REJESTRACJA | LOGOWANIE

Yamaha YZF 750 - gdzie jest tabliczka znamionowa...

| Odpowiedź » | Nowy temat »
Autor Wiadomość

frees

Świeżak

....z numerem ramy?

Bo moj brat chcial dzisiaj zarejestrowac motor, niestety na stacji diagnostycznej facet nie umial znalesc tej tabliczki, a moj brat tez nie wiedzial gdzie on jest.

Rok produkcji motocykla to 1993.

|

evil

Mieszkaniec forum

Ostrzeżeń: 4294967295

po prawej stronie ramy - o ile dobrze pamiętam. jak nie widzisz tabliczki, to szukaj otworów po nitach...

www.racing.torn.pl

|

zephyr

Świeżak

Hej miałem taki sam problem ostatnio. Na główce mam wybity numer a obok mam tylko naklejke z modelem motocykla i jakies tam numerki. Tez sie zastanawiałem czy była tam wogóle jakaś tabliczka. Gościu był spoko i mi podbił przegląd ale ktoś inny może się przyczepić do tego i każe zrobić nową tabliczke

|

|

maciejos

Świeżak

no własnie jak nie ma tej tabliczki to gdzie moge wyrobic nową i czy podczas kontroli policji nie przyczepią się że jej nie ma

|

|

zephyr

Świeżak

z tego co wiem to musisz iść zgłosic do urzędu komunikacji że chcesz wyrobić nową tabliczke i potem musisz jeszcze iść do rzeczoznawcy bo on je chyba wydaje. Tak więc jest trochę łażenia za tym. Jak przegląd masz podbity to nie powinni się czepiac

|

|

noratu

Świeżak

u mnie jest tak samo jak u zephyra też naklejka z prawej strony ramy od strony manetki gazu (żadnej metalowej blaszanej tabliczki)numery ramy są pod bakiem można je zobaczyć nie ściągając baku Very Happy

|

|