Zobacz wątek - Wyjazd do Niemiec po motocykle - szukam chętnych osób
NAS Analytics TAG

Wyjazd do Niemiec po motocykle - szukam chętnych osób

Części, odzież i akcesoria motocyklowe - kupię, sprzedam, zamienię
_________

Wyjazd do Niemiec po motocykle - szukam chętnych osób

Postprzez Bartek21 » 7/6/2010, 14:04

Witam w tym miesiącu wybieram się do Niemiec po BMW F800GS, z racji tego, że to dość długa trasa i nudno samemu nie mówiąc już o takich sprawach jak sam załadunek szukam towarzysza wyprawy. Ze swojej strony zapewniam solidne palety i pasy do przypięcia moto, a myślę, że dwa spokojnie wejdą na pakę (Mercedes Sprinter).

Odnośnie wymagań:
-OBOWIĄZKOWO prawo jazdy kat. B i mile widziane jakiekolwiek doświadczenie w prowadzeniu busów (celem zmiany na trasie),
-poczucie humoru celem nie zamulania w trakcie drogi :)
-mile widziane doświadczenie w zakresie mechaniki motocyklowej,
-mile byłoby także, aby chętnie osoby mieszkały w Warszawie lub na trasie (kierunek przejazdu Warszawa - A2/E30 na Poznań - Łódź - Konin - Poznań - Puszcze Rzepińska jeśli w tej okolicy lub też w niewielkiej odległości to z powrotem mogę odstawić z moto delikwenta pod dom)
Bartek21
Świeżak
 
Posty: 52
Dołączył(a): 8/2/2009, 13:43
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez kriss2k » 9/6/2010, 11:00

A dokładniej gdzie lecisz i konkretnie kiedy?
Masz tam już coś obstalowane czy tak w ciemno gnasz?
Pytam bo może bym się zabrał z Tobą jeśli i moto dla mnie by weszło na pakę.
Prawko A i B od 20 lat, na co dzień jeżdże puszką, mieszkam na trasie (pod Łodzią) więc chba warunki spełniam :wink:
kriss2k
Świeżak
 
Posty: 155
Dołączył(a): 4/6/2010, 19:00
Lokalizacja: Pabianice


Postprzez Janek616 » 10/6/2010, 10:01

Haj kolego w jakim terminie planujesz wyjazd? i w jaki rejon,
Janek616
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 24/1/2009, 17:23

Postprzez Bartek21 » 10/6/2010, 15:14

Witam termin w tej chwili jest jeszcze problematyczny, ponieważ uzależniony od tego kiedy skończę aktualne zlecenia wstępnie ostatni tydzień czerwca, pierwszy tydzień lipca. Odnośnie miejsca to jak pisałem spokojnie jedno dodatkowe moto oprócz mojego wejdzie. Na pewno pojedziemy w okolice Berlina, jest tam kilka komisów w tym jeden, gdzie znajomy pracuje.
Cały czas szukam jednak także na mobile.de i MotoScout.de, liczę, że uda mi się z kilkoma osobami i najpierw pojechać prywatnie do nich. Sam model mam już konkretnie upatrzony - BMW F800GS.
Niemniej nie będę miał nic przeciwko jeśli upatrzycie sobie coś powiedzmy 200km od tego miejsca, przy okazji będą to takie motoryzacyjne wakacje.
Bartek21
Świeżak
 
Posty: 52
Dołączył(a): 8/2/2009, 13:43
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kriss2k » 11/6/2010, 23:57

Bartek w takim razie ja się wstępnie piszę. Też szukam na mobile i nawet mam wstępnie kilka w Berlinie upatrzonych. Będę chciał ściągać chopperka 125 więc powinien z Twoim spoko wejść na auto.
Daj znać na PW czy jesteś zainteresowany moim towarzystwem to możemy wstępnie omówić szczegóły.
kriss2k
Świeżak
 
Posty: 155
Dołączył(a): 4/6/2010, 19:00
Lokalizacja: Pabianice



Powrót do Ogłoszenia drobne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na gr