Zobacz wÄ…tek - Ceny paliw
NAS Analytics TAG

Ceny paliw

O wszystkim
_________

Postprzez Materialmord » 27/6/2010, 21:31

Całke szczęście, że kupiłem sobie motocykl, ładuje raz na tydzień za 40 zł i jezdże. Samochodem przy tych cenach to 40zł bym chyba 2 dni jeździł i to tempem jakimś abstrakcyjnym.

Ale to i tak tej jest chore. Bojkot stacji absolutnie nic nie da. A bojkot BP to już w ogóle, mogłaby cała Polska nie tankowac na BP i jeszcze by nas BP wyśmiało, bo ma stacje w 40 innych krajach świata, w Poslce tylko przypadkiem :lol: Osobiście lepszy efekt przyniosłoby jezdzenie przez warszawiaków 50 kmph po mieście z kartami typu " oszczędzam paliwo ". Wtedy dopiero ludzie zrozumieliby skalę problemu, jak Warszawa by stanęła :wink:
Materialmord
Świeżak
 
Posty: 159
Dołączył(a): 21/4/2010, 15:56


Postprzez Konio » 27/6/2010, 21:49

40zl na tydzien? Mi tam czasem w ciagu dnia idzie 150 :P
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk


Postprzez herbatka » 27/6/2010, 22:32

lonewolf napisał(a):Śmieszne akcje, tyle powiem. Kluczem do sukcesu jest nie głosowanie na durni, ale już zagłosowaliście, więc powodzenia z paliwem, które wkrótce przekroczy 5 zeta. Dziękuję wam. ;->


Stary na statoilu za 98 dzisiaj 5.04 zł kumplowi wybiło !! Ja tankuje 95 ale jeszcze troszke i i nas to czeka... Jedno jest pewne. Ceny paliw nie pojda w dol. Bo? Bo nikomu to nie na reke a juz nie napewno ktorzy tymi cenami manipuluja, i sie na tym niezle pasą.

Trener napisał(a):ceny paliw i tak są ustalane odgórnie . To rząd bierze większość kasy za paliwo w postaci najróżniejszych podatków . Litr paliwa bez podatków kosztuje może 1zł


Ściślej jakies 1,30 za galon. Tak czy siak sama akcyza to 3/4 ceny paliwa. Ale co tam :) W USA woda jest drozsza od benzyny i jakos nikt tam nie umiera. Ale u nas oczywiscie podatkow jest ciagle malo. Szczerze? Nie widze zadnego pozytywnego powodu, zeby pozostawac w tym kraju. Nic tylko rzucic ta Polske, i spieprzac za wielka wode. Dla przykladu moj znajomy maluje tam sciany roznym firmom, 160$ ma za dzień, wiec jakies ~500zł dniówki. Jedzenie maja tam 2-3 razy tańsze, benzyne 2 razy tańszą. Nic tylko zalatwiac wize i uciekac. Polska to coraz ciemniejszy sen... A przykro, bo nasi ojcowie oddawali za Nią życie... Taka jest prawda, rozejrzyjcie sie dookola? Nic sie nie zmienia, tylko wszystko drozeje... Poprostu wszystko.
CBR 600 F4i
Avatar użytkownika
herbatka
Świeżak
 
Posty: 241
Dołączył(a): 12/5/2008, 19:45

Postprzez bryk77 » 28/6/2010, 00:34

Materialmord napisał(a):Osobiście lepszy efekt przyniosłoby jezdzenie przez warszawiaków 50 kmph po mieście z kartami typu " oszczędzam paliwo ". Wtedy dopiero ludzie zrozumieliby skalę problemu, jak Warszawa by stanęła :wink:


I tak stoi :P Ile razy jadę Puławską tyle razy coś mnie trafia.. Od Janek wcale nie lepiej.

Nie sądzę aby omijanie poszczególnych stacji coś dało. Unikając jednych napełnimy kieszenie drugim. BP czy Statoil to gigantyczne koncerny, którym nie straszne są strajki bandy (nie koniecznie) spłukanych zmotoryzowanych. Poza tym taki pomysł jest ewidentną zagrywką konkurencji.
Avatar użytkownika
bryk77
Stały bywalec
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 16/4/2010, 02:12
Lokalizacja: Radom/Piaseczno/Dublin

Postprzez falconiforme » 28/6/2010, 07:57

Niezależnie od akcji, jeśli to możliwe najlepiej tankować na Lukoil. Rosyjski dostawca, rosyjskie paliwo.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez madcap » 28/6/2010, 21:59

Lukoil
ostatnio znajomy zatankował na lukoil-u
poza zapachem nie było to nic, co miałoby oktany, także sprzęt wylądował w serwisie
wiem, że zawsze trzeba brać poprawkę na stację
co do bp, to mam z dawien dawna uraz i unikam
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez Konio » 28/6/2010, 22:32

BP ma ladne logo :lol:

ja i tak tankuje na Orlenie zazwyczaj
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na górê