Zobacz wątek - <i>[turystyka]</i> Motocyklem po Danii - Za Wolność...
NAS Analytics TAG

[turystyka] Motocyklem po Danii - Za Wolność...

Komentarze użytkowników
_________

[turystyka] Motocyklem po Danii - Za Wolność...

Postprzez Åšcigacz » 10/12/2010, 14:30

Dyskusja na temat: Motocyklem po Danii - Za Wolność Waszą i Naszą
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Motocyklem po Danii - Za Wolność Waszą i Naszą
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 10/12/2010, 14:30

Osobiście nie jestem praktykujący, ale fascynujące jest połączenie ksiądz - motocykl - rajd - piwko wieczorem. Gdyby nie mnogość mszy, pojechałbym<br><hr>Andżey
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 10/12/2010, 15:04

A czemu nie opisałeś słynnch na cała Polskę konferencji Motoelity nie było, nie wierzę - pozdrowienia dla całej ekipy.<br><hr>m
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/12/2010, 21:03

Zadowolonym i malkontetom również dziękuję za pozostawienie komentarza :) Msze nie są obowiązkowe,jedynie zalecane.Nic na siłę.<br><hr>Twardy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/3/2011, 08:59

Dokładnie tak jest. Mnogość mszy!!! Toż to tragedia jak czarni zawładneli praktycznie każdą dziedziną życia w tym kraju.Nie wspominając o rajdzie katyńskim gdzie tez msza co chwilka.Ale coz... miejmy nadzieję, że ci ludzie też kiedyś przejrzą na oczy i kawalerowie w sukienkach przestaną rządzić się w tym kraju<br><hr>markopolo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/3/2011, 17:48

O! Ja też byłem w tym roku na motocyklu w Danii (i zresztą gdzie indziej też, jak co roku) ale na szczęście w innym terminie, bo w czymś takim to uczestniczyć bym nie chciał i proszę nie pisać o malkontenctwie, bo to moje zdanie i mam do niego prawo, tak jak autor artykułu do swojego<br><hr>Krzysiek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/4/2011, 14:39

Przeciez do jazdy w jakimkolwiek rajdzie-nie jestes zmuszany?Kazdy wybiera najlepsza formule jazdy motocyklem-indywidualne podroze i zorganizowane wyjazdy.Na jednych sam ustanawiasz program,na innych jest ustalny program-ktory akceptujesz.
Na Rajdzie Katynskim równiez byłem :) i nie cierpie z tego powodu-wręcz przeciwnie :)
Macie racje w temacie ze-niezadowoleni sa wsrod nas-nie dogodzisz wszystkim,nie muszą byc głosy tylko za-więc z szacunkiem przyjmuje komentarze i te na nie.
Pozdrawiam Wszystkich,dziękuje za komentarze.<br><hr>Twardy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/4/2011, 12:54

to nie chodzi o moje niezadowolenie- chyba nie zrozumiałeś tego co napisałem, a napisałem, że na szczęście w innym terminie, bo moja trasa w dużej mierze pokrywała się z tą z tematu (jeśli chodzi o Danię, bo potem zwiedzałem Niemcy i Czechy)- więc gdyby się odbywały w tym samym czasie- niewykluczone byłoby spotkanie, stwierdziłem, że taka forma turystyki motocyklowej mi nie odpowiada- bo nie lubię "wczasów grupowych" z przewodnikiem i pod czyjeś dyktando oraz zadęcia co jest widoczne zarówno, w tekście jak i co do istoty (zwłaszcza w zapisie o niezadowolonych- niestety nie możesz oczekiwać samych "ochów i achów"), nie oczekuję również aby mi ktoś dogadzał -sam sobie organizuję wycieczki po Europie (jak na razie już dobre kilkadziesiąt tysięcy kilometrów) ale nie chwalę się nimi na forach- bo robię to dla siebie a nie dla poklasku, a co do niezadowolenia napiszę jeszcze raz: mam powody do zadowolenia, bądź nie, z zupełnie innych powodów- tutaj wyraziłem swoje zdanie że taka forma turystyki motocyklowej mi nie odpowiada- mam nadzieję, że tym razem napisałem to wystarczająco zrozumiale<br><hr>Krzysiek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/4/2011, 11:24

Komentatorzy napisał(a):to nie chodzi o moje niezadowolenie- chyba nie zrozumiałeś tego co napisałem, a napisałem, że na szczęście w innym terminie, bo moja trasa w dużej mierze pokrywała się z tą z tematu (jeśli chodzi o Danię, bo potem zwiedzałem Niemcy i Czechy)- więc gdyby się odbywały w tym samym czasie- niewykluczone byłoby spotkanie, stwierdziłem, że taka forma turystyki motocyklowej mi nie odpowiada- bo nie lubię "wczasów grupowych" z przewodnikiem i pod czyjeś dyktando oraz zadęcia co jest widoczne zarówno, w tekście jak i co do istoty (zwłaszcza w zapisie o niezadowolonych- niestety nie możesz oczekiwać samych "ochów i achów"), nie oczekuję również aby mi ktoś dogadzał -sam sobie organizuję wycieczki po Europie (jak na razie już dobre kilkadziesiąt tysięcy kilometrów) ale nie chwalę się nimi na forach- bo robię to dla siebie a nie dla poklasku, a co do niezadowolenia napiszę jeszcze raz: mam powody do zadowolenia, bądź nie, z zupełnie innych powodów- tutaj wyraziłem swoje zdanie że taka forma turystyki motocyklowej mi nie odpowiada- mam nadzieję, że tym razem napisałem to wystarczająco zrozumiale<br><hr>Krzysiek<br>
Krzysiek-nie oczekuje ochow i achow od kazdego czytajacego relacje.Tak jak Ty-lubisz podrozowac samotnie-inni wola jezdzic w grupie,a ze za nich zalatwi organiator wiekszosc to im odpowiada.Gyby kazdy myslal o chwaleniu sie -to nie bylo by zadnej relacji w dziale turysyka scigacz.pl lub gdziekolwek indziej? Dlaczego mam nie napisac relacji z wyprawy ktora przejechalem? Moze to skutecznie zacheci innych lub na odwrot-zniecheci a zmusi do samdzielnego podrozowania? Czytam wiele relacji i ogladam,wybieram i planuje jakies podroze.Jedne zorganizowane inne rowniez nie.Jedne relacje sa napisane z innych nie ma wcale.Ciesze sie tym co mam i co przezylem podczas podrozy.Kazdy ma jednak swoj osąd.Dzięki za komentarz,lewa w górę.<br><hr>Twardy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê