Zobacz wÄ…tek - Buty PUMA dla motocyklisty ?
NAS Analytics TAG

Buty PUMA dla motocyklisty ?

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Buty PUMA dla motocyklisty ?

Postprzez Trimix » 24/1/2010, 13:51

Witajcie Koleżanki i Koledzy ....

Szperając dziś w sieci za nowymi bucikami , choć już mam upatrzone coś na swoją nogę ( sidi vertigo corsa air ) natknełem się na buty PUMY :shock: , jest ich parę wersji min:
1000v2
Desmo


I pytanko do Was , czy może macie jakieś opinie , może Ktoś posiada takowe ? i był by uprzejmy sie podzielić wrażeniami ..
<B>Yamaha R ONE 2009 and 2010 by Trimix</B>
Avatar użytkownika
Trimix
Świeżak
 
Posty: 356
Dołączył(a): 6/9/2009, 21:01
Lokalizacja: Wrocek


Postprzez Konio » 24/1/2010, 14:06

Sam nie mialem stycznosci z tymi butami ale kiedys slyszalem ze sa bardzo dobrej jakosci 8) I ma sie pume na nodze a to daje +5 lansu pod gimkiem :lol: a tak powaznie to nie wiem czy bylo u nich slabo czy bardzo dobrze z wentylacja bo nie pamietam :roll: wez w google wklep moze cos wyszuka bo juz chyba na scigu byl temat o nich

np to
about22026.html&highlight=
about30297-0.html
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk


Postprzez Trimix » 24/1/2010, 14:22

konio , dzięki , lecz to co zlinkowałeś to czytałem i to jest o modelach z 2008 :evil: , ja Kolego chcę z 2009 i 15 pkt. do lansu murowane :D

A tak na poważnie to poczytałem troszkę już na anglojenzycznych wwwi zaciekawiła mnie jedna fajna sprawa :

Opatentowany "Ghost Doctor" urządzenia ochronne zaprojektowane w oparciu o medyczny termin "kąty of no return"Pozwala ono na pełny zakres naturalny ruchów we wszystkich kierunkach i tylko staje się aktywne, gdy kostki osiągnie niebezpieczne kąt ... pozwala zapobiec urazom stawu skokowego. - soraki to moje wolne tłumaczenie , tak po łebkach :)

PS. konio , jak tam rysunek techniczny :twisted:
<B>Yamaha R ONE 2009 and 2010 by Trimix</B>
Avatar użytkownika
Trimix
Świeżak
 
Posty: 356
Dołączył(a): 6/9/2009, 21:01
Lokalizacja: Wrocek

Re: Buty PUMA dla motocyklisty ?

Postprzez makumba1979 » 24/1/2010, 14:53

Trimix napisał(a):Witajcie Koleżanki i Koledzy ....

Szperając dziś w sieci za nowymi bucikami , choć już mam upatrzone coś na swoją nogę ( sidi vertigo corsa air ) natknełem się na buty PUMY :shock: , jest ich parę wersji min:
1000v2
Desmo


I pytanko do Was , czy może macie jakieś opinie , może Ktoś posiada takowe ? i był by uprzejmy sie podzielić wrażeniami ..



Witam z tego co wiem od kolegi który miał takie buciki to nie bardzo był z nich zadowolony :( Może do lansu ok. Ale po niedługim użytkowaniu zaczęły się "sypać".
To nie prędkość zabija,tylko gwałtowna jej utrata.
Avatar użytkownika
makumba1979
Świeżak
 
Posty: 60
Dołączył(a): 4/6/2009, 17:28
Lokalizacja: POLSKA

Postprzez Konio » 24/1/2010, 16:48

W czwartek mam poprawe zaliczenia i bede cos ogarnial na tyg xD

Pokaz jakas aukcje tych bucikow bo nie czaje modelu 2009 :roll:
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez Przemysl_17 » 24/1/2010, 16:51

zamówiłem z promocji pumy desmo 800. dałem 4 stówy za używki z goretexem. wygląd jak nówka. niestety jeden but był za mały. pomimo tego wydawały się fajne , jeździłem trochę i przy 0 było ok.
Przemysl_17
Świeżak
 
Posty: 89
Dołączył(a): 12/3/2009, 18:47
Lokalizacja: małopolska

Postprzez lachos R6 » 24/1/2010, 17:59

miałem kiedyś na nodze te z 2008 roku i były super wygodne regulacji od groma jednakże wówczas ich cena była zbyt wysoka jak na mój skromny budżet domowy... Więcej opini nie słyszałem gdyż u nas w kraju mało kto na nich śmiga tak mi sie wydaje(bynajmniej w moich okolicach nikt nie posiada tych trzewikow)
lachos R6
Świeżak
 
Posty: 138
Dołączył(a): 26/1/2009, 23:25

Postprzez Trimix » 24/1/2010, 19:35

Tak właśnie też uważam , iz to mało popularne odzienie nogi :evil: i dlatego skłaniam się ku nim bardzo ochoczo - biorąc pod uwagę fakt iż pół wrocławia w nich nie jezdzi :D
<B>Yamaha R ONE 2009 and 2010 by Trimix</B>
Avatar użytkownika
Trimix
Świeżak
 
Posty: 356
Dołączył(a): 6/9/2009, 21:01
Lokalizacja: Wrocek

Postprzez fox| » 25/1/2010, 07:27

Miałem okazje widzieć pumki na żywo, na ostatnim moto bajzlu we Wrocławiu, gość miał do sprzedania kilka sztuk, wyglądały nawet nawet ... ;]
"Prosta droga jest dla szybkich motorów, droga z zakrętami jest dla szybkich kierowców ..."
---
F4i Sport 02r. <-
Obrazek
fox|
Świeżak
 
Posty: 107
Dołączył(a): 5/5/2009, 09:02
Lokalizacja: Åšwidnica

Postprzez patryk83 » 25/1/2010, 10:23

Widziałem jakiś model w sklepie we Włoszech i raczej ani to lans ani coś bezpiecznego wg mnie.
A ja jeżdżę w adidasach :>
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez kosta » 25/1/2010, 11:03

puma dobra na kort tenisowy.........albo do zoo :P
AGAINST SLOW
ZAPRASZAM PO MOTOCYKLE i AKCESORIA
Avatar użytkownika
kosta
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1628
Dołączył(a): 18/5/2007, 16:23
Lokalizacja: WWA

Postprzez Meciek » 25/1/2010, 18:37

Puma to sie nadaje na boisko, kort itp. Jako motocyklista wole coś sprawdzonego i nie ważne ,że pół wrocławia jeździ w takich samych a może nawet i lepiej bo to znaczy ,że dany but się sprawdza. Jak chcesz się wyróżniać to jeździj na bosaka.
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Postprzez Trimix » 25/1/2010, 20:20

Meciek napisał(a):Puma to sie nadaje na boisko, kort itp. Jako motocyklista wole coś sprawdzonego i nie ważne ,że pół wrocławia jeździ w takich samych a może nawet i lepiej bo to znaczy ,że dany but się sprawdza. Jak chcesz się wyróżniać to jeździj na bosaka.


Maciusiu Wein , widzisz jest nieco inaczej niż piszesz kolego sympatyczny , to iż poł wrocławia w nich nie jeżdzi to też żaden dowód i wyrocznia .

Co do nadawanie siÄ™ bÄ…dz nie :

- na jakiej podstawie to twierdzisz ?

- jakie masz osobiste doświadczenie w projektowaniu obuwia , że podważasz produkt i wysyłasz specjalistów z pumy na boisko?

- ile razy miałeś pumy na nogach , że jesteś w stanie tak jednokierunkowo się wypowiadać publicznie i oczerniać produkt danej firmy ?



Meciek napisał(a):Jak chcesz się wyróżniać to jeździj na bosaka.


Ps. Maciusiu Wein jeszcze jedna wycieczka osobista koleżko śniegowy pod moim adresem ,a przestanie być miło ...i kredki z tornistra Ci się wysypią
<B>Yamaha R ONE 2009 and 2010 by Trimix</B>
Avatar użytkownika
Trimix
Świeżak
 
Posty: 356
Dołączył(a): 6/9/2009, 21:01
Lokalizacja: Wrocek

Postprzez Drifte » 25/1/2010, 20:35

Proste jak sik węża kolego. Jeżeli kupujesz pralkę, to kupisz Bosch'a czy LG ? Jeżeli kupujesz telewizor, to kupujesz Panasonica, czy Daewoo ? Jeżeli kupujesz telefon komórkowy, to Nokię, czy Samsunga ?

Są firmy, które specjalizują się w czymś i robią dobre produkty, a są firmy, które robią wszystko, byle zarobić. Na motocykl, osobiście kupiłbym Sidi, na kort tenisowy pumy, na murawę zaś predatory. Jednak ja kupuję buty po to, żeby były praktyczne, a Ty wygląda na to, żeby być modnym i fajnie wyglądać. Pozdrawiam
Drifte
Świeżak
 
Posty: 216
Dołączył(a): 13/9/2009, 13:21

Postprzez Trimix » 25/1/2010, 20:45

Drifte napisał(a):Proste jak sik węża kolego. Jeżeli kupujesz pralkę, to kupisz Bosch'a czy LG ? Jeżeli kupujesz telewizor, to kupujesz Panasonica, czy Daewoo ? Jeżeli kupujesz telefon komórkowy, to Nokię, czy Samsunga ?

Są firmy, które specjalizują się w czymś i robią dobre produkty, a są firmy, które robią wszystko, byle zarobić. Na motocykl, osobiście kupiłbym Sidi, na kort tenisowy pumy, na murawę zaś predatory. Jednak ja kupuję buty po to, żeby były praktyczne, a Ty wygląda na to, żeby być modnym i fajnie wyglądać. Pozdrawiam



No to po kolei :D

napisałeś tak pięknie o tym , ze są firmy które się specjalizują i robią dobre produkty , więc puma się specjalizuje w ubraniach i butach dla sportowców od lat , ma swoje labolatoria i fachowców hmmm od 2005 jest obecna na MOTO GP - to jeszcze Ci nie wystarcza ?

Co do wyglądu mojego bądz nie , niestety i Ciebie również musze zmartwić ,ze dla mnie nie istnieją jedyne słuszne marki , nie jestem tak ślepo zapatrzony jak Ty na nowe rzeczy - te nowe to raczej niezabardzo - lepiej bedzie jak napisze mało znane w środowisku marki .
Analogicznie oleje silnikowe , czołówka światowa mobil , castrol , a ja leje motula który na rynku polskim zagościł parę lata temu - to wg. Ciebie zapewne na tym oleju to frytki mogę smażyć :?: :?: :?:

ps. w plazmach deaewoo środek (elektronika ) jest z pionniera :D , to tak na przyszłość abys pośmiewiska sobie następnym razem zaoszczędził
<B>Yamaha R ONE 2009 and 2010 by Trimix</B>
Avatar użytkownika
Trimix
Świeżak
 
Posty: 356
Dołączył(a): 6/9/2009, 21:01
Lokalizacja: Wrocek

Postprzez Drifte » 25/1/2010, 21:11

Trimix napisał(a): w plazmach deaewoo środek (elektronika ) jest z pionniera :D , to tak na przyszłość abys pośmiewiska sobie następnym razem zaoszczędził


To tak tytułem pośmiewiska.

2. Poczytaj troszeczkę o olejach, bo widze, ze jesteś następnym fanatykiem motula, który uważa, że motul jest dobry, bo jest dobry.
Drifte
Świeżak
 
Posty: 216
Dołączył(a): 13/9/2009, 13:21

Postprzez Trimix » 25/1/2010, 21:14

Drifte napisał(a):
Trimix napisał(a): w plazmach deaewoo środek (elektronika ) jest z pionniera :D , to tak na przyszłość abys pośmiewiska sobie następnym razem zaoszczędził


To tak tytułem pośmiewiska.

2. Poczytaj troszeczkę o olejach, bo widze, ze jesteś następnym fanatykiem motula, który uważa, że motul jest dobry, bo jest dobry.


Handluje olejami od lat , masz jeszcze coś za kontrargument :?: , czy już rakiem sie wycofujesz :?:
<B>Yamaha R ONE 2009 and 2010 by Trimix</B>
Avatar użytkownika
Trimix
Świeżak
 
Posty: 356
Dołączył(a): 6/9/2009, 21:01
Lokalizacja: Wrocek

Postprzez Drifte » 25/1/2010, 21:22

Jak na razie to Ty nie potrafisz przyznać się do błędu.

Jak handlujesz olejami jak sam nazwałeś OD LAT, to musiałeś widzieć test, gdzie kilka wiodących oleji było narażonych na niesprzyjające warunki w tym wysoką temperaturę i które oleje trzymały parametry, a które nie. Jeżeli po tym teście ciągle zachwalasz motula, musisz być albo sadystą silnikowym, albo przedstawicielem handlowym. Aczkolwiek jedno z drugim jest tożsame.
Drifte
Świeżak
 
Posty: 216
Dołączył(a): 13/9/2009, 13:21

Postprzez Przemysl_17 » 25/1/2010, 21:32

Gdyby nie to że puma desmo 800 była na mnie za mała to z pewnością bym sobie zostawił.Jedną stopę mam 44 drugą 45. Jeden but pasował idealnie drugi nie. Ten który pasował był naprawdę bardzo wygodny.Dało się w nich normalnie bez obcierania chodzić no i gore-tex.Usztywnienia jakieś w kostce były ale nie specjalne moim zdaniem(choć porównania nie mam). Te pumy akurat były w moim odczuciu robione bardziej pod względem komfortu jak bezpieczeństwa.Były też w nich protektory plastikowe piszczeli i pięty. Gdybym teraz miał okazje kupić pasujące w cenie 400 złotych to z pewnością bym to zrobił :)

Rozmawiałem nawet z Kostą na ten temat , nie wiem czy pamięta-wiem że był przeciwny co wyraził w tym temacie.Aktualnie zostałem bez butów , kasa się rozeszła a nie mam pojęcia co kupie. z pewnością żadnych sportowych butów.

Z tego co czytałem na zagranicznym forum to właśnie ta puma 1000 była bardzo dobra.Na forum motodriver.eu chyba było porównanie drogich butów. w tym puma.Proponuję zobaczyć.
Przemysl_17
Świeżak
 
Posty: 89
Dołączył(a): 12/3/2009, 18:47
Lokalizacja: małopolska

Postprzez Trimix » 25/1/2010, 21:32

Drifte napisał(a):Jak na razie to Ty nie potrafisz przyznać się do błędu.

Jak handlujesz olejami jak sam nazwałeś OD LAT, to musiałeś widzieć test, gdzie kilka wiodących oleji było narażonych na niesprzyjające warunki w tym wysoką temperaturę i które oleje trzymały parametry, a które nie. Jeżeli po tym teście ciągle zachwalasz motula, musisz być albo sadystą silnikowym, albo przedstawicielem handlowym. Aczkolwiek jedno z drugim jest tożsame.


Prośba , załóżmy osobny wątek o oleach i tam porozmawiamy .
Widzę , iż techniki sprzedaży są Ci bardzo obce , a z ekonomia jesteś na bakier .
<B>Yamaha R ONE 2009 and 2010 by Trimix</B>
Avatar użytkownika
Trimix
Świeżak
 
Posty: 356
Dołączył(a): 6/9/2009, 21:01
Lokalizacja: Wrocek

Następna strona


Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê