Zobacz wÄ…tek - Yamaha YBR 125 Custom
 
NAS Analytics TAG

Yamaha YBR 125 Custom

i inne małe pojemności
_________

Yamaha YBR 125 Custom

Postprzez moto_mysza » 27/8/2010, 16:33

Witam,

Niedawno zdałem prawo jazdy i czas na kupno pierwszego motoru. Postawiłem na Yamahe YBR 125, jednak kilka dni temu znalazłem na stronie UK wersję Custom, która niezwykle przypadła mi do gustu (http://www.yamaha-motor.co.uk/products/ ... ustom.jsp#). Niestety nie znalazłem tego modelu na polskiej stronie Yamahy, ani na stronach dystrybutorów.

Czy wiecie może, gdzie poza używkami z allegro (zależy mi bardzo na nówce) mógłbym w Polsce dostać ten model? Czy myślicie, że jest możliwosć jego zamówienia w salonie?

Pozdrawiam
moto_mysza
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27/8/2010, 16:28


Postprzez Toudik » 27/8/2010, 18:47

Co do salonu najlepiej zadzwonić tylko zeby ci z kosmosu ceny nie zawołali. NIe myślałeś nad zakupem nówki gdzies poza Polską?
Toudik
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 11/7/2010, 20:03


Postprzez moto_mysza » 27/8/2010, 21:21

Fakt, muszę zapytać w salonie. Szczerze mówiąc myślałem o zakupie poza Polską, ale jako że nigdy czegoś takiego nie robiłem, nie wiem czy realna cena (jak i ilość formalności) takiego sprzętu z zagranicy nie przekroczyłaby moich możliwości.

W każdym bądź razie, podzwonię po salonach, a w ostateczności zacznę sprawdzać opcje sprowadzenia motoru zza granicy.

Dziękuje za rade.
moto_mysza
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27/8/2010, 16:28



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na górê