Zobacz wątek - <i>[Zipp Neken ]</i> Zipp Neken - tanie wozidełko
NAS Analytics TAG

[Zipp Neken ] Zipp Neken - tanie wozidełko

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 12/6/2014, 22:36

Komentatorzy napisał(a):Ja mam takiego nakena od tygodnia.Wiem ze trzeba go dobrze dotrzec,ale chcialem sprawdzic ile pojdzie ma blokade poniewaz jest z salonu lecialem nim 80km/h i jeszcze sie bujal ale juz nie chcialem wiecej bo na dotarciu tak normalnie to jezdze 50km/h,a we dwoch 45km/h.Bylem bardzo zdziwiony ze "NEKEN"z blokada polecial az 80km/h.<br><hr>Naznaczony<br>
Komentatorzy napisał(a):Niesamowite, jak zdejmiesz blokady to pewnie poleci ze 130km/h, a z górki 200km/h<br><hr>Banan<br>
Komentatorzy napisał(a):Ja jadąc Nekenem pierwszy raz z 'salonu' do domu na dobrej drodze wyciągnąłem 60 km/h, a później sprawdzając licznik poleciał do 70.
Licznik może być lekko niedorobiony, ale zaręczam, że nowy 55-60 km/h poleci.
Przedmówca jest CIUL I DEBIL !!!, nigdy nie jeździł Zippem Nekenem.
Mnie osobiście też to dziwi - poczekam na zdjęcie blokady; ciekawe ile wtedy pójdzie ?!<br><hr>Nekenoman<br>
ja osobiscie na prostej dogonilem t4 moj v-max z gorki 105 a na prostej 90 mam juz 3000 km :3 i wytarte rolki na widelcach ale to malo przeszkadza i jest tanie do usuniecia<br><hr>ReeD`s
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 3/3/2015, 19:17

bedziecie sie sprzeczac kto ile jedzie? bez sensu ... mam nekena 2010rok z salonu wyszla 50 teraz jest 72cm mam problem z odpalaniem jak go juz odpale i przytrzymam obroty tak na 5,6tys to chodzi (na ssaniu) jesli popuszcze manetke gasnie .... aa i swieci mi jeszcze kontrolka na czerwono cos z silnikiem nie mam pojecia co to moze byc ... motorek mam od wczoraj bardzo prosze o pomoc<br><hr>DeJot
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 4/5/2015, 21:14

Komentatorzy napisał(a):bedziecie sie sprzeczac kto ile jedzie? bez sensu ... mam nekena 2010rok z salonu wyszla 50 teraz jest 72cm mam problem z odpalaniem jak go juz odpale i przytrzymam obroty tak na 5,6tys to chodzi (na ssaniu) jesli popuszcze manetke gasnie .... aa i swieci mi jeszcze kontrolka na czerwono cos z silnikiem nie mam pojecia co to moze byc ... motorek mam od wczoraj bardzo prosze o pomoc<br><hr>DeJot<br>
pewnie olej , zapewne jest już przytarty sprawdź poziom oleju jeżeli go nie ma potwierdzi się moja teoria <br><hr>Juzek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/8/2015, 16:17

mam pytanie wymieniłem przednia oponę z tej płaskiej na mitasa i strasznie bije,czy te efekt chwilowy czy na stałe<br><hr>seba
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê