Zobacz wątek - <i>[relacje]</i> Extrememoto 2010 - relacja
NAS Analytics TAG

[relacje] Extrememoto 2010 - relacja

Komentarze użytkowników
_________

[relacje] Extrememoto 2010 - relacja

Postprzez Ścigacz » 1/7/2010, 14:57

Dyskusja na temat: Extrememoto 2010 - relacja
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Extrememoto 2010 - relacja
Ścigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 1/7/2010, 14:57

Dlaczego Łukasz dostał w niedziele tyle samo punktów co stunter13 ? Proponuje ślepej ekipie sędziowskiej kilka razy oglądnąć filmiki z przejazdów bo według mnie przejazd stuntera13 był na wiele wyższym poziomie niż Łukasza. Pasio też miał troszeczkę lepszego runa od Łukasza co widać na filmiku z tym że tutaj różnica nie była aż tak ogromna jak ze stunterem13. Dlatego czekam na kolejne zagraniczne zawody z udziałem naszej trójki by zobaczyć czy miejsca na Stunt Riding German open 2010 nie byly przypadkowe.<br><hr>K
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 1/7/2010, 17:30

Wezcie zrobcie cos konkretnego z ta impreza bo placic 25 zl za praktycznie kilka godzin przyslowiowej nudy to naprawde duza kasa ;/ Impreza dno niestety, nie to co kiedys, proponuje zmiane organizatorow, aaaa fakt nikt nie chce robic takich imprez, bo to sport niszowy i nudny, ja juz tam wiecej nie pojade. <br><hr>keny
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/7/2010, 19:19

Organizacja na "5" ,pogoda na "5" i na tym koniec atrakcji z tej imprezy , wiało nudą , zero wystawców oraz gwiazd plus drogie bilety, może to skutkować na przyszłoroczną frekfencję, musicie pomyśleć nad uatrakcyjnieniem extrememoto bo będzie kicha.<br><hr>motorowiec
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/7/2010, 20:58

Faktycznie impreza była dość słaba, a bilety drogie - byłem w sobotę - niewiele się działo, prawie nie było wystawców, a największą powierzchnię wśród tych którzy przybyli coś wystawiać lub sprzedawać zajmowała smażona karkówka. Wszystko toczyło się bardzo wolno, a prowadzącym zabrakło weny twórczej aby zrealizować prawdziwe show. Szkoda.<br><hr>Michał
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/7/2010, 07:08

Komentatorzy napisał(a):Dlaczego Łukasz dostał w niedziele tyle samo punktów co stunter13 ? Proponuje ślepej ekipie sędziowskiej kilka razy oglądnąć filmiki z przejazdów bo według mnie przejazd stuntera13 był na wiele wyższym poziomie niż Łukasza. Pasio też miał troszeczkę lepszego runa od Łukasza co widać na filmiku z tym że tutaj różnica nie była aż tak ogromna jak ze stunterem13. Dlatego czekam na kolejne zagraniczne zawody z udziałem naszej trójki by zobaczyć czy miejsca na Stunt Riding German open 2010 nie byly przypadkowe.<br><hr>K<br>
Dlaczego myślę, że w relacji masz to doskonale wytłumaczone cała 3 prezentuje zajebisty poziom z tym że każdy ma inny styl i to sprawia trochę kłopotów przy ocenianiu. Wiele osób raczej też sie ze mną zgodzi że równa liczba pkt dla łukasz i stuntera jest jak najbardziej słuszna. A Stunt Riding German open 2010?? zauważ że to była jedna z 1 czy nawet 1 impreza zagraniczna dla łukasza a trema robi swoje... pzdr<br><hr>HUbert
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/7/2010, 07:08

Komentatorzy napisał(a):Dlaczego Łukasz dostał w niedziele tyle samo punktów co stunter13 ? Proponuje ślepej ekipie sędziowskiej kilka razy oglądnąć filmiki z przejazdów bo według mnie przejazd stuntera13 był na wiele wyższym poziomie niż Łukasza. Pasio też miał troszeczkę lepszego runa od Łukasza co widać na filmiku z tym że tutaj różnica nie była aż tak ogromna jak ze stunterem13. Dlatego czekam na kolejne zagraniczne zawody z udziałem naszej trójki by zobaczyć czy miejsca na Stunt Riding German open 2010 nie byly przypadkowe.<br><hr>K<br>
Dlaczego myślę, że w relacji masz to doskonale wytłumaczone cała 3 prezentuje zajebisty poziom z tym że każdy ma inny styl i to sprawia trochę kłopotów przy ocenianiu. Wiele osób raczej też sie ze mną zgodzi że równa liczba pkt dla łukasz i stuntera jest jak najbardziej słuszna. A Stunt Riding German open 2010?? zauważ że to była jedna z 1 czy nawet 1 impreza zagraniczna dla łukasza a trema robi swoje... pzdr<br><hr>HUbert
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/7/2010, 07:45

Komentatorzy napisał(a):Faktycznie impreza była dość słaba, a bilety drogie - byłem w sobotę - niewiele się działo, prawie nie było wystawców, a największą powierzchnię wśród tych którzy przybyli coś wystawiać lub sprzedawać zajmowała smażona karkówka. Wszystko toczyło się bardzo wolno, a prowadzącym zabrakło weny twórczej aby zrealizować prawdziwe show. Szkoda.<br><hr>Michał<br>
właśnie szkoda , fajna pogoda , sporo fanów na motocyklach tylko formuła trochę archaiczna .<br><hr>motyl
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/7/2010, 09:00

Komentatorzy napisał(a):Dlaczego Łukasz dostał w niedziele tyle samo punktów co stunter13 ? Proponuje ślepej ekipie sędziowskiej kilka razy oglądnąć filmiki z przejazdów bo według mnie przejazd stuntera13 był na wiele wyższym poziomie niż Łukasza. Pasio też miał troszeczkę lepszego runa od Łukasza co widać na filmiku z tym że tutaj różnica nie była aż tak ogromna jak ze stunterem13. Dlatego czekam na kolejne zagraniczne zawody z udziałem naszej trójki by zobaczyć czy miejsca na Stunt Riding German open 2010 nie byly przypadkowe.<br><hr>K<br>
Komentatorzy napisał(a):Dlaczego myślę, że w relacji masz to doskonale wytłumaczone cała 3 prezentuje zajebisty poziom z tym że każdy ma inny styl i to sprawia trochę kłopotów przy ocenianiu. Wiele osób raczej też sie ze mną zgodzi że równa liczba pkt dla łukasz i stuntera jest jak najbardziej słuszna. A Stunt Riding German open 2010?? zauważ że to była jedna z 1 czy nawet 1 impreza zagraniczna dla łukasza a trema robi swoje... pzdr<br><hr>HUbert<br>
Guzik prawda! Łukasz robi tricki, ktore we Francji czy Stanach robiono juz w 2006r a mamy 2010... Zero tricków z tzw. nowej szkoly stuntu (no moze poza tym skokiem a la Jorian) cyrkle w jedna strone i tyle. Pasio powinien byc drugi, ma własny styl, masa nowych, bardzo technicznych tricków i to sie powinno cenic. No ale jury woli "zapierdalac" wiec stad te oceny...<br><hr>Flier
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/7/2010, 10:43

przejazd Kabana.witam mam pytanie co znaczy zdanie parę tricków.czego kaban nie zrobił a co powinien?jego przejazd był jak piszecie bezbłędny i jedyny w swoim rodzaju nie mówiąc już o temacie tricku który wykonał jako jedyny polak - co widać nie było wzięte pod uwagę w ocenie końcowej.
promowanie pierwszej trójki - jek najbardziej,ale co robi wszędzie Raptowny który nawet do 1 dziesiątki nie wszedł/widać,że rywalizacja sportowa jest juz na drugim planie - liczy sie tylko wygląd i komercja.
zenujące<br><hr>rshonda
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/7/2010, 10:47

Cenzura na scigacz.pl - scigacz kasuje niewygodne dla siebie komentarze, wczoraj ich "moderator" niejaki Tomek coś zatwierdził ale potwem stwierdził, ze to nie pasuje sikaczowi i skasował. Taki to obiektywizm i niezależne dziennikarstwo. Tomuś co byś nie skasował opinia o tej imprezie jest taka a nie inna. Po porstu po raz kolejny bardacha, nuda i syf.<br><hr>JAK
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/7/2010, 10:49

Komentatorzy napisał(a):Dlaczego Łukasz dostał w niedziele tyle samo punktów co stunter13 ? Proponuje ślepej ekipie sędziowskiej kilka razy oglądnąć filmiki z przejazdów bo według mnie przejazd stuntera13 był na wiele wyższym poziomie niż Łukasza. Pasio też miał troszeczkę lepszego runa od Łukasza co widać na filmiku z tym że tutaj różnica nie była aż tak ogromna jak ze stunterem13. Dlatego czekam na kolejne zagraniczne zawody z udziałem naszej trójki by zobaczyć czy miejsca na Stunt Riding German open 2010 nie byly przypadkowe.<br><hr>K<br>
Komentatorzy napisał(a):Dlaczego myślę, że w relacji masz to doskonale wytłumaczone cała 3 prezentuje zajebisty poziom z tym że każdy ma inny styl i to sprawia trochę kłopotów przy ocenianiu. Wiele osób raczej też sie ze mną zgodzi że równa liczba pkt dla łukasz i stuntera jest jak najbardziej słuszna. A Stunt Riding German open 2010?? zauważ że to była jedna z 1 czy nawet 1 impreza zagraniczna dla łukasza a trema robi swoje... pzdr<br><hr>HUbert<br>
Komentatorzy napisał(a):Guzik prawda! Łukasz robi tricki, ktore we Francji czy Stanach robiono juz w 2006r a mamy 2010... Zero tricków z tzw. nowej szkoly stuntu (no moze poza tym skokiem a la Jorian) cyrkle w jedna strone i tyle. Pasio powinien byc drugi, ma własny styl, masa nowych, bardzo technicznych tricków i to sie powinno cenic. No ale jury woli "zapierdalac" wiec stad te oceny...<br><hr>Flier<br>
w 100 % zgodze sie z Tobą jeśli chodzi o inne tricki pasia (chyba o to chodzi by mieć swój styl. ALE zwróć uwage 2 rzeczy 1 kryteria oceniania, jest kilka pkt które muszą być zawarte w przejeździe. Dlatego wyniki wygldają tak a nie inaczej. 2 technika z jaką łukasz wykonuje swoje tricki jest nieporównywalna. Nie żebym był tu zwolennikiem któregokolwiek z zawodników jak dla mnie obaj prezentują bardzo wysoki poziom i jak pisałem wyzej różne style. jeśli chodzi o cyrkle obaj krecili w jedna strone:)<br><hr>HUbert
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/7/2010, 10:49

Komentatorzy napisał(a):Dlaczego Łukasz dostał w niedziele tyle samo punktów co stunter13 ? Proponuje ślepej ekipie sędziowskiej kilka razy oglądnąć filmiki z przejazdów bo według mnie przejazd stuntera13 był na wiele wyższym poziomie niż Łukasza. Pasio też miał troszeczkę lepszego runa od Łukasza co widać na filmiku z tym że tutaj różnica nie była aż tak ogromna jak ze stunterem13. Dlatego czekam na kolejne zagraniczne zawody z udziałem naszej trójki by zobaczyć czy miejsca na Stunt Riding German open 2010 nie byly przypadkowe.<br><hr>K<br>
przejazd nasze czwórki<br><hr>rshonda
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/7/2010, 10:59

Komentatorzy napisał(a):Faktycznie impreza była dość słaba, a bilety drogie - byłem w sobotę - niewiele się działo, prawie nie było wystawców, a największą powierzchnię wśród tych którzy przybyli coś wystawiać lub sprzedawać zajmowała smażona karkówka. Wszystko toczyło się bardzo wolno, a prowadzącym zabrakło weny twórczej aby zrealizować prawdziwe show. Szkoda.<br><hr>Michał<br>
Generalnie pomysł na imprezę "moto" bardzo fajny i popieram , ale ...zabrakło paru podstawowych rzeczy i wyszło nudnawo i zaściankowo
<br><hr>znafca
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/7/2010, 11:40

Komentatorzy napisał(a):Cenzura na scigacz.pl - scigacz kasuje niewygodne dla siebie komentarze, wczoraj ich "moderator" niejaki Tomek coś zatwierdził ale potwem stwierdził, ze to nie pasuje sikaczowi i skasował. Taki to obiektywizm i niezależne dziennikarstwo. Tomuś co byś nie skasował opinia o tej imprezie jest taka a nie inna. Po porstu po raz kolejny bardacha, nuda i syf.<br><hr>JAK<br>
Ścigacz.pl kasuje komentarze, które podpadają pod regulamin. Gdybyś ów regulamin przeczytał przed napisaniem komentarza, nie byłoby takiej sytuacji. Wspomniany komentarz został usunięty z powodu naruszenia pkt 7. <a href="http://www.scigacz.pl/Redakcja,105.html#regulamin" target="blank" class="link">http://www.scigacz.pl/Redakcja,105.html#regulamin</a><br><hr>PiotrJ
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/7/2010, 11:57

Komentatorzy napisał(a):Dlaczego Łukasz dostał w niedziele tyle samo punktów co stunter13 ? Proponuje ślepej ekipie sędziowskiej kilka razy oglądnąć filmiki z przejazdów bo według mnie przejazd stuntera13 był na wiele wyższym poziomie niż Łukasza. Pasio też miał troszeczkę lepszego runa od Łukasza co widać na filmiku z tym że tutaj różnica nie była aż tak ogromna jak ze stunterem13. Dlatego czekam na kolejne zagraniczne zawody z udziałem naszej trójki by zobaczyć czy miejsca na Stunt Riding German open 2010 nie byly przypadkowe.<br><hr>K<br>
Komentatorzy napisał(a):Dlaczego myślę, że w relacji masz to doskonale wytłumaczone cała 3 prezentuje zajebisty poziom z tym że każdy ma inny styl i to sprawia trochę kłopotów przy ocenianiu. Wiele osób raczej też sie ze mną zgodzi że równa liczba pkt dla łukasz i stuntera jest jak najbardziej słuszna. A Stunt Riding German open 2010?? zauważ że to była jedna z 1 czy nawet 1 impreza zagraniczna dla łukasza a trema robi swoje... pzdr<br><hr>HUbert<br>
Komentatorzy napisał(a):Guzik prawda! Łukasz robi tricki, ktore we Francji czy Stanach robiono juz w 2006r a mamy 2010... Zero tricków z tzw. nowej szkoly stuntu (no moze poza tym skokiem a la Jorian) cyrkle w jedna strone i tyle. Pasio powinien byc drugi, ma własny styl, masa nowych, bardzo technicznych tricków i to sie powinno cenic. No ale jury woli "zapierdalac" wiec stad te oceny...<br><hr>Flier<br>
Komentatorzy napisał(a):w 100 % zgodze sie z Tobą jeśli chodzi o inne tricki pasia (chyba o to chodzi by mieć swój styl. ALE zwróć uwage 2 rzeczy 1 kryteria oceniania, jest kilka pkt które muszą być zawarte w przejeździe. Dlatego wyniki wygldają tak a nie inaczej. 2 technika z jaką łukasz wykonuje swoje tricki jest nieporównywalna. Nie żebym był tu zwolennikiem któregokolwiek z zawodników jak dla mnie obaj prezentują bardzo wysoki poziom i jak pisałem wyzej różne style. jeśli chodzi o cyrkle obaj krecili w jedna strone:)<br><hr>HUbert<br>
Jeśli chodzi o technikę to myśle ze Pasio ma ją nieco lepszą np. te podium cyrkle i ogarnanie HB druga ręką. Łukasz jest młody i ma bardzo duze umiejetnosci, ale musi czesciej jeździc z Pasiem, Stunterem13 czy francuzami, zeby złapac zajawke na nowe tricki, bo jesli nie zacznie zaskakiwac czyms na zawodach to daleko nie zajdzie... Szczegolnie jesli chodz o zagraniczne zawody.<br><hr>Flier
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/7/2010, 13:45

Komentatorzy napisał(a):przejazd Kabana.witam mam pytanie co znaczy zdanie parę tricków.czego kaban nie zrobił a co powinien?jego przejazd był jak piszecie bezbłędny i jedyny w swoim rodzaju nie mówiąc już o temacie tricku który wykonał jako jedyny polak - co widać nie było wzięte pod uwagę w ocenie końcowej.
promowanie pierwszej trójki - jek najbardziej,ale co robi wszędzie Raptowny który nawet do 1 dziesiątki nie wszedł/widać,że rywalizacja sportowa jest juz na drugim planie - liczy sie tylko wygląd i komercja.
zenujące<br><hr>rshonda<br>
ta...a za pare lat s13 tez bedzie poza 10 no i co? Kazdy ma swoje 5 minut.<br><hr>...
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/7/2010, 13:54

Komentatorzy napisał(a):przejazd Kabana.witam mam pytanie co znaczy zdanie parę tricków.czego kaban nie zrobił a co powinien?jego przejazd był jak piszecie bezbłędny i jedyny w swoim rodzaju nie mówiąc już o temacie tricku który wykonał jako jedyny polak - co widać nie było wzięte pod uwagę w ocenie końcowej.
promowanie pierwszej trójki - jek najbardziej,ale co robi wszędzie Raptowny który nawet do 1 dziesiątki nie wszedł/widać,że rywalizacja sportowa jest juz na drugim planie - liczy sie tylko wygląd i komercja.
zenujące<br><hr>rshonda<br>
Komentatorzy napisał(a):ta...a za pare lat s13 tez bedzie poza 10 no i co? Kazdy ma swoje 5 minut.<br><hr>...<br>
może i masz racje,ale do czego przypiąć twoją wypowiedz?ja nie pisałem o stunterze a o Raptownym.Stunter jest najlepszy i powinno się o nim mówić,pisać i tak dalej z resztą o każdym jak coś potrafi.wiem że raptowny jest bdb,ale w tych zawodach mu nie wyszło a " lans" jest wszędzie widoczny.za to ci o których powinno być głośno są gdzieś w cieniu,są sportowcami a nie ...<br><hr>rshonda
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/7/2010, 18:50

Komentatorzy napisał(a):przejazd Kabana.witam mam pytanie co znaczy zdanie parę tricków.czego kaban nie zrobił a co powinien?jego przejazd był jak piszecie bezbłędny i jedyny w swoim rodzaju nie mówiąc już o temacie tricku który wykonał jako jedyny polak - co widać nie było wzięte pod uwagę w ocenie końcowej.
promowanie pierwszej trójki - jek najbardziej,ale co robi wszędzie Raptowny który nawet do 1 dziesiątki nie wszedł/widać,że rywalizacja sportowa jest juz na drugim planie - liczy sie tylko wygląd i komercja.
zenujące<br><hr>rshonda<br>
Komentatorzy napisał(a):ta...a za pare lat s13 tez bedzie poza 10 no i co? Kazdy ma swoje 5 minut.<br><hr>...<br>
Komentatorzy napisał(a):może i masz racje,ale do czego przypiąć twoją wypowiedz?ja nie pisałem o stunterze a o Raptownym.Stunter jest najlepszy i powinno się o nim mówić,pisać i tak dalej z resztą o każdym jak coś potrafi.wiem że raptowny jest bdb,ale w tych zawodach mu nie wyszło a " lans" jest wszędzie widoczny.za to ci o których powinno być głośno są gdzieś w cieniu,są sportowcami a nie ...<br><hr>rshonda<br>
w 100% się z Toba zgadzam!
Formuła jak i system ocen jest niesprawidliwy. Trzeba isc w strone XDL-krótkie przejazdy a liczy sie jakosc i ilośc tricków.
a Co do Raptownego to wstyd, ze w pelni sponsorowany, najbardziej doswiadczony w stawce zawodnikow nawet do 10 nie wszedł. To samo na GO. Pisanie ze daleki numer startowy mu przeszkodzil jest smieszne. Bo zawdnicy, ktorzy mieli dlasze numery startowe potrafili dzieki swoim umiejetnosciom dostac sie do czolówki... Troche samokrytyki prosimy!<br><hr>Flier
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/7/2010, 09:49

Jestem ze ścigaczem.pl już parę lat i zawsze czytam komentarze z imprez ponieważ sam nie bardzo mam możliwość i czas uczestniczenia w tych spotkaniach.
Komentarze bywają mało ciekawe lub skromne w swoich relacjach fotograficzno reporterskich ale obecna relacja jest kompletna i gratuluję autorom za tą pracę.
Żałuję też że w moim Krakowie nie ma takich wspaniałych imprez.<br><hr>senekkorzenna
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Następna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na gr