REJESTRACJA | LOGOWANIE

Idź do strony 12»
Autor Wiadomość

sylvekk

Świeżak

Witam Wszystkich!

Chciałbym się dowiedzieć (ogólnie) czy mając umiejętności plastyczne itp. da się zarabiać na życie z aerografii ? Czy jest to opłacalne w Polsce i czy są trudności ze znalezieniem klientów? A może szukać ich przez internet np. allegro ?

Pozdrawiam serdecznie.

|

niwy

Gość

Ostrzeżeń: 2

Hm motocykli przybywa, także niedługo niektórzy będą chcieli się wyróżniać z tłumu. Więc może nie głupi pomysł jak tylko masz zdolności.
Na jednym zlocie był taki gość co malował kaski "na poczekaniu" .. nie brakowało mu klientów, a po paru piwkach to robiło się ich jeszcze więcej. To najlepsza reklama ( chyba ).

Powodzenia.

gelo007

Administrator

Oczywiście, że jest to opłacalne. Tylko zanim pójdziesz z tym do ludzi kup se na allegro gdzieś z 10 tigerów i potrenuj....

|

|

niwy

Gość

gelo007 napisał:
Oczywiście, że jest to opłacalne. Tylko zanim pójdziesz z tym do ludzi kup se na allegro gdzieś z 10 tigerów i potrenuj....

A ja myślałem że te kaski się do niczego nie nadają... a jednak Wink

|

wojtasmazi1

Stały bywalec

Najlepiej tak próbowac. Jesli zaczniesz odrazu malowac na kaskach klientów (czesto drogich kaskach) to mzoe potem płacic za ich zniszczenie.

|

dambandit

VIP Ścigacz.pl

A tak z ciekawości ile kosztuje takie malowanie kasku .

|

|

niwy

Gość

Niestety to wszystko zależy od ilości kolorów, trudności wzoru i widzimisia artysty. Gość na zlocie malował jakieś imiona na kaskach + mini wzorki... 30 min roboty a brał za to jakieś 50-80zł. O ile pamięć nie myli. Ale to były naprawę małe i proste malowania.

|

Trener

Stały bywalec

Za takie rzeczy się kasuje ładnie , więc jak masz smykałke do tego to zarabiaj

|

mar111cin

VIP Ścigacz.pl

w ostatim tygodniu sprawdzałęm na allegro (bo juz chciałęm kupić kask w beznadziejnym malowaniu i dać go do aerografa) to ceny w okolicach 200-250zł

|

|

SzpiceR

VIP Ścigacz.pl

jak bedziesz dobry i tani to pomalujesz moj kask na poczatek... zaryzykuje jak go ebniesz za free Razz

|

|

Landryss25

Moderator

Kiedyś się dowiadywałem i w profesjonalnym zakładzie za nałożenie odjechanej grafiki na powierzchnię całego kasku wołali 600zł.

|

|

Konio

Mieszkaniec forum

na allegro kiedys rozgladalem sie za aerografia i z tego co pamietam malowanie kasku to koszt w granicach 250zl

|

|

sylvekk

Świeżak

wojtasmazi1 napisał:
Najlepiej tak próbowac. Jesli zaczniesz odrazu malowac na kaskach klientów (czesto drogich kaskach) to mzoe potem płacic za ich zniszczenie.

No jasne, rzecz oczywista. Będę przez pół roku jeszcze "trenował" malowanie aerografem jak ja i inni będą zadowoleni z mojej pracy, to wtedy można zacząć myśleć aby na tym zarabiać.

mar111cin napisał:
w ostatim tygodniu sprawdzałęm na allegro (bo juz chciałęm kupić kask w beznadziejnym malowaniu i dać go do aerografa) to ceny w okolicach 200-250zł

Może i są ale jak mówisz, że beznadziejne malowanie i pewnie kask też nie najlepszy to nikt mu tego nie kupi.

Dzięki wielkie za odpowiedzi, mam nadzieję że jeszcze temat się rozwinie i będę mógł jeszcze "czerpać" z niego informacje na ten temat.

Pozdrawiam.

|

mar111cin

VIP Ścigacz.pl

chyba nie zrozumiałeś dobrze tego co napisałem ; )

|

|

Cezarjusz

VIP Ścigacz.pl

tez myslałem o pomalowaniu skorupy, jak bede zmieniał kask to pewnie o tym pomysle. Chociaz 600 zł to połowa kasku...

"Moja ulica murem podzielona
Świeci neonami prawa strona
Lewa strona cała wygaszona
Zza zasłony obserwuję obie strony "

|

sylvekk

Świeżak

mar111cin napisał:
chyba nie zrozumiałeś dobrze tego co napisałem ; )

Dopiero zauważyłem to, po przeczytaniu Twojego posta. Shocked Późna godzina i tak to jest Razz

A może jest ktoś na forum, kto się tym zajmuje i napisze o swoich doświadczeniach.

Pozdr.

|

Kóba

Świeżak

Jak na serio jesteś zainteresowany to mogę wysłać Ci swojego starego Tigera za koszt przesyłki i ew. foto jak pomalujesz Razz
Kurde, jak można było jeździć w tym szicie ;D Teraz nie mam co z tym zrobić nawet, może jakiś dziad od skutera by nawet to wziął za jakiegoś browara czy coś, ale nie mam sumienia żeby to oddać komuś kto w tym jeździć będzie.
A co do aerografu to nie wiem, ja kupiłem swój w malowaniu które mi się podoba, nie chciałbym nic zmieniać.

|

Kurt

Świeżak

No a jak myślicie, jak patrzy się na takie moto podczas kupna. Zrobiony ładny malunek wygląda spoko ale czy nie będzie podejrzenia o jakiegoś dzwona? Bo zdarzają się tacy co o wszystko będą się targować.

|

elco

Moderator

Pomijajac skorupy, kiedys rozmawialem z uzytkownikiem przepieknie polakierowanej R1. Potezne anioly na bokach i wszystko wkomponowane w niebieskie plomienie idace przez caly motocykl. Koszt to skromne 7000 zl. Jak sie kocha, to sie nie zaluje Smile

|

|

CzesterTX

Mieszkaniec forum

Jeden mały szlif i 7 koła poooszłooo w piździec Smile

|