Zobacz wątek - [Alarm] Datatool S4 lub S4 C221 - schemat, opisy pinów..
NAS Analytics TAG

[Alarm] Datatool S4 lub S4 C221 - schemat, opisy pinów..

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

[Alarm] Datatool S4 lub S4 C221 - schemat, opisy pinów..

Postprzez michasiek » 14/4/2010, 20:39

Siema..

Kupiłem "okazyjnie" do swojego moto alarm Datatoola bezczelnie wypruty z jakiegoś motocykla. Mam piloty, instrukcje którą mogę sobie oprawić i na ścianie powiesić i alarm, który ma poucinane kable i zero oznaczeń.
Wszystkie kabelki czarne, kolorowe oznaczenia pozdejmowane

Pytanie do forumowiczów - czy ktoś ma alarm Datatoola S4 i jest w stanie pomóc z określeniem, który kabel jest który? Najfajniej byłoby znaleźć czerwony czyli +12V i czarny - uziemienie.

Schemat mam i jest fajnie opisane, który kolor kabla za co odpowiada, szkoda tylko nie mam kolorów :/
Najlepiej by się sprawdził opis kostki, albo zdjęcia.. nie wiem, nie chcę jeszcze głośno myśleć, że wyrzuciłem pieniądze w błoto więc może ktoś pomoże ?:)

Pozdrawiam
Michał 8)
michasiek
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14/4/2010, 20:32
Lokalizacja: Rzeszów


Postprzez Raczek_6 » 14/4/2010, 22:28

Nawet schemat nie pomoże.
Oryginalnie masz oznaczenia na końcach kabli, podczas montażu końce się ucina i po demontażu alarm nadaje się do kosza.
Po za tym nikt nie demontuje sprawnego alarmu.
http://motomaniax.pl/ - serwis Ducati | http://www.motorakowski.pl/ - serwis Kawasaki | | Nie pomagam w oględzinach motocykli.
Raczek_6
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4217
Dołączył(a): 20/9/2008, 23:23
Lokalizacja: W-wa


Postprzez michasiek » 15/4/2010, 11:34

Nie mogę się zgodzić, że alarm po demontażu nadaje się do kosza. Dlaczego tak by miało być? Wystarczy tylko wiedzieć, który kabel jest od czego i po kłopocie. Niestety identyfikacja kabli może mi się tylko udać dzięki komuś, kto ma taki alarmik z serii S4.

"Po za tym nikt nie demontuje sprawnego alarmu."
Z tym też się nie zgodzę. Datatool robi dobre alarmy, które są dosyć specyficznie "uzbrojone" we wszelkiej maści zabezpieczenia przed rozbezpieczeniem. Samo poznanie zasady jego działania i zrozumienie instrukcji jest problematyczne więc ludzie się go pozbywają, bo nie potrafią wyjąć akumulatora bez włączenia syreny.

Tak czy inaczej może ktoś kto ma alarm S4 lub S4 C221 bylby chętny do pomocy?:)
Pozdrawiam
CBR F4i Sport 2001'
michasiek
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14/4/2010, 20:32
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez piotr__21 » 15/4/2010, 14:28

Zagadaj z Przemo_rene on niedawno miał ten sam problem z tym samym alarmem .
piotr__21
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 31/12/2009, 20:31
Lokalizacja: Trowbridge

Postprzez Stitch » 13/5/2010, 18:38

Jeśli jeszcze nie rozwiązałeś problemu z alarmem to odezwij się na gg 8635877 bo sam walczyłem niedawno z tym alarmem i mam wszystko żeby go podłączyć. Pozdr
Stitch
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13/5/2010, 18:34

Postprzez d3x » 13/10/2016, 07:07

Hej,

Wlasnie nabylem takowy z ebaya okazuje sie ze z pucinanymi kablami, wiec jestem w podobnej sytuacji, idzie dojsc jakos co idzie gdzie?

Dex

d3x malpa wp.pl
d3x
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13/10/2016, 07:05



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê