REJESTRACJA | LOGOWANIE

Idź do strony 12»

niemieckie strony z motorami taniość

| Odpowiedź » | Nowy temat »
Autor Wiadomość

arturo

Świeżak

więdz na poczontku pisze do postrzegulnych osub umiecie tylko krytykować wiare a nie im pomuc g.... się znacie bo połowa z was nieumie sobie gazników przeczyścić debile wy macie pojęcie ale tylko o waszych rowarach co dostaliście na komunie i nic pozatym a jeździcie pewnie komarkami ja kupiłem gsxr k2 za 7000tyś tempizyn a wy tu takie gówna sprzedajecie DEBILE Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad [/u][/b]

|

mar111cin

VIP Ścigacz.pl

arturo napisał:
więdz na poczontku pisze do postrzegulnych osub umiecie tylko krytykować wiare a nie im pomuc g.... się znacie bo połowa z was nieumie sobie gazników przeczyścić debile wy macie pojęcie ale tylko o waszych rowarach co dostaliście na komunie i nic pozatym a jeździcie pewnie komarkami ja kupiłem gsxr k2 za 7000tyś tempizyn a wy tu takie gówna sprzedajecie DEBILE Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad [/u][/b]

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Laughing bez takich by tutaj było bardzo nudno, tyle błędów w Laughing Laughing Laughing
Laughing jednym poscie to jeszcze nie widziałem,a za styl Laughing Laughing Laughing Laughing
Laughing wypowiedzi tego CZŁONKA forum to sie chyba ban nalezy Laughing
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

|

|

Ziolo

Świeżak

hehe co za LOLek

powiedz kto cie polskiego uczyl to cie pomszcze Laughing

|

|

michael

Bywalec

fajnie, że jesteś taki jedyny i wyjątkowy posiadając takiego super gsxra, ale to jednak nie pozwala Ci jechać po ludziach tutaj, nawet tych nie posiadających takiej wielkiej wiedzy technicznej jak Ty. ciesz się, że masz moto a nie wyzywasz od debili tych co kupują je drożej...

|

|

kravec

Administrator

moja siostra tez w wieku 6 lat potrafi sie obslugiwac kompem.... pisze sobie dziecko na gadu ze mna nieraz.... widac wiecej takich

|

|

mar111cin

VIP Ścigacz.pl

Kravec nie mów tylko że ona też robi takie błędy, to przecież niemożliwe, on jest niepowtarzalny Laughing

|

|

kravec

Administrator

no przekrecaja jej sie literki.... ale takich bledow nie robi..... jest w zerowce....
specjalnie jej zrobilem test teraz..... kazalem jej napisac osób i pomóc..... i wiecie co- napisala dobrze.... nawet mi wytlumaczyla na co sie wymienia.... wiec nie wiem na jakim jest koles poziomie rozwoju...a moze inaczej- ewolucjii....

|

|

koralgol44

Świeżak

to prowokacja.takie przypadki chyba sie nie zdarzaja w rzeczywistosci.

|

|

FZR600R

Świeżak

hheheh...dobry jest ten gość !! "wjeta łun ma SÓZUKI" nie można z nim nawet zdania zamienić bo jego sila perswazji nas zniszy!!!!!!!!ale g.... dobrze napisał chyba hehe tą kase co wydałeś trzeba było na korki iść lepiej...

|

|

mar111cin

VIP Ścigacz.pl

no jeszcze w innym temacie pisze że ma "katema" tak że to super gość jest Very Happy no ale z drugiej strony to fakt, jak on wszystko kupuje na wypżedarzah w tesco w niemkczeh , to sie nie dźwie rze na wszystko go stać ; )

|

|

evil

Mieszkaniec forum

Ostrzeżeń: 4294967295

łał, za 7000zł, bez plastików, papierów, świeżo walnięty właścicielowi, pole z numerem ramy obrobione fachowo szlifierką kątową!!! bene na maxa!!!

www.racing.torn.pl

|

mlody

VIP Ścigacz.pl

Arturo,jak dlugo rodzice bili Cie kijami gdy byles zamknięty w plastikowym worku?
Chyba długo,bo jestes jedyny w swoim rodzaju Laughing Laughing Laughing Twisted Evil
Poka fote gix'a,poka poka Twisted Evil Twisted Evil

|

|

SzpiceR

VIP Ścigacz.pl

zjarał worek haszu dopadł sie do komputera i mysli ze jest fajny dajcie mu bana i spokoj Smile

|

|

kravec

Administrator

no co ty szpicer..... bana?? przeciez on by tu wszystkich powymiatal we wszystkich dziedzinach.... ehh szkoda gadac na takich ludzi.... "kateema" se kupil hahaha

|

|

Grubas

VIP Ścigacz.pl

Eeech....

Jak łatwo idziecie na podpuchę. Gość to napisał, by polac z herbatników co zrobią wielkiego offtopa i się pożrą, albo też mu ktoś hasło skroił i teraz w qle leci.

Smile

|

Thrillco

Mieszkaniec forum

a ciekawe ja łon intrukcyje do tego gixera przeczytał...bo takie pisanie to zalatuje sredniowieczem, czasem ixów itp.

|

|

kravec

Administrator

moze nie wyjmuje kluczyka ze stacyjki bo by nie wiedzial gdzie wsadzic.....

|

|

lobuz

Świeżak

arturo najpierw naucz sie pisac, potem dopiero udzielaj sie publicznie. Żenada. Ej ten loles to moze jaies Yetii, albo cos w tym sylu

|

BarthezzR6

Świeżak

Byliśmy w zeszłym sezonie oglądać z kolesiem SRADA za te pieniądze, bo oczywiście telefonicznie w super stanie, igła, full wypas itd. Na miejscu zastaliśmy gruza, z naklejką TUNING na ramie a pod nią kryła się taka pięęęękna wieeelka WGNIOTA! Także jokpy ni pylo grotolujem kolyce sakupu supel momtonga

|

Genji

VIP Ścigacz.pl

Słuchajcie, wczoraj przechwyciłem korespondencję pisaną przez arturo do zioma ze swojej zawodówki - a pamiętajcie, że człowiek poszerza słownictwo każdego dnia...., więc coby nie wypaść z obiegu, warto się podszkolić. Oto treść listu:

(Kto zrozumie coś z tego bełkotu bez pomocy ma u mnie piwo?)

"Yo ziomalu! Tracham sobie dzis bryką jak wporzo umcyk, z ziomalem
pingpongiem. Nagle lookam, a tu śmiga dojara, szmaty ma cool, aż widać jej majtki z uzdą, na gałach matriksy, normalnie zajebaszczo. Koleś szybko zlepil balwana i pyta - sciemniamy? Nie chciałem, bo z niego przygas i zawsze trzodę robi. No i widać że to blachara, a moja bryka to trabant po tuningu.
Mi to tito, ziomal, mówię, palimy trampki, jutro tejknę od zgreda
fure i pościemniamy, zresztą dziś nie mam genów nawet na ciurlanie dropsa.
Poza tym jutro pogrzeb oralny a ja czeski jestem i nie chcę rano schizować.
Ziomal walnął karpia i looka na mnie jakbym miał errora, ale gada MTV
brachu - sobie możesz nawet bić Niemca po kasku jak lubisz. Uderzyliśmy
jeszcze do Maca i wrzuciliśmy po wieśmaku a potem na chawire. Yo! Spox!
Pozdro!"

TŁUMACZENIE:
umcyk - mężczyzna, który jezdzi samochodem, słuchając muzyki techno;
dojara - kobieta z dużymi piersiami
majtki z uzdą - stringi
matriksy - okulary przeciwsłoneczne
bałwany - zażywać amfetaminę
przygas - mało rozgarnięty chłopak
robić trzodę - zachowywać się niestosownie
blachara - dziewczyna, której podobają się chłopcy mający dobre auta
mi to tito - nic mnie to nie obchodzi
palić trampki - uciekać z lekcji