Zobacz wątek - <i>[Suzuki V-Strom 650]</i> Suzuki DL650 V-Strom - japoński
NAS Analytics TAG

[Suzuki V-Strom 650] Suzuki DL650 V-Strom - japoński

Komentarze użytkowników
_________

[Suzuki V-Strom 650] Suzuki DL650 V-Strom - japoński

Postprzez Åšcigacz » 2/9/2010, 12:32

Dyskusja na temat: Suzuki DL650 V-Strom - japoński scyzoryk
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Suzuki DL650 V-Strom - japoński scyzoryk
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 2/9/2010, 12:32

Nie bede sie wypowiadac na temat gustu autora ale uwazam ze f800gs jest o niebo ladniejszy od tego suzuki!!!<br><hr>moto fan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 2/9/2010, 12:36

a idac dalej, to chcialbym zauwac ze prekursorem turystycznych enduro z najdluzsza tradycja tez jest inny producent niz honda. nie 'Boczo' ogarnij sie chlopie!<br><hr>moto fan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/9/2010, 12:48

Komentatorzy napisał(a):a idac dalej, to chcialbym zauwac ze prekursorem turystycznych enduro z najdluzsza tradycja tez jest inny producent niz honda. nie 'Boczo' ogarnij sie chlopie!<br><hr>moto fan<br>
Pewnie masz na mysli samobieżną bryłę żeliwa germańskiej produkcji? Przecież to były sprzety dla masochistów ;)<br><hr>Gonzo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/9/2010, 12:55

Świetnie napisane o bardzo dobrym motocyklu . Miałem takiego ale zły kierowca auta mi go popsuł . Jedyna rzecz do jakiej można się przyczepić to brak emocji i adrenalina jaką dają mniej uniwersalne motocykle.<br><hr>Tony FZ6
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/9/2010, 12:56

Komentatorzy napisał(a):a idac dalej, to chcialbym zauwac ze prekursorem turystycznych enduro z najdluzsza tradycja tez jest inny producent niz honda. nie 'Boczo' ogarnij sie chlopie!<br><hr>moto fan<br>
Pewnie, dlatego zapobiegawczo użyłem słowa "chyba" :) Oczywiście, że dziadkiem wszystkiego była Beemka R80 G/S, ale po pierwsze, mało ludzie wie, że istniała, a po drugie nie powiesz, że Trampek ma mało fanów, użytkowników, klubów, for, list dyskusyjnych itd.
<br><hr>Boczo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/9/2010, 13:44

Komentatorzy napisał(a):a idac dalej, to chcialbym zauwac ze prekursorem turystycznych enduro z najdluzsza tradycja tez jest inny producent niz honda. nie 'Boczo' ogarnij sie chlopie!<br><hr>moto fan<br>
Komentatorzy napisał(a):Pewnie, dlatego zapobiegawczo użyłem słowa "chyba" :) Oczywiście, że dziadkiem wszystkiego była Beemka R80 G/S, ale po pierwsze, mało ludzie wie, że istniała, a po drugie nie powiesz, że Trampek ma mało fanów, użytkowników, klubów, for, list dyskusyjnych itd.
<br><hr>Boczo<br>
nie no transalp jest git, nic zlego o nim nie powiem i fanow tez na opor, ja bym po prostu to inaczej sformulowal. np moto z wielkim wkladem i rzesza fanow w turystyke enduro ale na bank nie najdluzasza i najwiekszym wkladem.<br><hr>moto fan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/9/2010, 17:11

Oczka ma strasznie brzydkie, ogólnie czasza do przebudowy. Reszta OK :)<br><hr>lothar
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/9/2010, 20:09

Komentatorzy napisał(a):Nie bede sie wypowiadac na temat gustu autora ale uwazam ze f800gs jest o niebo ladniejszy od tego suzuki!!!<br><hr>moto fan<br>
co kto lubi kolego, dla mnie beemki wyglądają jak kowadła przy "v sztormie", co nie zmienia tego że mają więcej charakteru od tego suzuki, mnie artykuł tylko utwierdza w tym że chciałbym mieć to suzuki.<br><hr>wojt
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/9/2010, 21:59

Mam DL'a od kilku miesięcy, ale "litra". Powiem szczerze, że żałuję że nie wziąłem 650'tki. A tak, to już myślę o zmianie na... Tenere ;)<br><hr>Votiak
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/9/2010, 23:21

w wiekszosci zgadzam sie z autorem. moto super uniwersalne, bez wiekszych wad za to kilka powaznych zalet. no moze z wyjatakiem jednego 'ale': totalnie bez 'seksu'... ale to ma byc sprzet na co dzien, a nie do lansu, tym nie mniej czegos mu troche brakuje, jakiegos takiego polotu (tyle ze to chyba rzecz gustu) inna sprawa, jezeli chodzi o silnik, to zgoda ze dynamika i elastycznosc jak na ta pojemnosc rewelacja, ale od 150 to jest juz walka o kazdy jeden km/h wiecej, wiec do zamknieca potrzeba co najmniej siekierkowskiego ;D<br><hr>gianni fz6/r6
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/9/2010, 11:13

Czy jest ktoś kto przejechał małym V-stormem np. 40000km i mógłby się wypowiedzieć na temat trwałości, zwłaszcza silnika?<br><hr>chlor
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/9/2010, 14:23

Komentatorzy napisał(a):Nie bede sie wypowiadac na temat gustu autora ale uwazam ze f800gs jest o niebo ladniejszy od tego suzuki!!!<br><hr>moto fan<br>
Komentatorzy napisał(a):co kto lubi kolego, dla mnie beemki wyglądają jak kowadła przy "v sztormie", co nie zmienia tego że mają więcej charakteru od tego suzuki, mnie artykuł tylko utwierdza w tym że chciałbym mieć to suzuki.<br><hr>wojt<br>
widzisz kolego ty masz swoje zdanie i ja tez. Szacun. Ale zastanawia mnie dlaczego autor artykulu ktory powinnien miec tutaj pasywna postawe rozpisuje sie jekie to BMW brzydkie. To zakrawa na ksztalotwanie obiegowej opini o wygladzie motoru. (moze w glebi duszy taki pragnie i to taka podswiadoma nienawisc) Przeciez mam swoje oczy i potrafie to ocenic!<br><hr>moto fan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/9/2010, 14:28

Komentatorzy napisał(a):Czy jest ktoś kto przejechał małym V-stormem np. 40000km i mógłby się wypowiedzieć na temat trwałości, zwłaszcza silnika?<br><hr>chlor<br>
Przejechałem małym Vstromem 36000 km, 40000 będzie do końca sezonu i potwierdzam, że nic się w nim nie psuje. Po 30 000 nie trzeba było nawet luzów zaworowych regulować, wszsytko trzyma parametry. <br><hr>MaG
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/9/2010, 14:37

Komentatorzy napisał(a):Nie bede sie wypowiadac na temat gustu autora ale uwazam ze f800gs jest o niebo ladniejszy od tego suzuki!!!<br><hr>moto fan<br>
Komentatorzy napisał(a):co kto lubi kolego, dla mnie beemki wyglądają jak kowadła przy "v sztormie", co nie zmienia tego że mają więcej charakteru od tego suzuki, mnie artykuł tylko utwierdza w tym że chciałbym mieć to suzuki.<br><hr>wojt<br>
Komentatorzy napisał(a):widzisz kolego ty masz swoje zdanie i ja tez. Szacun. Ale zastanawia mnie dlaczego autor artykulu ktory powinnien miec tutaj pasywna postawe rozpisuje sie jekie to BMW brzydkie. To zakrawa na ksztalotwanie obiegowej opini o wygladzie motoru. (moze w glebi duszy taki pragnie i to taka podswiadoma nienawisc) Przeciez mam swoje oczy i potrafie to ocenic!<br><hr>moto fan<br>
Dobrze, może zatem wyjaśnijmy pojęcie brzydoty w przypadku GS'a i pozwolę sobie wpleść osobiste zdanie do tych rozważań.

GS jest paskudny. Pękaty, niesymetryczny, trochę jakby zdeformowany, wizualnie dziwny. To nie tylko moja opinia, ale opinia wielu, na prawdę wielu ludzi z którymi rozmawiałem na temat tego motocykla. Czy to jednak oznacza, że nie chciałbym go mieć? Absolutnie nie! Wolałbym Beemkę od V-Stroma, mimo, że V-Strom to cholernie dobry motocykl. Patrząc na temat praktycznie, V-Strom jest ładniejszy (ostre kształty, ładnie i schludnie skomponowane w całość), lżejszy, mniej pali, i ogólnie jest bardziej przyjazdy planecie i kierowcy. No dobrze, tylko kierowcy. I oczywiście, że wybrałbym GS'a, bo uwielbiam nawijać niemądre ilości kilometrów, a w tym zestawieniu V-Strom wymięka. Niewiele, ale jednak :)

Pozdro<br><hr>Boczo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/9/2010, 15:50

Komentatorzy napisał(a):Nie bede sie wypowiadac na temat gustu autora ale uwazam ze f800gs jest o niebo ladniejszy od tego suzuki!!!<br><hr>moto fan<br>
Komentatorzy napisał(a):co kto lubi kolego, dla mnie beemki wyglądają jak kowadła przy "v sztormie", co nie zmienia tego że mają więcej charakteru od tego suzuki, mnie artykuł tylko utwierdza w tym że chciałbym mieć to suzuki.<br><hr>wojt<br>
Komentatorzy napisał(a):widzisz kolego ty masz swoje zdanie i ja tez. Szacun. Ale zastanawia mnie dlaczego autor artykulu ktory powinnien miec tutaj pasywna postawe rozpisuje sie jekie to BMW brzydkie. To zakrawa na ksztalotwanie obiegowej opini o wygladzie motoru. (moze w glebi duszy taki pragnie i to taka podswiadoma nienawisc) Przeciez mam swoje oczy i potrafie to ocenic!<br><hr>moto fan<br>
A dlaczego autor ma być obiektywny? Nie istnieje obiektywność. Poza tym wielu jej celowo unika, np. Clarckson z Top Gear jest obiektywny? Najlepsze dziennikarstwo jest subiektywne.<br><hr>Gonzo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/9/2010, 17:51

Komentatorzy napisał(a):Nie bede sie wypowiadac na temat gustu autora ale uwazam ze f800gs jest o niebo ladniejszy od tego suzuki!!!<br><hr>moto fan<br>
Komentatorzy napisał(a):co kto lubi kolego, dla mnie beemki wyglądają jak kowadła przy "v sztormie", co nie zmienia tego że mają więcej charakteru od tego suzuki, mnie artykuł tylko utwierdza w tym że chciałbym mieć to suzuki.<br><hr>wojt<br>
Komentatorzy napisał(a):widzisz kolego ty masz swoje zdanie i ja tez. Szacun. Ale zastanawia mnie dlaczego autor artykulu ktory powinnien miec tutaj pasywna postawe rozpisuje sie jekie to BMW brzydkie. To zakrawa na ksztalotwanie obiegowej opini o wygladzie motoru. (moze w glebi duszy taki pragnie i to taka podswiadoma nienawisc) Przeciez mam swoje oczy i potrafie to ocenic!<br><hr>moto fan<br>
Komentatorzy napisał(a):Dobrze, może zatem wyjaśnijmy pojęcie brzydoty w przypadku GS'a i pozwolę sobie wpleść osobiste zdanie do tych rozważań.

GS jest paskudny. Pękaty, niesymetryczny, trochę jakby zdeformowany, wizualnie dziwny. To nie tylko moja opinia, ale opinia wielu, na prawdę wielu ludzi z którymi rozmawiałem na temat tego motocykla. Czy to jednak oznacza, że nie chciałbym go mieć? Absolutnie nie! Wolałbym Beemkę od V-Stroma, mimo, że V-Strom to cholernie dobry motocykl. Patrząc na temat praktycznie, V-Strom jest ładniejszy (ostre kształty, ładnie i schludnie skomponowane w całość), lżejszy, mniej pali, i ogólnie jest bardziej przyjazdy planecie i kierowcy. No dobrze, tylko kierowcy. I oczywiście, że wybrałbym GS'a, bo uwielbiam nawijać niemądre ilości kilometrów, a w tym zestawieniu V-Strom wymięka. Niewiele, ale jednak :)

Pozdro<br><hr>Boczo<br>
za to Suzuki poprzez wygladzenie, wychuchanie, dopieszczenie lini, swiatelek, owiewek tworzy calosc absolutnie nudna bez jakiegokolwiek chrakteru swiadczacego o jego przynaleznosci do grupy motorow to ktorej przynalezy, co w mojej opini skreskla ten motor z gory za brak jakiegokolwiek charakteru, nie ma w nim nic pociagajacego, sexy, czegos mowiacego do mnie patrzac nań - dosiadź mnie i przjedzmy dzis 1000km, za to wierz mi nie brak tego ani jednemu GSowi - za to mi sie podoba! <br><hr>moto fan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/9/2010, 18:19

Komentatorzy napisał(a):Nie bede sie wypowiadac na temat gustu autora ale uwazam ze f800gs jest o niebo ladniejszy od tego suzuki!!!<br><hr>moto fan<br>
Komentatorzy napisał(a):co kto lubi kolego, dla mnie beemki wyglądają jak kowadła przy "v sztormie", co nie zmienia tego że mają więcej charakteru od tego suzuki, mnie artykuł tylko utwierdza w tym że chciałbym mieć to suzuki.<br><hr>wojt<br>
Komentatorzy napisał(a):widzisz kolego ty masz swoje zdanie i ja tez. Szacun. Ale zastanawia mnie dlaczego autor artykulu ktory powinnien miec tutaj pasywna postawe rozpisuje sie jekie to BMW brzydkie. To zakrawa na ksztalotwanie obiegowej opini o wygladzie motoru. (moze w glebi duszy taki pragnie i to taka podswiadoma nienawisc) Przeciez mam swoje oczy i potrafie to ocenic!<br><hr>moto fan<br>
Komentatorzy napisał(a):A dlaczego autor ma być obiektywny? Nie istnieje obiektywność. Poza tym wielu jej celowo unika, np. Clarckson z Top Gear jest obiektywny? Najlepsze dziennikarstwo jest subiektywne.<br><hr>Gonzo<br>
pasywna postawe apropos wygladu ktory w niejednego opini jest duzo ladniejszy niz Suzuki. Subiektywnosc jak najbardziej ale np. silnik, zawiszenie, cena/jakosc itp, spox ale naprawde jak mozna nie skomentowac faktu ze ktos mowi ze GS pelen charakteru, charyzmy i wigoru jest brzydki w porownaniu z tym kaszalotem zwanym DL650SV?<br><hr>moto fan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/9/2010, 23:50

Komentatorzy napisał(a):Czy jest ktoś kto przejechał małym V-stormem np. 40000km i mógłby się wypowiedzieć na temat trwałości, zwłaszcza silnika?<br><hr>chlor<br>
wszystko niby w tym v-stromie fajne etc, ale nie dotrzymuje juz niestety pod wzgledem technologicznym/funkcjonalnym pola kawasaki versys. jezdzilem 2 lata na v-stromie, teraz od 3 lat Versys. lepsze przyspieszenie, bardziej elastyczny silnik, lepsze zawieszenie - z mozliwoscia pelnej regulacji, wieksza porecznosc, bezawaryjnosc, niskie koszty eksploatacji, mniejsza waga itd. itp. a cena ta sama. suzuki w polsce dobrze promuje v-stroma, kawasaki nie umie wypromowac versysa. i tu lezy pies pogrzebany...<br><hr>ello
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/9/2010, 14:13

Komentatorzy napisał(a):Czy jest ktoś kto przejechał małym V-stormem np. 40000km i mógłby się wypowiedzieć na temat trwałości, zwłaszcza silnika?<br><hr>chlor<br>
Komentatorzy napisał(a):wszystko niby w tym v-stromie fajne etc, ale nie dotrzymuje juz niestety pod wzgledem technologicznym/funkcjonalnym pola kawasaki versys. jezdzilem 2 lata na v-stromie, teraz od 3 lat Versys. lepsze przyspieszenie, bardziej elastyczny silnik, lepsze zawieszenie - z mozliwoscia pelnej regulacji, wieksza porecznosc, bezawaryjnosc, niskie koszty eksploatacji, mniejsza waga itd. itp. a cena ta sama. suzuki w polsce dobrze promuje v-stroma, kawasaki nie umie wypromowac versysa. i tu lezy pies pogrzebany...<br><hr>ello<br>
w versysie mi sie podoba kompaktowowsc minimalizm i wygoda vstrom napewno tez dobry moto w tym segmencie ale jakos dziwnie mi sie kojarzy z takim dłuigim czyms wielkim co niepasuje do parametrów silnika wkoncu ta sama kaste ma vstrom 1000:P <br><hr>cep
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Następna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê