Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> LW Bogdanka Racing Team –...
 
NAS Analytics TAG

[Aktualności] LW Bogdanka Racing Team –...

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] LW Bogdanka Racing Team –...

Postprzez Ścigacz » 23/1/2010, 21:10

Dyskusja na temat: LW Bogdanka Racing Team – przygotowania do sezonu 2010
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
LW Bogdanka Racing Team – przygotowania do sezonu 2010
Ścigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 23/1/2010, 21:10

no nie, przecież ci kolesie dopiero co wrócili z Portimao czy innego Albacet. Ja ostatni raz jechałem na rundzie WMMP i kolejny pojade w Modlinie. I jak tu z nimi konkurować....? oby wam dobrze poszło za granicą to może wtedy w Polsce nie pojedziecie. <br><hr>konkurent
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 23/1/2010, 21:21

Komentatorzy napisał(a):no nie, przecież ci kolesie dopiero co wrócili z Portimao czy innego Albacet. Ja ostatni raz jechałem na rundzie WMMP i kolejny pojade w Modlinie. I jak tu z nimi konkurować....? oby wam dobrze poszło za granicą to może wtedy w Polsce nie pojedziecie. <br><hr>konkurent<br>
ale ambitne podejście, wolisz w słabych wmmp latać??<br><hr>ciekawniś
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/1/2010, 21:45

Komentatorzy napisał(a):no nie, przecież ci kolesie dopiero co wrócili z Portimao czy innego Albacet. Ja ostatni raz jechałem na rundzie WMMP i kolejny pojade w Modlinie. I jak tu z nimi konkurować....? oby wam dobrze poszło za granicą to może wtedy w Polsce nie pojedziecie. <br><hr>konkurent<br>
Komentatorzy napisał(a):ale ambitne podejście, wolisz w słabych wmmp latać??<br><hr>ciekawniś<br>
Pawelec i Sikora, Francuzi precz z wmmp bo tez trenują. Takie wmmp bedą wspaniale. Btw czy mamy rozumieć, ze Bogdanka zmienia merke na Honda? Ale jaja, kto zostanie na Yamaha? Upadek potęgi? Pucharu tez ma nie być?<br><hr>Lisek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/1/2010, 11:45

BUŁA trzymam kciuki mam nadzieję że szczęście Wam dopisze i uda się polatać przez cały sezon w Mistrzostwach Świata!!!
Zamawiam już flagę na wszelki wypadek! <br><hr>piotrek#34
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/1/2010, 14:29

Komentatorzy napisał(a):no nie, przecież ci kolesie dopiero co wrócili z Portimao czy innego Albacet. Ja ostatni raz jechałem na rundzie WMMP i kolejny pojade w Modlinie. I jak tu z nimi konkurować....? oby wam dobrze poszło za granicą to może wtedy w Polsce nie pojedziecie. <br><hr>konkurent<br>
Komentatorzy napisał(a):ale ambitne podejście, wolisz w słabych wmmp latać??<br><hr>ciekawniś<br>
Komentatorzy napisał(a):Pawelec i Sikora, Francuzi precz z wmmp bo tez trenują. Takie wmmp bedą wspaniale. Btw czy mamy rozumieć, ze Bogdanka zmienia merke na Honda? Ale jaja, kto zostanie na Yamaha? Upadek potęgi? Pucharu tez ma nie być?<br><hr>Lisek<br>
no przecież Badziak i Saleta będą latali na Yamaha R1 wiec Yamaha nie zniknie :) alle upadek potęgi to dobre określenie sytuacji..
<br><hr>ktokolwiek widział ktokolwiek wie :)
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/1/2010, 15:18

Komentatorzy napisał(a):no nie, przecież ci kolesie dopiero co wrócili z Portimao czy innego Albacet. Ja ostatni raz jechałem na rundzie WMMP i kolejny pojade w Modlinie. I jak tu z nimi konkurować....? oby wam dobrze poszło za granicą to może wtedy w Polsce nie pojedziecie. <br><hr>konkurent<br>
Komentatorzy napisał(a):ale ambitne podejście, wolisz w słabych wmmp latać??<br><hr>ciekawniś<br>
Komentatorzy napisał(a):Pawelec i Sikora, Francuzi precz z wmmp bo tez trenują. Takie wmmp bedą wspaniale. Btw czy mamy rozumieć, ze Bogdanka zmienia merke na Honda? Ale jaja, kto zostanie na Yamaha? Upadek potęgi? Pucharu tez ma nie być?<br><hr>Lisek<br>
Komentatorzy napisał(a):no przecież Badziak i Saleta będą latali na Yamaha R1 wiec Yamaha nie zniknie :) alle upadek potęgi to dobre określenie sytuacji..
<br><hr>ktokolwiek widział ktokolwiek wie :)<br>
Ale to już nie ta sama siła rażenia jak Bogdanka czy kiedyś pawelec......<br><hr>Lisek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości




na gr