Zobacz wÄ…tek - Jakie proponujecie ubezpieczenie ???
NAS Analytics TAG

Jakie proponujecie ubezpieczenie ???

O wszystkim
_________

Jakie proponujecie ubezpieczenie ???

Postprzez mer1lyn » 20/2/2010, 12:08

Siemka,
mam pytanie do "starych wyjadaczy" :wink: proszę żebyście napisali swoje propozycje gdzie najlepiej ubezpieczyć swoje moto ponieważ to jest moje pierwsze moto a to będzie moje pierwsze ubezpieczenie (chodzi mi tylko o OC )
i taka druga sprawa wszystkich ze śląska okolice Zabrza Gliwic i okolicznych miast PROSZĘ NAPISZCIE czy macie jakiś zaufany warsztat muszę zrobić przegląd i drobne naprawy i nie chcę żeby mnie w ch... zrobili , chce żeby zrobili to solidnie.

Pozdrawiam wszystkich i z góry dzięki za odpowiedzi :)
Pasja (otwórz link)
Tutaj chodzi o pasjÄ™
Tutaj chodzi o siłę
Tutaj chodzi o moc
ToSąTeAkcjeKtóreTylkoPrzezChwilę
PrzynoszÄ…PrawdziweZÅ‚o
SkutkiPasji (otwórz link)
mer1lyn
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 26/5/2008, 11:50
Lokalizacja: Zabrze


Postprzez Konio » 20/2/2010, 12:11

najtaniej PZU
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk


Postprzez mer1lyn » 20/2/2010, 12:35

ale nie chodzi tylko o najtańsze ale też dobre w razie nieszczęścia żeby solidnie się tym zajęli z tego co słyszałem PZU wcale nie jest takie fajne :?
Pasja (otwórz link)
Tutaj chodzi o pasjÄ™
Tutaj chodzi o siłę
Tutaj chodzi o moc
ToSąTeAkcjeKtóreTylkoPrzezChwilę
PrzynoszÄ…PrawdziweZÅ‚o
SkutkiPasji (otwórz link)
mer1lyn
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 26/5/2008, 11:50
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez Czester » 20/2/2010, 12:37

Na pewno fajniejsze niż Samopomoc czy inna firma krzak...
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez Konio » 20/2/2010, 12:39

ale jak ma ci sie OC zajac szkoda? przeciez wyplacana kasa jest z OC sprawcy a nie poszkodowanego...
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez Konio » 20/2/2010, 12:58

a ja stanowczo odradzam Hestie
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez mer1lyn » 20/2/2010, 13:27

nie chodzi ile osób ma potwierdzić pytam o opinie i jak na razie widzę że zaryzykuję z PZU ale np zastanawiałem się jeszcze nad Link4 albo AXA ale nie wiem czy oni ubezpieczają motocykle. Skoro widzę że poza PZU nic innego nie proponujecie a kolega odradza hestie :wink: więc myślę że sprawa załatwiona i w poniedziałek zgłoszę się do PZU
dzięki za pomoc :)
Pasja (otwórz link)
Tutaj chodzi o pasjÄ™
Tutaj chodzi o siłę
Tutaj chodzi o moc
ToSąTeAkcjeKtóreTylkoPrzezChwilę
PrzynoszÄ…PrawdziweZÅ‚o
SkutkiPasji (otwórz link)
mer1lyn
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 26/5/2008, 11:50
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez Czester » 20/2/2010, 13:31

Link4 to złodzieje. Nie wierz w reklamę. Mają chyba najwyższe stawki na rynku.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez mer1lyn » 20/2/2010, 13:42

ok więc ubezpieczenie załątwione, a teraz pytanie drugie:
macie jakieś zaufane warsztaty? które być może w moim mieście mają oddział/ placówkę??
Pasja (otwórz link)
Tutaj chodzi o pasjÄ™
Tutaj chodzi o siłę
Tutaj chodzi o moc
ToSąTeAkcjeKtóreTylkoPrzezChwilę
PrzynoszÄ…PrawdziweZÅ‚o
SkutkiPasji (otwórz link)
mer1lyn
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 26/5/2008, 11:50
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez warjatron » 20/2/2010, 22:55

dobre OC a to jest dopiero dopre co tu piszecie.OC jest ubezpieczeniem obowiazkowym osob trzecich, zatem zadna firma sie Twoim moto nie zajmie jak bedziesz mial dzwona.zajma sie dobrze ale poszkodowanymi, konkluzja jest taka OC kupujesz gdzie kolwiek byle taniej bo i tak nie dla Ciebie, AC owszem mozna pokminic i porownac warunki oraz cene.ale z tego co widze, nie masz pojecia o ubezpieczeniach, zatem nigdy nie bedziesz mial dobrego C bo to skomplikowana sprawa i trzeba sie na tym mocno znac.
<<< Całkowity Brak Rozumu 929 '01 >>>
Avatar użytkownika
warjatron
Świeżak
 
Posty: 224
Dołączył(a): 16/4/2007, 16:04
Lokalizacja: okolice i WuWua ;)

Postprzez warjatron » 20/2/2010, 23:03

CzesterTX napisał(a):Link4 to złodzieje. Nie wierz w reklamę. Mają chyba najwyższe stawki na rynku.


tata a marcin poiedzial, ze jego tata powiedzial bo brat zony ciotki stryjecznej wujka od strony prababci tej po kowalkich z podkarpacia powiedzial, ze L4 ma najdrozsze stawki, a PZU jest najtansze i najlesze...
zlodziej to ktos kto przychodzi i che ci zabrac cos z kieszeni, ewentualnie robi to wbrew twojej woli.
jak sie nie znasz na ubezpieczeniach i masz dzwona to kazdy bedzie dla ciebie zlodziejem.
firma ubezieczeniowa to nie organizacja Danuty Hojarskiej zeby zbierala datki na biednych pokrzywdzonych i niezorientowanych w rzeczywistosci ubezpieczeniowej kierowcow.
jak mozesz mowic, ze maja najwyzsze stawki skoro nie sadze, zebys sprawdzil wszystkie firmy na wszelkie mozliwe pojazdy w tym kraju tak aby przekazc wiarygodna informacje dotyczaca cen ubezpieczen w kraju nad wisla....
...zastanow sie co piszesz....
do zalozyciela postu dowiedz sie co to OC co to AC i porownaj sobie ceny przy oce oraz ceny i warunki przy AC.
<<< Całkowity Brak Rozumu 929 '01 >>>
Avatar użytkownika
warjatron
Świeżak
 
Posty: 224
Dołączył(a): 16/4/2007, 16:04
Lokalizacja: okolice i WuWua ;)

Postprzez mar111cin » 21/2/2010, 00:23

warjatron nic ciekawego nie wniosłeś do tematu, oprócz pół strony A4 tekstu. Do tego naucz się edytować posty.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez warjatron » 21/2/2010, 11:14

mar111cin napisał(a):warjatron nic ciekawego nie wniosłeś do tematu, oprócz pół strony A4 tekstu. Do tego naucz się edytować posty.


lubie pisac po to jest forum wiec napisalem,a ty co obronca uciesnionych bo jak zawsze mam racje???
bede chcial to zedytuje nie to nie.
nic nie wnioslem podobnie jak ty.
<<< Całkowity Brak Rozumu 929 '01 >>>
Avatar użytkownika
warjatron
Świeżak
 
Posty: 224
Dołączył(a): 16/4/2007, 16:04
Lokalizacja: okolice i WuWua ;)

Postprzez Konio » 21/2/2010, 11:28

nie rob offtopa. Zarac poleci warn. Jak bys nie zauwazyl Mar111cin jest moderatorem i pisze gdzie sie da bo Melvin wyprzedzil go w postach :P Edycja postow jest po to zeby ja uzywac :twisted:

Tak jak ktos pisal wyzej i w sumie ja juz to tez pisalem ale powtorze zeby nie bylo ze offtopuje. Jezeli bedziesz mial wypadek/kolizje nie z twojej winy to kaske nie dostaniesz z twojego OC tylko z OC sprawcy i twoja firma ubezpieczeniowa nie bedzie wtykala swoich lap. Wiec modl sie zeby w razie W sprawca mial OC w dobrej firmie :) A z Hestia opisalem moj problem w prawie i niedlugo bede mial z nimi sprawe sadowa bo polecieli w c.... :twisted:
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez Traperoso » 21/2/2010, 12:17

warjatron możesz edytować czy chcesz lub nie, ale Marcin oszczędził Ci warna (ostrzeżenia), więc grzeczniej.

Osobiście mam OC w PZU, martwi mnie tam tylko jedno: obsługa, po prostu ŻENADA, chamstwo do kwadratu, najlepiej starych pracowników powyp** na planetę wojny i ch** z nimi. Zadaję pytania, a oni chamsko mi odpowiadają, że gdzieś tam jest napisane i że powinienem wiedzieć. Siedzi taki gruby gbur na stołku i dlatego, że on tam pracuje od zawsze to ja mam wiedzieć. Po *** on tam jesT? Dno, wkur** to wykupię droższe OC w innej firmie, która przynajmniej będzie rozumiała, że jestem klientem i należy mnie odpowiednio traktować.
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez mar111cin » 21/2/2010, 12:18

Warjatron a co oni takiego napisali o OC? tylko autor tematu się wygłupił i nie wiedział jak działa OC, ale go sprostowali. No chyba że czytałeś jakieś inne forum i tego nie zauważyłeś że nikt głupot nie napisał. Troche kultury też by się przydało, bo normalnie dają warny za pisanie post pod postem, a Ty się jeszcze rzucasz jak pchła.

Konio nie cwaniakuj
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Konio » 21/2/2010, 16:41

Nie cwaniakuje 8) Napisalem to z przekÄ…sem xD

Traperoso wiesz ja mam ten plus ze kumpla matka (spoko kobitka) wlasnie pracuje w PZU i obsluge mam wporzadku :)
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez warjatron » 21/2/2010, 19:26

chlopcy czy dostane warna czy nie ogolnie mam na to wyje.....be.
wlasnie zauwazylem, ze w ubustwianym przez was liczniku mam ostrzezenie, ale za co to nie mam zielonego pojecia bo nikt nie mial na tyle cywilnej odwagi, zeby mnie o tym poinformowac.
napisalem w temacie co wiem,a wy sracie zarem ze robie offtopa, a co do jasnej anielki robicie wy piszac te marne wypociny pod mom postem i czepiajac, ze nic nowego do tematu nie wnioslem.
spoko jak powtarzacie jeden po drugim to jest ok, ale zapomnialem to wasze forum.
moderatorzy tez widze, ze sa "bogami" tego space'u i gratuluje im stanowisk skoro potrafia odniesc sukces i chelpic sie wladza tylko i wylacznie w sieci.czytajac moje posty mozna wysnuc wniosek, ze mam zupelnie inne poglady na wiele kwesti niz wy i nawet jezeli mam na to rzeczowe argumenty to zaraz sie burzycie, ze robie offtopa, albo ze sie nie znam i wasza to sprawa, ale pamietajcie, ze narzucac swoje zdanie mozna ludziom slabszym od siebie, a przedewszystkim ludziom, ktorzy sa na tak samo niskim poziomie intelektualny, co narzucajacy poglady, poniewaz czlowiek inteligenty cechuje sie min. tym, ze potrafia analizowac, wyciagac wnioski i na podstawie swoich obserwacji wyrabiaja sobie na dany temat opinie.
co do forum, macie racje na innych forach wszystko ma rece i nogi, ludzie, rozmawiaja, dyskutuja uzywajac rzeczowych i logicznych argumentow, a nie jak tutaj jeden przez drugiego prubuje byc madrzejszy i udowadnia swoje racje na ile przekonujac o jakichs zabkach innych.
mozecie mnie banowac, warnowac, bo mam na to jak napisalem na poczatku tego posta wyj... ale pamietajcie, ze jezeli ktos bedzie chcial to zalozy kolejny profil i bedzie jak to okreslacie dalej offtopowal, gadal bzdy i nie bedzie nic wnosil do tematow, a w zasadzie jednego panujacego na tym forum, czyli "jakie moto wybrac" w kilkuset roznych wersjach.
gratuluje forum, uzytkownikow, opini oraz zacietrzewienia niczym bracia blizniacy rzadzacy tym krajem....juz niedlugo na szczescie...;)

P.S. marcin111 rozumiem, ze twoj podpis pod nickiem wynika z autopsji, a skoro tak jest to gratuluje Reni Grabowskiej i zal mi ciebie tylko z tego powodu, ze musisz byc tak brzydki, iz nawet motocykl nie jest w stanie ci pomoc ogarnac jakiejs dupeczki.....a moe cos nie w ta strone uderzasz....hehe....
<<< Całkowity Brak Rozumu 929 '01 >>>
Avatar użytkownika
warjatron
Świeżak
 
Posty: 224
Dołączył(a): 16/4/2007, 16:04
Lokalizacja: okolice i WuWua ;)

Postprzez mar111cin » 21/2/2010, 19:40

i znowu napisałeś strone A4 i myślisz że to kogoś interesuje? uwierz mi że nikogo.

zawsze miałeś dziwne wywody mało na temat, powinieneś pisać teorie spiskowe, dobrze by Ci szło.

też niczego nowego nie napisałeś, oprócz niesłusznego nabijania się z wiedzy DORADZAJĄCYCH.

również bez wycieczek osobistych proszę, bo to Cię do niczego dobrego nie doprowadzi. A jak dalej będziesz prezentował taki poziom wypowiedzi i kultury to skończy się warnami, banem i nikt płakał nie będzie. tak że bez dalszego offtopu.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Czester » 21/2/2010, 19:53

warjatron napisał(a):
CzesterTX napisał(a):Link4 to złodzieje. Nie wierz w reklamę. Mają chyba najwyższe stawki na rynku.


tata a marcin poiedzial, ze jego tata powiedzial bo brat zony ciotki stryjecznej wujka od strony prababci tej po kowalkich z podkarpacia powiedzial, ze L4 ma najdrozsze stawki, a PZU jest najtansze i najlesze...
zlodziej to ktos kto przychodzi i che ci zabrac cos z kieszeni, ewentualnie robi to wbrew twojej woli.
jak sie nie znasz na ubezpieczeniach i masz dzwona to kazdy bedzie dla ciebie zlodziejem.
firma ubezieczeniowa to nie organizacja Danuty Hojarskiej zeby zbierala datki na biednych pokrzywdzonych i niezorientowanych w rzeczywistosci ubezpieczeniowej kierowcow.
jak mozesz mowic, ze maja najwyzsze stawki skoro nie sadze, zebys sprawdzil wszystkie firmy na wszelkie mozliwe pojazdy w tym kraju tak aby przekazc wiarygodna informacje dotyczaca cen ubezpieczen w kraju nad wisla....
...zastanow sie co piszesz....
do zalozyciela postu dowiedz sie co to OC co to AC i porownaj sobie ceny przy oce oraz ceny i warunki przy AC.

Miałem zarejestrowanych na siebie kilkanaście samochodów i kilka motocykli. Za każdym razem wybierałem najtańszą opcję korzystając z usług agenta współpracującego z większością firm ubezpieczeniowych działających na polskim rynku, który przedstawiał mi różnorakie oferty. Dzwoniłem również do Link4 i okazało się, że stawki mają faktycznie wysokie w porównaniu do pozostałych firm więc racz zamknąc ryj.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê