Zobacz wątek - <i>[relacje]</i> Rozpoczęcie sezonu na Jasnej Górze 2010
NAS Analytics TAG

[relacje] Rozpoczęcie sezonu na Jasnej Górze 2010

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 20/4/2010, 21:39

Witam. Na Jasnej Gorze bylem po raz pierwszy(oby nie ostatni). Bylo supeer. Jestem katolikiem i wierze ze dzieki modlitwie i rozsadkowi dotrwam do konca sezonu(i wielu innych). mysle ze wiekszosc uczetnikow przyjechla Tam dla spotkania towarzyskiego ale mimo to czuc Tam sile wiary. Organizatorom za logistyke uklon!!!
Pozdrawiam klub z miasta Boleslawiec-Bolcow<br><hr>Piter
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 21/4/2010, 22:22

Tak sobie myślę,że rozpoczęcie sezonu na Jasnej Górze, bez względu na to czy motocyklista jest katolikiem czy też innej wiary lub ateistą to doskonały pomysł.Ta impreza daje nam wszystkim poczucie jedności którego brakuje kiedy często sami nawijamy kilometry na trasie ścigani nieżyczliwymi spojrzeniami puszkarzy.To poczucie dla mnie jest tak samo ważne jak pozdrowienie napotkanego kolegi-motocyklisty bo pozwala mi nie czuć się wyjętym z pod prawa powszechnie uważanym za debila oryginałem. <br><hr>marian
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 22/4/2010, 09:44

Komentatorzy napisał(a):Heh, w Częstochowie nikt się nie pluł do 35 tysięcy Motocyklistów, a u mnie w mieście (Września, Wlkp) burmistrz (bury-miszcz) i jego bojówki sprzeciwiają się, nie wiem, góra dwóm tysiącom w ciągu 2 dni... <br><hr>kałuża tomek<br>
Tak masz rację. Niestety tak już jest... radio Maryja wygrało...<br><hr>...
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/1/2011, 22:52

Komentatorzy napisał(a):Witam. Na Jasnej Gorze bylem po raz pierwszy(oby nie ostatni). Bylo supeer. Jestem katolikiem i wierze ze dzieki modlitwie i rozsadkowi dotrwam do konca sezonu(i wielu innych). mysle ze wiekszosc uczetnikow przyjechla Tam dla spotkania towarzyskiego ale mimo to czuc Tam sile wiary. Organizatorom za logistyke uklon!!!
Pozdrawiam klub z miasta Boleslawiec-Bolcow<br><hr>Piter<br>
Mysle ze raczej dzieki rozsadkowi bo znam takich którzy jezdzili i sie pozabijali, lub takich ktorzy nie jezdzili ale jeżdżą dalej...<br><hr>Byry*YZF
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê