Zobacz wÄ…tek - Ubezpieczenie skutera PILNE!!
 
NAS Analytics TAG

Ubezpieczenie skutera PILNE!!

i inne małe pojemności
_________

Ubezpieczenie skutera PILNE!!

Postprzez speedfight96 » 8/2/2010, 12:36

Witam serdecznie
Mam problem bo kupiłem skuter, nie chce pakowac pieniedzy w zarejerstrowanie go, tylko chce go na siebie ubezpieczyc by sobie pojeźdźic. Proszę powiedzcie co muszę miec zeby go ubezpieczyc na siebie jest zarejstrowany ale na tego poprzedniego właściciela
speedfight96
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8/2/2010, 12:26
Lokalizacja: Braniewo


Postprzez talta » 8/2/2010, 15:09

Pewnie tylko zgodę poprzedniego właściciela, że możesz to zrobić za niego ale to będzie na niego. Ja bym wolał zarejestrować na siebie, 7 dych bez blachy i spokój, wiadomo piechotą nie chodzi ale zniżki lecą na Ciebie i jak walniesz komuś albo ktoś Tobie to nie ma problemu.
Przeczytaj regulamin i zadawaj takie pytania w istniejących już tematach.
talta
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2439
Dołączył(a): 26/1/2009, 21:14


Postprzez Bochater » 8/2/2010, 21:04

No bez jaj proszę... kupilem go dla siebie to go przerejestruj to nie taka wielka kasa.. nie rób jak mój znajomy że sprzedawał skutra zarejestrowanego jeszcze na starego wlasciciela od ktorego kupil komus innemu lol
porady motocyklowe zapraszam na prywatne wiadomosci

FC NEOSTRADA 2010
Avatar użytkownika
Bochater
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 1/2/2010, 04:29
Lokalizacja: wwa

Postprzez awi » 13/2/2010, 22:38

to jest proste byly wlasciciel idzie skuter wyrejestrowac w urzedzie i w ubezpieczalni okazujac umowe kupna-sprzedazy ze sprzedal tobie skuter a ty nic nierobisz bo jak bedzie sie konczyc ubezpieczenie to oni juz maja twoje dane bo ich poinformowal byly wlasciciel ze ty go kupiles i tobie przyjdzie zaplacic ubezpieczenie
awi
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13/2/2010, 22:19
Lokalizacja: polska

Postprzez wojtasmazi1 » 14/2/2010, 11:54

Chyba ze poprzedni wlasciciel idac do ubezpieczalni zrezygnuje z ubezpieczenia. Wtedy skuter zostaje bez ubezpiecza i masz obowiazek ubezpieczyc go we wlasnym zakresie.
Suzuki Gs 500 1998r -> oczko w głowie
Avatar użytkownika
wojtasmazi1
Stały bywalec
 
Posty: 1455
Dołączył(a): 24/5/2009, 15:03
Lokalizacja: Poznań - Rataje

Postprzez awi » 14/2/2010, 13:16

Tak zawsze bylo ze musimy ubespieczyc pojazd ale teraz w przepisach jest tak ze jak ja sprzedam pojazd to musze go wyrejestrowac i zglosic do ubespieczalni ze sprzedalem go bo jak tego nie zrobie to mi przyjdzie kontynuacja ubespieczenia a pojazdu juz np. dawno niemam a ten kto go kupil to jego sprawa czy go zarejestruje czy nie ale ubespieczenie -czyli kontynuacja po poprzednim wlascicielu przyjdzie do niego ,chyba ze niechcial byc w tej ubespieczalni to i tak by musial isc i dac miesieczne wypowiedzenie a pozniej ubespieczyc pojazd tam gdzie mu wygodnij i taniej,pozdro.........
awi
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13/2/2010, 22:19
Lokalizacja: polska

Postprzez wojtasmazi1 » 14/2/2010, 14:28

Konczymy ten OT a z dyskusja albo pytaniami przeniescie do dzialu PRAWO
Suzuki Gs 500 1998r -> oczko w głowie
Avatar użytkownika
wojtasmazi1
Stały bywalec
 
Posty: 1455
Dołączył(a): 24/5/2009, 15:03
Lokalizacja: Poznań - Rataje



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê