Zobacz wÄ…tek - reklama
NAS Analytics TAG

reklama

O wszystkim
_________

reklama

Postprzez TTomas » 5/3/2007, 00:41

Denerwuje mnie niesamowicie reklama robota GG tego od rozkładu jazdy komunikacji, co nie przełączę stronę na tym forum to zawsze zawodzi ten głupi dźwięk wyciągnięty z gadu gadu i zmieniony w ten sposób by bardziej wkurzał... Wiem że można wyciszyć ale jak słucham muzyki to zawsze sie wbija to skrzeczenie. Mnie to denerwuje nie wiem jak was...
Speed kills, so you are looking for a dead man.
--==Kawasaki ZX9R==--
Avatar użytkownika
TTomas
Świeżak
 
Posty: 99
Dołączył(a): 4/5/2006, 04:01
Lokalizacja: Siedlce


Postprzez kogut. » 5/3/2007, 00:47

Mnie tak samo, jak wchodze na forum to wylaczam glosniki bo nie moge torgo sluchac...
http://www.bikepics.com/members/tugok (otwórz link)
954rr & RSV1000R
Avatar użytkownika
kogut.
Bywalec
 
Posty: 561
Dołączył(a): 11/11/2006, 14:27
Lokalizacja: WLKP

Postprzez x_miki_x » 5/3/2007, 09:22

blułyncipiyncipiyn
"żyj tak, że kiedy umrzesz twoim znajomym zrobi sie przykro" | www.201.photobucket.com/albums/aa296/lu ... sterko.jpg
x_miki_x
Świeżak
 
Posty: 448
Dołączył(a): 29/10/2006, 12:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez Grubas » 5/3/2007, 09:37

zmieńcie przeglądarkę i wywalcie flasha
<a href="http://a-glass.pl">BMW F650 ST</a>
Avatar użytkownika
Grubas
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 908
Dołączył(a): 6/10/2006, 14:13
Lokalizacja: Poznań

Postprzez silver » 5/3/2007, 09:40

Zgadzam się z TTomas'em. Ta reklama po prostu wk.. ucho... W szczególności jak akurat mam piec podłączony, omalże zawału można dostać :P Prawdopodobnie to i tak nic nie zmieni(reklama = kasa = niekiedy umowa), ale warto napisać na przyszłość jakie reklamy irytują najbardziej - grające :P

Pozdrawiam.
Suzuki GSX1100F 1995
Avatar użytkownika
silver
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 524
Dołączył(a): 26/7/2006, 13:09
Lokalizacja: Kraków

Postprzez kanibala » 5/3/2007, 09:44

ja mam mozille + adblocka i nic nie wyskakuje. polecam
Avatar użytkownika
kanibala
Świeżak
 
Posty: 98
Dołączył(a): 6/1/2007, 13:35
Lokalizacja: Toruń

Postprzez spazz » 5/3/2007, 09:59

ja podobnie i mam w kÄ…tnicy obsrane pop`up. biednie dzieci majkrosyfu
Avatar użytkownika
spazz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez Terror » 5/3/2007, 10:52

Ehhh... Biedne dzieci neo, to nie otweira się nowe okno a baner na górze strony. Teraz się popisaliście...
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez spazz » 5/3/2007, 12:14

adblokiem zamyka sie wlasnie takie badziewie
Avatar użytkownika
spazz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez Terror » 6/3/2007, 09:30

Akon napisał(a):
Terror napisał(a):Ehhh... Biedne dzieci neo, to nie otweira się nowe okno a baner na górze strony. Teraz się popisaliście...


własnie nowe okno sie otwiera żaden baner naciśnij sobie "strona główna" a pomijajaąc ten fakt, masz jakis kompleks niższości??? nie wiem bili ciebie w podstawówce koledzy czy jak??? bo wszystko na to wskazuje :lol: w każdym posście szukasz zaczepki uważaj terror bo jeszcze ty bana dostaniesz :lol: :lol: :lol:

miszczu oh, znający sie na wszystkim guru! to powiedz mi jak to jest, że korzystajac z IE6, 7 i Opery nie mam takich kłopotów?
I lepiej trzymaj język na wodzy. Z takimi tekstami to możesz do swoich kolegów uderzać. Ja moge oddać.
A właśnie miszczu, pochwal sie, co za sprzęta ujeżdzasz, bo twój profil milczy. Czyżby kolejny znawca z serii "bo kolega ma i mówił..."?
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez SpeedyG » 6/3/2007, 09:34

mnie też już znużył ten brzdęk i ta nawoskowana kukła mrugająca oczami. Zdejmijcie tą groteskę proszę.
Avatar użytkownika
SpeedyG
Świeżak
 
Posty: 341
Dołączył(a): 13/1/2007, 20:46

Postprzez Terror » 6/3/2007, 09:39

SpeedyG, my nie mamy na to wpływu. Siła wyższa.
Akon, miszczu, włażę na główną, na główną forumową i nic. Nic mi nie wyskakuje.

PS. Zmień siga, jak cie prosiłem, kolejnym krokiem będzie ocencurowanie ciebie całego.
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez Terror » 6/3/2007, 17:35

Akon napisał(a):1. widze że nie zrozumiałeś chodzi o to mianowicie że jezeli chcesz przejsć do strony głównej uzywajac odnosnika w prawym górnym rogu, otwiera się ona niepotrzebnie w nowym oknie


Paczpan, pewnie mam lepsze IE, bo mi się tak nie otwiera, w Operze zresztą też :/ Sssssstraszne...

Akon napisał(a):2. mam sie bać czy śmiać bo jakoś twoje groźby niebardzo robią na mnie wrażenie :lol: a do moich kolegów sie chowasz jesteś ich przeciwieństwem wyglada to w ten sposób jakbym oglądał parodie filmu


He? A po polsku możesz?

Akon napisał(a):3. na jakim sprzęcie śmigam? wiesz kto ma wiedzieć to wie a Ty nie musisz :twisted:


czym potwierdzasz moje przypuszczenia, ze jesteś typowym dzieckiem neo, zwanym kibordłoriorem. No proszę, zaskocz nas tutaj, powiedz chociaż czym to tak śmigasz, może zaszczycisz nas, szarych ludzi swoją fotą na tymże sprzęcie? Zaskocz mnie

Akon napisał(a):mam nadzieje że nie czujesz się dotknięty moją odpowiedzią i życzę sobie byś sie do mnie odnosił z szacunkiem bo ja ciebie nie obrażam jak narazie a później odwrócisz kota ogonem i powiesz że nie wiadomo co sie tobie stało i jaki to ty bidny jesteś stara metoda twoja i tchrillco opracowana do perfekcji mam nadzieje ze pomyślisz sobie troszkę i wyciągniesz wnioski z mojej lekcji

1. Uderz w stół... Dzieci neo są wśród nas.
2. Jakiej lekcji?
3. EOT.
4. MSPANC
5. - ad 3 i 4: pogooglaj co to znaczy
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez Genji » 6/3/2007, 17:36

Skopiuję kolegę spazza: <żygi>
Aprilia RSV 1000R Tuono 2007
Play it safe or play it cool!
Avatar użytkownika
Genji
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 508
Dołączył(a): 17/1/2007, 14:10
Lokalizacja: Wrocek

Postprzez CalibraHunter » 6/3/2007, 18:48

hahaha Terror, prosze Cie, nie wdawaj sie w dyskusje z kims, z kim i tak nie dojdziesz do porozumienia, a tylko wywolasz zamieszanie na forum - czego tak przeciez nie znosisz i ganisz za to innych...

A Ty, Akon, tez daj juz sobie siana. Chocbys wyciagnal najwieksze swoje slowne i racjonalne dziala - i tak nie sprostasz modowi forum. Ten, kto mial wziac Twoja strone, zrobil to. Wystarczy.

Chlopcy, nie naskoczcie teraz przypadkiem na mnie, ze smie cos do Was mowic. Puknijcie sie w glowki i nie wymadrzajcie. Madrzejszy tak poza tym ustepuje, wiec wykazcie sie teraz odrobina inteligencji.

Co do tematu - ta lola z gg zrobila sie irytujaca juz sporo czasu temu. Szkoda, ze nie mozna jej zamienic na cos chociazby... ladniejszego :/ Poza tym czasem jak loguje sie na forum, to za kazda zmiana strony pojawia mi sie reklama British Airways w nowym oknie. Nie wiem, co mam z tym zrobic, to dopiero jest wkurzajace...
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez dormarcia » 6/3/2007, 20:06

Wiecie co?
Naprawdę wiele się da zrozumieć i ja jestem w stanie rozumieć waszą irytację z przedmiotowych powodów.
Fakt został zgłoszony.
Dostaliście odpowiedź i ewentualne podpowiedzi co można zrobić żeby było inaczej.

Mnie osobiście też wkurzają..., ale tak często otwieram tę stronę, że po pierwsze zdążyłam się przyzwyczaić - raczej już nie zwracam uwagi, a po drugie to nie dla tych reklam tutaj włażę.. :D

Wydaje mi się, że Mod może przekazać dalej - wyżej wasze-nasze opinie-uwagi, ale jest to taka machina - podpisane umowy, zobowiązania, że nie da się tego odwrócić z dnia na dzień, poza tym rozumiecie pojęcie biznesu?
Gdyby nie interes ... nie byłoby tej strony.
Nie załatwialiście nigdy interesów?
Przecież da się do zrozumieć.

Akon, Akon, Akon.....
Prowokatorze................
Się znowu rozbrykałeś....
Motocyklowy Bank Krwi 777
"CBRedHondaLive"
Avatar użytkownika
dormarcia
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/9/2006, 18:53
Lokalizacja: już Dolny Śląsk/ Wawa-b.rzadko

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 62 gości




na górê