomiedzy to stado warchołow swojego dziecka!!!!!Dodam że i mi z tego powodu jest też niezmiernie przykro,bo jestem z tym środowiskiem utożsamiany<br><hr>A.Wajda<br>
To po jakie licho przebywa Pan, Panie Arturze z takimi typami ? Sądzę iż nikt nikogo nie zmusza Pańskiej notabene zasłużonej osoby do przebywania z tym "warcholstwem" i typami spod ciemnej gwiazdy. O co tu chodzi ? Czy jest tam jakaś kasa: do stracenia, niestety, gdyż nie wierzę że na sportach motocyklowych oprócz kilku dostawców ktoś czegoś się dorobił oprócz wielu kontuzji........ Dziwne.......<br><hr>optymista
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/12/2010, 18:32

Komentatorzy napisał(a):Ciekawe kto Wam pozwolił podpisać się za Janusza Oskaldowicza?!Jest od wczoraj w szpitalu i będzie tam do piątku,po wypadku na Słowacji,Janusz ma poważne problemy z kręgosłupem.I nie ma z nim praktycznie kontaktu.Widziałam,ze przyszedł do niego sms,czy można umieścic jego nazwisko pod tym listem.Ale tak sie składa,że Janusz cały czas śpi po znieczuleniu i jeszcze z nikim się nie kontaktował.<br><hr>Monika<br>
Komentatorzy napisał(a):Nikt się nie chciał podpisać pod listem promotora i jego pieska od propagandy, bo po latach ich manipulacji nikt im nie ufa. W ich działaniach zawsze chodzi o nabicie kasy i zaspokojenie zakompleksionego ego.<br><hr>BRAK PODPISÓW<br>
Wreszcie ktoś mądry napisał o co tu chodzi, pełna kwintesencja. BRAWO , BRAWO, BRAWO ! <br><hr>optymista
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/12/2010, 18:34

Komentatorzy napisał(a):Ciekawe kto Wam pozwolił podpisać się za Janusza Oskaldowicza?!Jest od wczoraj w szpitalu i będzie tam do piątku,po wypadku na Słowacji,Janusz ma poważne problemy z kręgosłupem.I nie ma z nim praktycznie kontaktu.Widziałam,ze przyszedł do niego sms,czy można umieścic jego nazwisko pod tym listem.Ale tak sie składa,że Janusz cały czas śpi po znieczuleniu i jeszcze z nikim się nie kontaktował.<br><hr>Monika<br>
Komentatorzy napisał(a):Nikt się nie chciał podpisać pod listem promotora i jego pieska od propagandy, bo po latach ich manipulacji nikt im nie ufa. W ich działaniach zawsze chodzi o nabicie kasy i zaspokojenie zakompleksionego ego.<br><hr>BRAK PODPISÓW<br>
Komentatorzy napisał(a):szkoda świderka bo miał zadatki na dobrego dziennikarza motocyklowego :( Grandys omotał go jak dziecko i teraz za grosze robi z siebie idiote i sługusa myśląc ,że wszyscy inni to głupole i nic nie wiedzą. Ale życie jest sprawiedliwe i wszystko co robisz wraca ze zdwojoną siłą ! <br><hr>były prawdziwy kolega Łukasza<br>
Mądre, wyważone i prawdziwe słowa. Popieram w całości.<br><hr>optymista
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/12/2010, 19:37

Komentatorzy napisał(a):Myśle ze pzm bedzie sponiewierac wyścigi bo nawet apel o spotkanie środowisko traktuje jako powód do obrażenia siebie nawazajem. Wszyscy szukają podtekstów w kalendarzu, a nikt tu nie mówi o tej klasie dla młodych! To świadczy o tych tu piszących co wola lac zolc! Lepiej obrazaj wybranych a o młodych gadać tylko w wywiadach jak to się ich wspiera! Wstyd panowie!<br><hr>Baba<br>
Komentatorzy napisał(a):Droga Pani ,(tak zrozumiałem z podpisu)Środowisko poniewiera się samo.Ostatnie wyczyny Mistrzów na gali ,litry wypitej wódy na zawodach,osobiste wycieczki po pieniądze do prezesa ,ale tylko" dla mnie" itp, to czy takie srodowisko moze oczekiwać na poważne traktowanie.Dlatego PZM ma argumenty nie do zbicia!Pozatym żaden odpowiedziałny rodzic nie pośle pomiedzy to stado warchołow swojego dziecka!!!!!Dodam że i mi z tego powodu jest też niezmiernie przykro,bo jestem z tym środowiskiem utożsamiany<br><hr>A.Wajda<br>
Komentatorzy napisał(a):To po jakie licho przebywa Pan, Panie Arturze z takimi typami ? Sądzę iż nikt nikogo nie zmusza Pańskiej notabene zasłużonej osoby do przebywania z tym "warcholstwem" i typami spod ciemnej gwiazdy. O co tu chodzi ? Czy jest tam jakaś kasa: do stracenia, niestety, gdyż nie wierzę że na sportach motocyklowych oprócz kilku dostawców ktoś czegoś się dorobił oprócz wielu kontuzji........ Dziwne.......<br><hr>optymista<br>
Jak napisałem jestem utożsamiany ,co nie znaczy że przebywam. A jezeli jestem widziany w otoczeniu indagowanych przezemnie w poprzedniej wypowiedzi ,to mysle ze i Ty rozumiesz że są miejsca jak zawody i treningi z racji specyfiki dyscypliny gdzie siłą rzeczy srodowisko miesza sie w publiczną masę i zachowuje się jak zachowuje.Konsekwencje zas tego zachowania dotykają wiekszosc,choć wywołane są przez jednostki .Wyscigi motocyklowe to pasja mojego zycia.To dużo wiecej niz moge opisać to w tych warunkach.Zostałem wychowany w przekonaniu ze wynik sportowy słuzy wiekszej sprawie niz tylko dowartosciowaniu chwilowym własnego ego.Dorastałem sportowo wśród znakomitych zawodników którzy poza torem mogli służyć przykładem jak zyć skromnie z piętnem Mistrza i przez to byli niedoscignionym wzorem godnym polecenia. To był przykład pasji która zanika.Nie poto odbierałem wszelakie odznaczenia z rąk władz PZM aby oczekiwac pocichu kolejnych do kolekcji .Uważam że to tymbardziej zobowiazuje mnie do zwrócenia uwagi na tą "patologię" . I jeszcze jedno, może najważniejsze w tej dyskusji. Jestem niezależny od pieniedzy PZM ,nie liczę pocichu na zwroty delegacji i tkwienia w wielu innych nieformalnych układach. Mam ten komfort że mogę operowac swobodnie swoimi wypowiedziami ze swiadomoscią konsekwencji jezeli były by one nadużyciem.









<br><hr>A.Wajda
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 0 gości




na gr