Zobacz wątek - <i>[Motonowości]</i> Yamaha YZF R1 2007
NAS Analytics TAG

[Motonowości] Yamaha YZF R1 2007

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez kravec » 1/2/2007, 21:17

Komentatorzy napisał(a):
Komentatorzy napisał(a):No to powiedzcie,czy nie świecom wam sie oczy na widok> R1<,..tym razem padnie rekordowa liczba wpisów,..bo nie wieże że nie....niektórzy sugerowali w zeszłym tygodniu na forum GSX-R1000 jako by był on lepszy od pani R1,...

Pokarzmy tym brzydalom od GSX-Ra,..kto tu jest prawdziwą królowa balu,...Posiadacze,Posiadaczki,Fani,Fanki> R jedynki<,...wpisujta sie,...bo taka zniewaga nie może ujść płazem,..wpisujcie swoje złote myśli na temat....najsłodszego motocykla w historii,...

Te wszystkie GSX-Ry CBR-y,...spalą sie ze wstydy stojąc obok naszej Miss , spadać mutanty.

Wasz Elian :-) :-)<br><hr>Elian<br>
stojac na pewno hehehe :-) ale w czasie jazdy twoja pani (r1) zostanie wyruchana :-)) Gixxer jest szybszy / mocnieszy / lzejszy / ma wiecej funkcji / lepsze wskazniki / lepsze prowadzenie . R1 tylko fajnie wyglada - dobra dla ciot ktorzy wola stac a nie ostra jazde.<br><hr>speedmaster



nie obrazaj ludzi buraku..... jestes takim mistrzem ze wycisniesz na ulicy te 5 koni wiecej?? bo watpie w to.... tak na prawde jestes cwaniaczkiem zza monitora a z naprawde szybka jazda masz zapewne malo wspolnegoo to tyle.... i takie wrzuty ze cos jest dla ciot to sobie na ryniaczu rzucaj anie na tym forum....
dla niektorych licza sie wrazenia estetyczne i wyglad a nie dane na papierze... widac nie dla ciebie....
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice


Postprzez Komentatorzy » 2/2/2007, 02:47

Kurde... Przypomnial bym sobie co tam napisalem ale mi usuneli moj komentarz heheh :-). Koles co prowadzi ten portal ma R1 i sie chyba zjezyl :-)) No coz. Wstretny ? - przesadziles z deko. R1 pisalem z wygladu fajnieszy od gixera ale gixer (z wygladu) tez nie jest zly. No ale niestety wiez mi ze to chu...owe uczucie jak kazdy na suzuki cie smiga na hwy i na kretych drogach. Ja wiekszosc czasu spedzam podczas jazdy wiec wybieram produkt najlepszy do tego sie nadajacy. Wiekszosc dziewczyn na bkln czy qeensie wybiera R1 bo jest lagodniejsza od gixxera. Tak sie juz tu przyjelo - ze r1 dla dziewczyn bo ladne a gixxer dla chlopcow bo tez ladne i w dodatku ma ogromne pier.....olniecie :-) Dlatego motor dobiera sie do stylu jazdy... ci ktorzy lubia od swiatla do swiatla sie bujac i duzo przystawac na pogawedki typu patrzcie jaki mam motor ladny biora to co ladnie sie prezentuje ci ktorzy lubia popier.....ac biora cos co zapie .....ala jak "odrzutowiec".
Co kto lubi. Niby mala roznica pomiedzy klasa litrowek - (kawa, r1, gixer czy cbr) zgadzam sie - ale uwierz, ze na trasie 100km / 200km robi sie dobre pare minut. Ci co ostro jezdza wyjezdzaja z "ce pe enu" juz zatankowani a ciotki sliczne ladne dojezdzaja.
Ale tak jak mowisz w PL inne warunki, tutaj nieraz 3 baki sie wyjezdza w dzien - (dobrze ze paliwo tansze niz woda).A w pl wypad po za miasto to juz wyprawa z tego co piszesz.
Pozdrowionka - aha... - i nie chcialem nikogo urazic moim komentarzem. Wyrazam swoje zdanie ludki :-)) Od zawsze mialem manie na punkcie przyspieszen, speeda, mocy i skoro mam okazje miec najlepsza maszyne spelniajaca te warunki to czemu nie? Nigdy specjalnie mnie nie pociagalo super custom malowanie za 2 tys $ czy neonowe swiatla pod baikiem. Lubie tory wyscigowe. Jezdze przynajmniej raz na miesiac a tam gixxer sprawdza sie doskonale.
Chce ktos pogadac o motorach to zapraszam gg 2838396 - jestem pozna pora przy kompie i w sumie tylko w zime bo jest 6 godzin roznicy (tzn. jestem do tylu 6 godzin) jak sie tylko ociepli wiekszosc czasu spedzam na motorze .
Ok starczy - chyba sie rozpisalem ;-)<br><hr>speedmaster
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 2/2/2007, 02:48

Komentatorzy napisał(a):Do speedmaster

Dla ciot mówisz?
Jeśli cenienie sobie wyglądu ponad parametry i osiągi oznacza bycie ciotą,....to rzeczywiście chyba nią jestem,...nic na to nie poradzę tak już mam,..;)

Jeśli jazda motocyklem "5 czy 6 kilo cięższym",.."5 KM słabszym' oznacza bycie ciotą,...to rzeczywiście chyba nią jestem,..nic na to nie poradzę tak już mam,..i co mi zrobisz,..;)

Różnica między tobą a mną polega na tym, że ty oddał byś nerkę za 5 KM więcej czy 5 kg mniej,... a ja nie,.. bo cenie co innego,..tu nie Autobahn tu nie Highway tu Polskie drogi,..rozumiesz jazda na pamięć slalom gigant mówi ci to coś???? (wątpię)...a teraz posłuchaj Americanos z Polskim paszportem,...nie interesuje mnie to czy GSX-R jest szybszy o jedną "milionową" cześć sekundy od R1,. bo wiem że jest...i nie przykładam do tego wagi, a zresztą co to za różnica,...Jeśli ty potrafisz wykorzystać motocykl w 100% to chwała ci i za to najwidoczniej masz gdzie to robić,... a ja nie,... i większość ludzi w tym kraju też,.. a jeśli już ktoś potrafi to jest samobójcą którym ja nie jestem,...dlatego olewam twoje parametry grubym siurem.....

Cenisz GSX-Ra i masz do tego pełne prawo.....szanuje twój wybór naprawdę jak już kiedyś wspominałem,..to świetny motocykl,..pod względem technicznym,...uwierz mi że zdaje sobie z tego sprawę,...ciut lepszy pod względami które wymieniłeś jest,... zgadzam sie, ale nie wymieniłeś że jest ładniejszy dlaczego?? bo dobrze wiesz że nie jest,.nic nie poradzę,...Motocykla który nie przerasta swojej konkurencji stylistycznie nigdy nie kupie choćby nie wiem jak bardzo przerasta całą resztę innym parametrami,....bo co to za przyjemność z jeżdzenia motocyklem wstrętnym (żadna)

Ja cenie styl ty nie,

Nie kłóćmy sie jak dzieci.

I zakończmy tą pustą dyskusje o wyższości GSX-Ra nad R1 i odwrotnie ,....bo rzeczywiście robi sie nam tu burdel,.:-) :-)

a to co poniżej traktować z przymrużeniem oka koniec ;)<br><hr>Elian<br>
he :-) .... nie no - przesadziles - nerki bym nie oddal :-P<br><hr>speedmaster
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/2/2007, 20:15

FANI R1 WPISUJCIE SIE TU R1 RZADZI<br><hr>moc z wami
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/2/2007, 20:16

PISZECIE ZE GSXR SZYBSZY A GDZIE TO JEST NAPISANE YAMAHA JEST LEPSZA
<br><hr>ERMEN
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/2/2007, 20:23

R1 RZADZI GSXR TO DÓŁ A TE RURY WYDECHOWY TO MASAKRA
CO WY PISZECIE ZE GSXR JEST SZYBSZY GDZIE TO PISZE
YAMAHA YZF R1 RZADZI<br><hr>ERMEN
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/2/2007, 22:04

YAMAHA R1 to najlepszy scigacz według mnie!!!A nie jakieś GSX-Rki , Hayabusy , Ducati !!!<br><hr>Bartek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/2/2007, 12:44

er jedynka najlepsza<br><hr>RADEK
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez cichy » 9/2/2007, 14:59

Niedługo powstanie nowe powiedzenie.
"Głupi jak komentarz ze ścigacza." :lol:

A może potraficie jakos zaargumentować swoją wypowiedź?
Avatar użytkownika
cichy
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 8/9/2005, 16:17
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

buahahaha

Postprzez z » 10/2/2007, 14:18

Komentatorzy napisał(a):R1 RZADZI GSXR TO DÓŁ A TE RURY WYDECHOWY TO MASAKRA
CO WY PISZECIE ZE GSXR JEST SZYBSZY GDZIE TO PISZE
YAMAHA YZF R1 RZADZI<br><hr>ERMEN


Jak można takie bzdury pisać??
z
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9/2/2007, 22:15

Postprzez Komentatorzy » 12/2/2007, 13:00

Piszecie o motocyklu a czy przynajmniej raz odwineliście jego manetke? No właśnie... Tak na prawde wszystkie litrówki są takie same - podobna moc, zawieszenia, hamulce i inne bzdety. Chodzi o to, że gość, który chce kupić dany model motocykla zwraca uwage właśnie na jego wygląd... Może Yamaha rozwala Kawe pod względem jakości, CBR 1000 bije na głowe Kawe jesli biega o heble... Poza tym Honda zawsze była na szczycie jesli biega o hamowanie. Byłem fanem starszej R1, która miała kolcki " w niebieskim kolorze" dlatego, ze zatrzymywałeś się kiedy chciałeś, z jakiej prędkości chciałeś... Do momentu jak wsiadłem na 954. Ale potem prawie przeleciałem przez kiere na 636 Kawy ( tej nowej, z radialnymi klockami ). A wracjąc do R1 na 2007 rok to jest... moim zdaniem - najlepszy motocykl do jazy po miescie i na trase - po prostu na co dzieć. Nowa 1000 CBR też jest OK - ma fajny amor skrętu ale owiewki są malutkie, nie jestem wysoki ( na szczęście ), moge się dobrze ukryć, ale mimo wszystko bije po barach... Tu R1 wygrywa. GSX-R 1000 jest mocny, cholernie mocny ( po co komu wyświetlacz biegów, nie wiem, ja zawsze wiem na któym jade ), poza tym sprzęgło hoopingowe - przydaje się, szczerze. Wybór trudny. Za wygląd biore CBR i R1, Kawa odpada na wstepie- jest... no dzika no, trudno ją wyczuć. Jest duża, sporo trzeba się namęczyć, żeby ją kłaść na boki. Na gazie buja nią jak galeonem - jest jakaś daka niedojeb... Brałbym R1, nadaje się dla ludzi, nie dla szaleńców ( dla nich jest KAWA ). Na nową R1 wsiadasz i po prostu jedziesz. Bułka z masłem. Pisze oczywście o modelu 06 więc całkiem nowej. Świetny sprzęt - bajeczny, piękny i wygodny - jak na motocykl sportowy. Radze stanąć w kolejce po R1. Dożywotnia radość z jazdy:D<br><hr>GreGor
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/2/2007, 19:57

Yamaha najlepsza!!!<br><hr>R1
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/2/2007, 20:46

GSX-R duzo lepszy!!

mocniejszy, ladniejszy, lepiej sie prowadzi, no i jest tanszy. Fakt w K7 wydechy nie sa za piekne, ale caloksztalt jest duzo lepszy niz R1, no i co najwazniejsze nie trzeba po 5 tys. jechac do serwisu na wymiane 2-go biegu <lol> co w kazdej R1 i R6 jest przy ostrej jezdzie, no a przy jezdzie na kole sie zacieraja.... dlatego SUZUKI GÓRĄ!!<br><hr>GSXR owner
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Krzychu2991 » 15/2/2007, 21:42

Co kto lubi. To chyba najważniejsze. Nie ma sensu marnować klawiszy na klawiaturze (lub gardła) na kłótnie który lepszy. Jeden woli to, drugi woli to. Chyba proste.
Krzychu2991
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 26/1/2007, 22:07

r1

Postprzez torowiec » 16/2/2007, 10:48

suche dane to nie wszystko po pierwsze sposob oddawania mocy to ma zasadnicze znaczenie dla szybkosci na torze i tu suzuki zawsze nie dorownywalo r1 po drugie prowadzenie i tu tez przewaga r1 najnowszymi modelami r1 i gsxr nie mialem okazji jezdzic ale na podstawie doswiadczen z poprzednikami tak zawsze bylo
torowiec
Świeżak
 
Posty: 401
Dołączył(a): 16/2/2007, 10:36
Lokalizacja: Gorny Slask

Postprzez Thrillco » 16/2/2007, 11:04

:D...ciekawe...tylko dlaczego Suza od lat kopie dupsko Yawaszce, skoro ta jest taka genialna i doskonała??
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez torowiec » 17/2/2007, 09:39

na poziomie mistrzostw swiata superbike czy 24h rzeeczywiscie suzuki osiaga pewna przewage ale na tym poziomie bardzo wiele zalezy od tuningu zaangazowania fabryki a tu suzuki nie liczy kosztow ale juz na poziomie stocksport np. MP jest odwrotnie to yamaha zazwyczaj wygrywa a tu motocykle sa najbardziej zblizone do tych ktore mozemy kupic wyjsciowo z fabryki R1 jest moim zdaniem lepsza mimo tych paru kucykow mniej inna sprawa to potencjal tuningowy
torowiec
Świeżak
 
Posty: 401
Dołączył(a): 16/2/2007, 10:36
Lokalizacja: Gorny Slask

Postprzez Thrillco » 17/2/2007, 09:46

co ty MP [orównujesz do reszty świata...przecież my nie mamy nawet mistrzostw z prawdziwego zdazrenia...w MP to nie jest kwestia motocykla tylko tego kto lepiej jeździ na pamięć...w końcu mają chłopcy do wyboru aż...jeen tor przez lwią część sezonu.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez torowiec » 17/2/2007, 10:00

czolowkaMP stocksport wbrew temu co piszesz to naprawde kilku cholernie szybkich gosci i oni dobrze wiedza na czym startowac zeby miec szanse i tu liczy sie tylko R1 i GSX-R I R1 zazwyczaj zwycieza a wlasnie te motocykle najbardziej przypominaja fabryczne
torowiec
Świeżak
 
Posty: 401
Dołączył(a): 16/2/2007, 10:36
Lokalizacja: Gorny Slask

Postprzez Thrillco » 17/2/2007, 11:13

poważnieeeeeee :O
To może inaczej cię przekonam w jakim jestes ogromnym błędzie...

Światowa czołówka Stocksport 1000 to

1. A.Polita - Suzuki
2. C.Corti - Yamaha
3. A.Badovini - MV Agusta
4. L.Scassa - MV Agusta
5. B.Roberts - Suzuki

Stocksport 600

1. X.Simeon - Suzuki
2. N.Canepa - Ducati
3. D.Gliugiano - Kawasaki
4. D.Colucci - Ducati
5. A.Antonelli - Honda
tu pierwsza Yamaha wystepuje na pozycji 7

tak masz racje..yamaha jest lepsza...do lansu
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości




na gr