Zobacz wÄ…tek - SUPERMOTO>STUNT>YAMAHA DT 125
 
NAS Analytics TAG

SUPERMOTO>STUNT>YAMAHA DT 125

i inne małe pojemności
_________

SUPERMOTO>STUNT>YAMAHA DT 125

Postprzez msmusic16 » 31/8/2010, 14:53

Witam jestem tu nowy i mam zamiar kupić yamahę dt 125 supermoto głownie do nauki stuntu jak i do normalnej jazdy i mam kilka pytań ...

1. Czy yamaha będzie się nadawałą na tego typu rzeczy czy tez polecacie coś innego mam na ten cel około 5-6tys interesuje mnie głównie yamaha 2005r i wyżej...
2.Czy jak już kupie to czy będzie trzeba coś zmieniać w nim wiem ze stelaż i tego typu rzeczy by się przydały ale mnie interesuje czy trzeba coś w gazniuku zmienić itp.

Mam kolegę który zna się bardzo dobrze na motorach sam ma 16 zabytków każdy na chodzie więc może mi pomóc ....

Mam jeszcze prośbę żebyście dodali jakieś linki z aukcjami yamahy lub coś co może być lepsze...
Dzięki Bardzo Za Pomoc :)
msmusic16
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31/8/2010, 14:38


Postprzez gruby19 » 31/8/2010, 17:05

moim zdaniem to kup lepiej cos troche tanszego, np starszą DT i zostaw troche kasy na jakies bajery do niej, jakis tuning oraz ewentualne naprawy bo przy pierwszych krokach w stuncie napewno ich troche bedzie. stelaz napewno załozysz. Polecam tez jakies crashpady oraz zebatki na przyspieszenie.
Stuntowac mozna praktycznie na wszystkim wiec dlaczego DT ma sie nie nadac.
Wole jak człowiek na dwóch, niż jak zwierze na czterech...

Honda XLV 125 Varadero V-8

http://www.polskajazda.pl/Profil,Honda,XLV,125,Varadero,TGB,F409,Royal,Cruise/42971 (otwórz link)
Avatar użytkownika
gruby19
Stały bywalec
 
Posty: 1220
Dołączył(a): 29/10/2009, 19:36
Lokalizacja: witkowo




Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê