Zobacz wÄ…tek - DT 125
NAS Analytics TAG

DT 125

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

DT 125

Postprzez shadow493 » 13/4/2010, 21:41

Siema.
Od jakiegoś pół roku przeglądam forum. 2 tyg temu skończyłem osiemnaście lat i zdałem na prawko (B), a na kat. A mam w przyszłym tygodniu. Chcę sobie kupić (właściwie) pierwszy motor. Praktycznie nie miałem kontaktu z motorem jako takim. Co prawda miałem Skutera KTM, ale to małe, słabe i w ogóle do d@#@. Wiem ,że motor nie ma jakiejś porywającej mocy, ale wydaje mi się ,że na pierwsze moto będzie ok, co? Ciągnie mnie do naked'ów, ale postanowiłem ,że najpierw nauczę się techniki jazdy, nabiorę trochę skilla, przy okazji pośmigam po drogach ,ale i bezdrożach (podobno na enduro szybciej się uczy) i dopiero przerzucę się na coś mocniejszego. W DT chciałem zainwestować jakieś 3.5 - 4 k.
Co o tym myślicie?
Avatar użytkownika
shadow493
Świeżak
 
Posty: 58
Dołączył(a): 10/1/2009, 23:17


Postprzez gba4 » 21/4/2010, 14:47

Tak DT to bardzo dobry sprzęt i wg mnie nauczysz się sporo na nim, ma dosyć duzo mocy aby agresywniej pojezdzić i jest to bardzo wdzieczny sprzęt bo silniki są naprawde mocne pod wzgledem bezawaryjnosci
XL 125 Varadero
Avatar użytkownika
gba4
Bywalec
 
Posty: 543
Dołączył(a): 12/9/2007, 19:29




Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê