Zobacz wÄ…tek - Kawasaki ZX12r, Sprzeglo??
 
NAS Analytics TAG

Kawasaki ZX12r, Sprzeglo??

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Kawasaki ZX12r, Sprzeglo??

Postprzez biesiad2 » 22/3/2010, 20:19

Sprawa wyglada tak jadac na biegach 1-3 (na nastepnych biegach jeszcze nie sprawdzalem bo nie bylem w tym sezonie jeszcze na autobahnie) tak od 7k obrotow jest zjawisko podobne do boksowania tylnego kola. Dokladniej jade normalnie potem chcem kogos wyprzedzic to cisnie i od 7k obrotow nagle wpada prawie na odcinke. Rozumiem zeby to byla 1 ewentualnie 2 ale na 3 biegu przy prawie 200 kolo raczej nie bedzie mi boksowac... I teraz pytanie czy to wina sprzegla?? Czy nalezy wymienic tarcze?? Niedawno co mialem wydatki i nie mam teraz aby wydac 400zl by sprawdzic czy to jednak tarcze. Moga byc inne skutki takiego zachowania sie moto?? Moto jest po lifcie (moze to wazne :P )
biesiad2
Świeżak
 
Posty: 32
Dołączył(a): 7/12/2009, 22:46
Lokalizacja: szczecin


Postprzez palgumeniedusze » 22/3/2010, 21:12

bo nie bylem na autobhanie.....buehehehehhehh no nie wiem co tutaj ci poradzic ..... albo sprzeglo albo na serio buksuje ci kolo...no innego wyjscia nie ma....moge ci poradzic tylko tyle zeby jechac do mechanika bo ciezko tak przez neta zwachac temat
habba babba!
Avatar użytkownika
palgumeniedusze
Stały bywalec
 
Posty: 1295
Dołączył(a): 9/11/2007, 22:48
Lokalizacja: WLKP


Postprzez szydello » 22/3/2010, 22:01

Spróbuj wyregulować sprzęgło - nie dociska.
Ja w swojej suzie przy wymianie napedu musze zdjać wodzik od sprzegla. Zle wyregulowalem i mialem to co Ty. Sprawdz.
szydello
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22/3/2010, 21:55



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê