REJESTRACJA | LOGOWANIE

motor na dobry początek początek .. doradźcie prosze

| Odpowiedź » | Nowy temat »
Autor Wiadomość

hussam

Świeżak

witam ! zaraz kończe 18 lat .. chce kupic motor ( poj.125 cmm ewentual. 250 cmm ((nie chce wiekszej poj.bo nie mam jeszcze wyczutego motoru)) ). wygląda to tak ze pracując w pizzeri na skuterze przejechałem koło 4 000 km. po mieście i to tyle jezeli chodzi o wczesniejsza przygode z "motorami" ( w tym przypadku to motorower .. jeszcze po wsi jeździłem sporo na junaku 400 cmm ). planuje jeździć bez prawa jazdy ;| ( tak wiec nie wsiade raczej na 600 cmm ) moje fundusze to max. 7 tys. zł. CO BYŚCIE DORADZILI na początek początek przy wadze 75 kg i 191 cm wzrostu ??

myślałem nad : honda varadero xl 125

pzdr.Janek

|

|

madcap

papa_smurf

hussam napisał:
witam ! zaraz kończe 18 lat .. chce kupic motor ( poj.125 cmm ewentual. 250 cmm ((nie chce wiekszej poj.bo nie mam jeszcze wyczutego motoru)) ). wygląda to tak ze pracując w pizzeri na skuterze przejechałem koło 4 000 km. po mieście i to tyle jezeli chodzi o wczesniejsza przygode z "motorami" ( w tym przypadku to motorower .. jeszcze po wsi jeździłem sporo na junaku 400 cmm ). planuje jeździć bez prawa jazdy ;| ( tak wiec nie wsiade raczej na 600 cmm ) moje fundusze to max. 7 tys. zł. CO BYŚCIE DORADZILI na początek....??

na początek doradzić można byś zrobił prawo jazdy

mam na wszystko wybiegane

|

|

hussam

Świeżak

w październiku ( wcześniej nie moge ) zapisuje sie na kat. A i B wiec spokojnie .. teraz jeszcze jedno pytanie dołącze .

motor lepiej kupić po sezonie w trakcie trwania czy na rozpoczęcie sezonu ??

pzdr.Janek

|

|

miki1406

VIP Ścigacz.pl

Ostrzeżeń: 1

Na junaku 400ccm powiadasz... hmm... To sporo wyjaśnia... Musiałeś przykręcić do janka komara i w sumie było 400...

Człowieku, kup sobie skutera, albo jakiegoś chińskiego popylacza jak chcesz na droge i zbieraj monete... Jak ci nie zależy na drodze to walnij sobie cross'a 80-125 i ogień... Gwarantuje ci, że 125 starczy ci na długo i dostarczy niezapomnianych otarć i zlamań Wink

|

|