Zobacz wątek - Stunt od czego zacząć ?
NAS Analytics TAG

Stunt od czego zacząć ?

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

Postprzez Arturo925 » 15/10/2010, 21:09

Na hooy skuter? Uzasadnij skoro tak twierdzisz...
Avatar użytkownika
Arturo925
Stały bywalec
 
Posty: 1096
Dołączył(a): 5/1/2010, 16:02
Lokalizacja: Kruszyna


Postprzez henio12323 » 15/10/2010, 21:15

scigaczyki małe nie nadaja sie do stuntu bo są za ciezkie i za mało poręczne. jedynym stuntem dla nich to podrywanie na koło. ew stoppie.

juz lepiej kupic skutera i tu np jest moto którego zapomniałem :D nie wiem czy nie gilera slide :D zapewne slide miała jako nazwa :P wiem ze w zestawie do motocykla firma dorzuca komplet lub dwa boczków na zmiane. i moto tak jest zrobione ze przy glebie cały upadek idzie włąsnie na te boczki. wiec juz na starcie przystosowany pod tą zabawe.

jezeli chcesz cos z biegami to najlepiej polecam XR 125 w 4T. pewnie zaraz ktos mnie nakrzyczy że za słabe do stuntu. ale w (bardziej) cywilizowanych młodzi stunterzy tylko od tego zaczynaja. zresztą mozna sobie obczaic filmiki na YT co tym nieduzym sprzętem mozna zrobic. zapewne 10X tyle co nsrkami mitami itp :P
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Postprzez Arturo925 » 15/10/2010, 22:05

Nie ma czegos takiego jak "za słabe". Jest brak techniki a nie :D I 50 w manualu wcale nie są takie "kalfasowate" ze na koło cieżko wchodza i nie można jakichś kombośów walnąć. Nie chcę mi sie wymieniać ale wystarczy sobie wpisać w YT np. Simson Stunt, RS 50 stunt, Senda Stunt i masz xxx filmików... Więc odpowiedź jest jasna... Później łatwiej się przystosowac do większych pojemności (jeżeli ktoś dalej myśli o stuncie)
Avatar użytkownika
Arturo925
Stały bywalec
 
Posty: 1096
Dołączył(a): 5/1/2010, 16:02
Lokalizacja: Kruszyna

Poprzednia strona


Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości




na górê