Zobacz wÄ…tek - Yamaha xt350 wybor ?
NAS Analytics TAG

Yamaha xt350 wybor ?

Enduro, Cross
_________

Yamaha xt350 wybor ?

Postprzez woda350 » 9/7/2010, 00:08

Witam . Mam zamiar kupic na paczatek Yamaha xt 350 . Mam 4000pln . Znalazlem ogloszenie 96 rok przebieg 42000 wizualnie wparzadku kwota za motocykl 4200pln . Nie zadurzy ten przebieg ?To bedzie moj pierwszy motocykl ale mialem stycznosc z 50,125 wiec nie bedzie wiekszych problemo . W okolicy mam dobry teren wiec wybor padl na enduro . Jezeli ktos z forum ma taki motor na sprzedaz prosze pisac. Pozdrawiam
woda350
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 9/7/2010, 00:01
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski


Postprzez Rav88 » 9/7/2010, 19:26

Cześć, według mnie jest to bardzo dobre enduro, dla kogoś kto zaczyna zabawę w terenie, moc wystarczająca, może jej jedynie brakować na asfaltowych drogach. Jest praktycznie bezobsługowe,wiem bo 2 osoby u nas takimi jeżdżą, lejesz paliwo i jeździsz, pod warunkiem, że zmieniasz olej, dbasz o czystość filtra powietrza, stan łańcucha itp (są to bardzo proste czynności). Nie ma problemu z szybko zużywającymi się częściami takimi jak tłok, korbowód. Spalanie na przyzwoitym poziomie 5-6 litrów. Wadą tego motorka to trochę za miękkie zawieszenie. Jeśli chodzi o przebieg, to jest on mało ważny, trzeba zwracać uwagę na stan techniczny. Jest to motocykl pokroju Dr 350, tyle, że taka Dr kosztuje średnio 5000zł. Jeszcze jedno, nie oczekuj od tego motocykla zbyt wiele to jest enduro, do jazdy po polnych ścieżkach, lasach, skromne skoki, to wszystko. Tak, że jak najbardziej polecam, najpierw jednak oceń czy ten moto jest wart tych 4000zł (chodzi mi o stan techniczny).
Rav88
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 17/4/2010, 12:24




Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê