Zobacz wÄ…tek - Yamaha FZR 600 3HE 1993r Przerywa i nie chodzi na jeden gar
NAS Analytics TAG

Yamaha FZR 600 3HE 1993r Przerywa i nie chodzi na jeden gar

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Yamaha FZR 600 3HE 1993r Przerywa i nie chodzi na jeden gar

Postprzez Ernestciolek » 31/5/2010, 22:11

Witam..Mam problem z moim motocyklem. Ogólnie chodzi o to ze Yamaszka przerywa i nie chodzi na jeden tłok. Zaczęło się od tego że motocykl dławił się przy dodaniu ostro gazu. Przy powolnym odkręcaniu manetki było ok.. te problemy nastąpiły po tym jak uczyłem się stawiać na gumie. Problem ustępował po tym jak FZR-ka postała sobie w garażu ok. tygodnia. Jeździłem i myślałem że jej przeszło. Jednak po kręceniu jej do wyższych obrotów np. do 10 tys. i przejechaniu tak paru km..odnawiało się jej. I tak w kółko.. To przerywanie wiązało się z zanikiem mocy i strzelaniem z tłumika. Teraz niestety problem nie zanika nawet , gdy moto postoi tydzień. Zauważyłem teraz , że motocykl zaczął chodzić na 3 tłoki. Nie mam pojęcia co się dzieje. Być może ktoś miał taki problem i wie jak go rozwiązać..przeszukiwałem forum ale nie znalazłem podobnego przypadku...z góry dzięki za pomoc..Ernest :D
Ernestciolek
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 31/5/2010, 13:27
Lokalizacja: Nowe Miasto


Postprzez Ernestciolek » 9/6/2010, 10:10

Próbowałem dzisiaj ja odpalic i zaczeła chodzic normalnie ale po przejechaniu 10 km powolutku bez żadnego katowania znów to samo....teraz jeszcze do tego gdy ruszam motor do pół sprzęgła rusza normalnie i nagle gaśnie...cały czas chodzi pompka paliwa...gdy rusze na pełnym gazie nie zgaśnie ale skaczą obroty i motocykl strasznie szarpie...prosze pomocy bo nie mam już pomysłów na znalezienie usterki....mam nadzieje że ma ktoś pojęcie o motocyklach i mi pomoże:D z góry dzieki;///
Ernestciolek
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 31/5/2010, 13:27
Lokalizacja: Nowe Miasto


Postprzez Raczek_6 » 9/6/2010, 21:02

Zacznij od czyszczenia, regulacji i synchronizacji gaźników, oraz jak w gaźnikach będzie woda czeka cię kilkakrotne płukanie zbiornika.
http://motomaniax.pl/ - serwis Ducati | http://www.motorakowski.pl/ - serwis Kawasaki | | Nie pomagam w oględzinach motocykli.
Raczek_6
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4217
Dołączył(a): 20/9/2008, 23:23
Lokalizacja: W-wa



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê