Zobacz wątek - Płyn chłodzący GSXR 600 k2 - wymiana
NAS Analytics TAG

Płyn chłodzący GSXR 600 k2 - wymiana

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Płyn chłodzący GSXR 600 k2 - wymiana

Postprzez asxsn19 » 28/12/2009, 19:29

Witam wszystkich:) jako ze stalem sie posiadaczem nowego moto mam pytanie jak zabrac sie za wymiane płynu chłaodzacego ?? bede zmianial olej razem z filtrem, swiece, pewnie przeczyszcze filtr powietrza i jak juz bede mial rozbebeszone moto chce zmienic odrazu płyn chłodzacy nie bardzo wiem jak sie za to zabrac jest jakis zaworek czy poprostu trzeba w najnizszym miescu układu rozkrecic opaske i sciagnac weza?? tak robilem w yp250 bo tez nie bylo jak spuscic plynu:) czy wlew bedzie na chlodnicy albo jest jakis inny patent na uzyupełnienie ukladu?? i ile wchodzi tego plynu bo nigdzie nie moge tego znalezc:/


pozdrawiam
asxsn19
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25/12/2009, 09:17
Lokalizacja: Nowy Żmigród


Postprzez macs » 28/12/2009, 22:37

Tak,sciagnij waz w najnizszym miejscu,wlewa sie plyn do chlodnicy(odkrec korek i lej),niezapomnij uzupelnic zbiorniczek wyrownawczy.
Ja bym na Twoim miejscu od razu sprawdzic luz zaworowy ,tak by miec pewnosc ,ze jest ok
Avatar użytkownika
macs
Bywalec
 
Posty: 546
Dołączył(a): 29/3/2009, 17:20
Lokalizacja: Pomorskie


Postprzez elco » 28/12/2009, 23:12

Sciagnij sobie przede wszystkim ksiazke serwisowa. Tam znajdziesz wszystkie dane na temat ilosci plynu w ukladzie i zbiorniku wyrownawczym. Plyn zlewa sie jak kolega napisal w najnizszym punkcie ukladu. Po uzupelnieniu trzeba odpowietrzyc uklad. Robi sie to poprzez dokladne obciskanie wszystkich gumowych wezy, przy pomocy sruby spustowej i dolewanie plynu do zbiornika wyrownawczego.
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości




na górê