Zobacz wątek - Podłączenie stacyjki na krótko Bandit 600 sv 98 rok
NAS Analytics TAG

Podłączenie stacyjki na krótko Bandit 600 sv 98 rok

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Podłączenie stacyjki na krótko Bandit 600 sv 98 rok

Postprzez pelee » 2/7/2010, 21:43

Witam serdecznie, mam troszke problemu z moim nowo zakupionym Bandit.
Pokoleji: Motocykl kupiłem nie odpalający i bez stacyjki, podłaczyłem na krótko czerwony kabel z szrym i sie kontrolki zapaliły ale nie odpala ze startera wogóle nie ma reakcji jakby pradu tam nie było. Po rozebraniu wyglada ok. Wymieniłem cewki i moduł zapłonu nadal jest kiszka. Stacyjke mi przysle dopiero w poniedziałek wiec to troszke czasu jest na kombinowanie. Moze ma ktos wiedze jak podłaczyc stacyjke na krótko jakie kable zewrzeć. Rozrusznik kreci jak sie ominie rozdzielacz i połaczy na krótko. Iskry nie ma bo sprawdzałem. pozdro
pelee
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2/7/2010, 21:37
Lokalizacja: Kalisz


Postprzez Raczek_6 » 2/7/2010, 23:02

W Suzuki jak założysz nie oryginalną stacyjkę nie będzie iskry.
http://motomaniax.pl/ - serwis Ducati | http://www.motorakowski.pl/ - serwis Kawasaki | | Nie pomagam w oględzinach motocykli.
Raczek_6
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4217
Dołączył(a): 20/9/2008, 23:23
Lokalizacja: W-wa


Postprzez pelee » 3/7/2010, 05:57

ale jak to jest moliwe jak nie ma imobilasera a jak by był to i tak mozna obejsc robiłem to w hondzie sv125 i virago tez miala fabryczne zabezpieczenie.
pelee
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2/7/2010, 21:37
Lokalizacja: Kalisz

Postprzez pelee » 6/7/2010, 05:29

odpalilem, ale musze ci kolego powiedziec ze miales racje, uklony :lol: Teraz mam troszke wiekszy problem, kopci na niebiesko i stuka w silniku :shock: pierscienie napewno do wymiany no i cos jeszcze podobno popychacze ale to sie okaze jak silnik rozbebeszy szpec. pozdrawiam.


Ps. moze ktos wie ile to moze kosztowac
pelee
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2/7/2010, 21:37
Lokalizacja: Kalisz



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê