Zobacz wÄ…tek - Xt 600 wymiana uszczelniaczy i oleju.
NAS Analytics TAG

Xt 600 wymiana uszczelniaczy i oleju.

Enduro, Cross
_________

Xt 600 wymiana uszczelniaczy i oleju.

Postprzez Argons » 30/11/2009, 20:26

Witam. Mam zamiar jutro zabrac się do wymiany uszczelniaczy w przednich zawiasach w mojej xt 600:) jest to model 43f 1984rocznik. Orientuje się ktoś może ile oleju właźi w lagi? I od góry sa w lagach wentylki do pompowania powietrzem czy jak wleje za mało oleju a uzupełnie powietrzem to też będzie dobrze?
Argons
Świeżak
 
Posty: 66
Dołączył(a): 8/9/2008, 14:09
Lokalizacja: Sandomierz


Postprzez henio12323 » 30/11/2009, 22:11

ile w lagach powinno byc oleju opisuje ksiązka serwisowa i ilosc oleju dostosowana jest pod wage teren temp otoczenia nawet i tak dalej. ja do CR 250 z zawiasami ups wlewalem nieco mniej niz pół litra na lage. co do wentylków są to odpowietrzniki służące do odpowietrzenia amorów po złozeniu. co do tego czy mozna pompomac powietrzem nie wiem ( ja u siebie w RM troche pompowałem i rzeczywiscie była twardsza) ale czy tak mozna nie wiem
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Postprzez Hamulec » 1/12/2009, 04:17

http://www.biosciencecommunications.dk/XT/XT600.htm
ale takie małe literki, że chyba przez lupę. Może to Ci się przyda, a jak nie, to zajrzyj do jakiegoś mechanika od moto, niektórzy mają książki co i jak do danego moto. Wiem, że takią książkę też mają na wyposażeniu w sklepach motoryzacyjnych PZM-ot. W razie problemów można sprzedawcę poprosić i on sprawdzi. Miałem taki przypadek w w/w sklepie w Lesznie.
Tylko na torze. | Honda CR 125 - Osobniku! Do Ciebie piszę! Narzekasz, że bez przerwy Ci mocy brakuje? Jeśli tak, ta czerwona diablica pokaże Ci , gdzie jest Twoje miejsce! Normalnie Cię sponiewiera! | http://www.youtube.com/watch?v=6FQG7Eqwtow
Avatar użytkownika
Hamulec
Bywalec
 
Posty: 773
Dołączył(a): 4/1/2009, 21:14
Lokalizacja: okolice Leszna

Postprzez Argons » 1/12/2009, 16:22

Ok, dzięki panowie poprobuje wlac po pół litry na lahge jak będzie za dużo to poprostu upuszcze oleju pozdro
Argons
Świeżak
 
Posty: 66
Dołączył(a): 8/9/2008, 14:09
Lokalizacja: Sandomierz

Postprzez gh_joker » 2/12/2009, 20:30

Kumpel z serwisu mi kiedys mowil ze lejesz olej i wpychasz i wyciagasz tego preta (nie wiem jak to inaczej nazwac) tak samo jak odpowietrzasz po zalaniu olejem i jesli przestanie bulgotac to ma niby byc wystarczajaco a jesli bulczy i bulczy tzn ze jest za malo... A te wentylki so do wyrownania cisnienia atmosferycznego, czesto sa to srobki - podnosisz moto tak zeby przednie kolo bylo w powietrzu i odkrecasz srobki a pozniej je wkrecasz i zalatwione...
...Life is the lesson - LEARN AND NEVER DIE!!!...
Avatar użytkownika
gh_joker
Świeżak
 
Posty: 111
Dołączył(a): 7/8/2008, 23:00
Lokalizacja: cambridge



Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê