Zobacz wÄ…tek - <i>[biblioteka]</i> 20 najbrzydszych motocykli ostatnich lat
NAS Analytics TAG

[biblioteka] 20 najbrzydszych motocykli ostatnich lat

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 5/1/2010, 15:07

A gdzie miejsce dla GSX-Fa!?! :P tosztoszok!<br><hr>Marcinn
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 5/1/2010, 16:37

fajne, pośmiałem się i z chęcią poczytałem mimo, że motocykle drogowe to nie moja dziedzina, nie rozumiem niektórych "krytyków"<br><hr>off
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 5/1/2010, 19:57

Szanowny pan "redaktor" chyba powinien powściągnąć nieco język w tych opiniach i za każdym razem pisać "moim skromnym zdaniem" lub "nie rozumiem, co było inspiracją stylisty".
Fakt, nie każdy z tych motocykli pasuje do damskich szpilek (czego znawcą, jak się domyślam, jest autor) jednakże warto pamiętać, że motocykl to nie tylko kolor, nie tylko kształt ale również funkcjonalność, osiągi, komfort i parę innych cech, których pominięcie spowoduje, że równie dobrze wśród limuzyn oceniać będziemy trabanta i bentleya z krazem.<br><hr>zniesmaczony
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/1/2010, 20:36

Komentatorzy napisał(a):Szanowny pan "redaktor" chyba powinien powściągnąć nieco język w tych opiniach i za każdym razem pisać "moim skromnym zdaniem" lub "nie rozumiem, co było inspiracją stylisty".
Fakt, nie każdy z tych motocykli pasuje do damskich szpilek (czego znawcą, jak się domyślam, jest autor) jednakże warto pamiętać, że motocykl to nie tylko kolor, nie tylko kształt ale również funkcjonalność, osiągi, komfort i parę innych cech, których pominięcie spowoduje, że równie dobrze wśród limuzyn oceniać będziemy trabanta i bentleya z krazem.<br><hr>zniesmaczony<br>
Szanowny czytelnik najwyraźniej musiał nie doczytać:) Już na początku widnieje, mówiąc kolokwialnie "jak byk" stwierdzenie, iż tekst ten nie będzie traktował o osiągach itd. Na wszelki wypadek pozwolę sobie przytoczyć ów fragment : "Dziś nie będziemy się zajmować parametrami technicznymi. Nie będziemy pisać o układach rozrządu, krzyżowym układzie czopów wału korbowego. Ani słowa o momencie obrotowym i wzorze na jego obliczenie, kanałach dolotowych i ich zmiennej długości czy stopniu sprężania." Kilka linijek niżej, drogi czytelniku, widnieje jeszcze jeden fragment wart wspomnienia :"Być może niżej opisane maszyny posiadają szereg pozytywnych właściwości, w które nie śmiemy wątpić. Jednak dziś interesuje nas tylko to, jak bardzo chcemy sobie wydłubać oczy patrząc na ten niechlubny panteon". Mam nadzieje, że to dostatecznie wyjaśnia sytuację. Jeśli nie, to proszę niniejszy tekst potraktować jako czystą rozrywkę, lityczny odpowiednik oglądania meczu przy piwie :) Odnośnie szpilek ... nie wiedziałem, że publika naszego portalu chce czytać o motocyklach opisywanych pod kątem kobiecego obuwia. Na pewno weźmiemy ten temat pod uwagę :)<br><hr>Boczo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/1/2010, 23:45

ducati supersport to pewnie tylko dlatego, ze sie nazywa ducati, a wyglada jak japonce z tamtego okresu... zastanawialem sie czy 999 tez sie znajdzie na liscie, ale szczesliewie zostal pominiety... :p<br><hr>robert
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/8/2011, 09:23

Oj Boczo, Boczo... spłakałem się. Świetne i dowcipne teksty. Jak zwykle good job ;-)<br><hr>Semai
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/12/2013, 12:06

Zabrakło mi NSR "KROWIE OCZY" ;)<br><hr>Cassius
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/7/2015, 16:09

Komentatorzy napisał(a):Szanowny pan "redaktor" chyba powinien powściągnąć nieco język w tych opiniach i za każdym razem pisać "moim skromnym zdaniem" lub "nie rozumiem, co było inspiracją stylisty".
Fakt, nie każdy z tych motocykli pasuje do damskich szpilek (czego znawcą, jak się domyślam, jest autor) jednakże warto pamiętać, że motocykl to nie tylko kolor, nie tylko kształt ale również funkcjonalność, osiągi, komfort i parę innych cech, których pominięcie spowoduje, że równie dobrze wśród limuzyn oceniać będziemy trabanta i bentleya z krazem.<br><hr>zniesmaczony<br>
Niby jest tam "naszym zdaniem", ale to powinno być podkreślone na początku każdego tekstu... Osobiście podoba mi się każdy z nich. W każdym jest coś za co pokochałbym te motocykle (tylko miejsce 20 jakoś zbyt nowoczesne...). Takie samo podejście mam do muzyki - wszędzie coś mi się podoba i wszystkiego słucham, ale MOIM ZDANIEM Gang Albanii nie jest dobrym zespołem i nie robi dobrej muzyki, co nie oznacza, że nie lubię rap'u...<br><hr>PiEn
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê