Zobacz wątek - Honda Transalp - kilka pytań.
NAS Analytics TAG

Honda Transalp - kilka pytań.

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Honda Transalp - kilka pytań.

Postprzez unischock » 20/4/2006, 18:47

Zacznę od tego, że jestem tu nowy i witam wszystkich miłośników dwóch kółek, mam kilka pytań odnośnie Hondy Transalp, jaki przebieg osiągają silniki ? oczywiście zakładając prawidłowa eksploatację, wymikanę olei, filtrów.itd.. oraz chciałbym się dowiedzieć ile ma cylindrów( z obserwacji myślę, że dwa na V).One są chłodzone cieczą? :?: Rozglądam się właśnie za takim sprzętem, zaznaczam, że nie chodzi mi o palenie gumy i start z pod świateł jak ścigaczem, motor raczej przeznaczony bedzie do spokojnej jazdy na krótkich odcinkach i trochę po lesie, bezdrożach- bo chyba do tego jest właśnie stworzony, motor szosowy z lekkim zacięciem terenowym. Chciałbym równierz się dowiedzieć ile tak naprawde koników generuje jej serce, lookałem na allegro ale tam są rozbierzne dane.. Licze na odpowiedzi wtajemniczonych i mających doczynienia z tym moto. Pozdro
Chodzi mi o rok 2000 w zwyż. :wink:
unischock
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20/4/2006, 16:59


Postprzez Thrillco » 20/4/2006, 20:32

no Viadro w lesie..nie bardzawo..za ciężki szczególnie dla kogoś kto wcześniej nie ujeżdżał dużego globtrottera. viadro to raczej da dalekosięznej turystyki się nadaje
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok


Postprzez Terror » 21/4/2006, 08:45

Thrillo, co Ty wypisujesz? Zły dzien wciąż masz? Viadro to Viadro - Varadero, a Transalp to Transalp.
Viadro faktycznie słabo się w jakikolwiek teren nadaje poza szutrem, bo w sumie to ciżeki sprzęt. Transalp lepiej się spisuje. Unischock, a nie myślałeś o małym DL650?
W przedostatnim SM jest ich porównanie. Warto przeczytać, może Ci pomóc w wyborze.
O ten numer mi chodzi: http://serwisy.gazeta.pl/motocykle/1,56501,3223493.html
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez Thrillco » 21/4/2006, 08:47

o kur...co mi się popaprało:D...AAAA..bo ktos na innym gdzies pytał o Viadro..ale jajca:D
Nie no Transalpik to luzik:D
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez unischock » 21/4/2006, 20:05

Dzięki za odpowiedzi, trasalp po pierwsze podoba mi się, i słyszałem że ma bardzo dobry, oszczędny, i trwały-żywotny silnik. :wink:
unischock
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20/4/2006, 16:59



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê