Zobacz wÄ…tek - Romet Ogar 205
NAS Analytics TAG

Romet Ogar 205

i inne małe pojemności
_________

Romet Ogar 205

Postprzez R@f@l » 21/8/2010, 20:57

Witam mam pytanko mam Rometa m760 z biegami w ręce i mam maly problem gdy znalazłem w necie silnik z biegami w nodze od ogara 205 i jest taki problem gdy go kupiłem zostalal rozłożony na części dziadek go wyczyścił i wszytko (był mechanikem w romecie) ale jak założyliśmy go do ramy to wógle nie chciał zapalic a gaźnik był orginał sprawdziłem świece byla iskra ale świeca byla cala mokra to dziadek powiedzial ze mam zalozyc drugi bo ten daje za dużo paliwa założyłem i jeździłem na nim 1 dzień zapalał za 1 razem ale po dniu dupa znowu to samo nie chce zapalic ani nic założyłem inny ale tez nic jak zapali to zapali czasem trzeba kopac z 10 razy żeby zapalił a wyczyściłem te gaźniki ustawiłem dobrze zapłon wszytko powinno byc dobrze a on wogóle nie chce zapalic.POMOCY
R@f@l
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 4/8/2010, 12:11


Postprzez balchan1 » 21/8/2010, 23:14

Witam
1. budowa zdania
2. znaki interpunkcyjne
3. duże litery
4. gramatyka
Popracuj nad tym, przeredaguj tekst, zrób coś żeby dało się to zrozumieć. Wtedy spróbuję Ci pomóc.
Pozdro

"konstruktywna krytyka", nie czepialstwo
komar 2 biegi ;) ->derbi vamos 50 fl ->derbi senda Bi3 80 ->kawasaki klx 650c ->Honda CB450s
->Kawasaki ZZR600e

"ZIEMIE RWIE"
balchan1
Bywalec
 
Posty: 507
Dołączył(a): 4/3/2008, 15:10
Lokalizacja: Lubuskie




Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê