Zobacz wątek - Drag Star, Intruder, Shadow. ?
NAS Analytics TAG

Drag Star, Intruder, Shadow. ?

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Drag Star, Intruder, Shadow. ?

Postprzez paciorgz » 29/9/2010, 19:47

Witam serdecznie motocyklistów ;) szukam pierwszego moto i nie mogę się zdecydować. Biorę pod uwagę głównie drag star-a 650, Intrudera Volusia 800 lub Shadow 750 od 2001 roku. Co możecie o nich powiedzieć, który jest bardziej wadliwy, a który mniej? Którego możecie mi polecić? Jakie słyszeliście o nich opinie? Z góry dzięki za info ;) pozdrawiam serdecznie.
paciorgz
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29/9/2010, 19:38
Lokalizacja: Częstochowa


Postprzez paciorgz » 30/9/2010, 13:00

Szczerze powiedziawszy to na początku stawiałem na draga, ale to już drugie forum na którym mi go odradzają i proponują intrudera. Chyba jednak pomyślę poważniej nad tym intruderem ;)
paciorgz
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29/9/2010, 19:38
Lokalizacja: Częstochowa


Postprzez kriss2k » 30/9/2010, 17:46

Drag jeśli chodzi o wygląd chyba najładniejszy, sprawia wrażenie dużo większego i cięższego niż jest w rzeczywistoścci. Ale to kwestia gustu.
Tak jak napisał Pan_Wiewiórka jedynie 40KM mocy a więc mało. Ale jak to ma być pierwsze moto i nie będzie to moto do szaleństw tylko do spokojnej jazdy powinno wystarczyć. Jeśli chcesz więcej to zdecydowanie dopiero 1100, i nie bój się to nie ot samo co litr w sporcie.
Intruz - zupełnie inna sylwetka, też motocykl bez większych wad konstrukcyjnych, no może pomijając dostęp do gaźników :D 50KM a więc daje radę lepiej niż Drag.
Shadowka - moim zdaniem największa jej wada to napęd. Łańcuch a więc smarowanie, naciąganie, wymiana i wieczne polerowanie tylnego koła.
I nie zgodzę się z przedmówcą że kardany w Yamahach tak się ukręcają, ja znam bardzo wielu ludzi jeżdżących na Yamahach i nie spotkałem się jeszcze z takim przypadkiem.
Jeszcze jedna różnica pomiędzy nimi jest taka że Drag jest chłodzony powietrzem a Shadowka i Intruz cieczą.
Poza tym Dragi i Intruzy kupisz taniej niż Shadowkę - cóż, jak to mówią Honda to Honda więc się ceni.
kriss2k
Świeżak
 
Posty: 155
Dołączył(a): 4/6/2010, 19:00
Lokalizacja: Pabianice



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości




na gr