Zobacz wÄ…tek - THUNDERCAT...POMOCY!
 
NAS Analytics TAG

THUNDERCAT...POMOCY!

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

THUNDERCAT...POMOCY!

Postprzez matekgadzina » 14/6/2010, 20:03

Witam wszystkich. Mam taki problem. Ostatnio jechałem t'catem i przy predkosci 80km motor zaczał przerywac po czym zgasł. Wszeklkie proby odpalenia nie dały rezultatu az do momentu kiedy moto ostygło. Wtedy zaczeło pstrykac jakies przekazniki pod siedzeniem czy pompka paliwa? Zaczeły falowac obroty: 1000...0. 1000...0. po czym na 7000....0. A nastepnie po kilku właczeniach i wyłaczeniach stacyjki moto zapaliło normalnie. Nie mam pojecia co to moze byc, ale po przyjechaniu do domu moto zgasło ponownie i juz nie zapaliło. sprawdziłem wszystkie czujniki.temperatury, wentylatora, stopki, rezerwy układ paliwowy czysty. olej wymieniony 600 km temu. natomiat moto nie daje iskry. po właczeniu stacyjki i zapłonu, iskra pojawia sie przez chwile...sama! bez naciskania startera. po czym znowu obroty i nic.Prosze o pomoc bo niemam pojecia co to moze byc?moduł? :(
matekgadzina
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13/6/2010, 08:05


Postprzez 2pac » 14/6/2010, 20:08

to co ci pokazuje obrotomierz to jakis kod błedu. sciagniej ksiazke serwisowa i sprawdz co oznacza ten kod. sprawdz takze czujnik rezerwy. pozdro
Avatar użytkownika
2pac
Świeżak
 
Posty: 322
Dołączył(a): 7/4/2007, 19:00
Lokalizacja: WÄ…growiec




Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na górê