Zobacz wątek - Kask, Kurtka, Ochraniacze i Rękawice jakie polecacie?
NAS Analytics TAG

Kask, Kurtka, Ochraniacze i Rękawice jakie polecacie?

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Kask, Kurtka, Ochraniacze i Rękawice jakie polecacie?

Postprzez rafi19 » 9/11/2009, 19:05

Witam.
Moto już jest. Zamierzam po wypłacie jednak kupić "ciuchy" obejrzałem kilka filmów z ranami ludzi co mieli prostego szlifa na moto i dało mi do myślenia można do kalectwa się doprowadzić. W ogóle moc moto przerasta moje umiejetności więc do póki nie kupię ciuchów i crash padów postanowiłem nie jeżdzić.
Na pewno chcę kupić takie żeby dobrze komponowały się z kolorem zielonym.

Myślę kupić te rękawice
http://allegro.pl/item807626139_rekawic ... 70_zl.html

czym się różnią sp 1 od 2 i 3

Kurtkę
http://allegro.pl/item809845885_kurtka_ ... ninja.html

czy może tej nie warto czy cena za napis?

Co polecacie z kasków w granicach 400-600zł
I pasowało by kupić ochraniacze na kolana bo spodnie i buty to drogi gips.
rafi19
Świeżak
 
Posty: 91
Dołączył(a): 22/8/2009, 16:55


Postprzez Przemysl_17 » 9/11/2009, 21:41

ja bym nie kupił tej kurtki, zmienisz sprzęta a kurtka dalej będzie kawasaki , po za tym nie wiem jak ty ale ja wolałbym coś z czerni jednak. praktyczniejsze chociażby w czyszczeniu. przeczytaj temat o rękawicach alpinestars często zdarzają się podróbki także radzę uważać. co do kurtki jak chcesz tekstylną to za tą kase kupisz bardzo dobrą i jeszcze zostanie kasy, poczytaj na motogen.pl testy kurtek np. modeki.

szukaj promocji , teraz jest ich sporo
Przemysl_17
Świeżak
 
Posty: 89
Dołączył(a): 12/3/2009, 18:47
Lokalizacja: małopolska


Postprzez seban » 9/11/2009, 22:37

Co do rękawic Alpinestars słyszałem, że na USA idą gorszej, jakości to znacznie od tego, co idzie na stary kontynent i ponoć jest tak z wszystkimi produktami Alpiniestars na USA
seban
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12/10/2009, 21:26

Postprzez Artur 666 » 9/11/2009, 22:42

i kaski tez sa dla innych glow robione w usa bo oni maja 3 glowy przeciez a ze ceny o prawie polowe mniejsze to musi cos gadac ten w sklepie
Tl 1000r
Pieprze raperów psełdo gangsterów
prawdziwym wyzwaniem jest zakręt
Avatar użytkownika
Artur 666
Bywalec
 
Posty: 551
Dołączył(a): 26/8/2009, 10:22
Lokalizacja: Kozia Wola

Postprzez Kuba-szprota » 10/11/2009, 09:42

O tych rękawicach Alpiny był założony osobny temat, że nie są to orginalne rękawice. POszukaj na forum na pewno znajdziesz.
Co do reszty ubioru, to nie oszczędzaj. Lepiej poczekać i odłożyć troche więcej niż później klnąć na złą jakość odzieży.
Yamaha Fazer 600
Avatar użytkownika
Kuba-szprota
Świeżak
 
Posty: 146
Dołączył(a): 13/5/2009, 10:21
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Przemo_rene » 10/11/2009, 11:10

Ta kutrala kawsaki jakościowo spoko, tylko za te cene dostaniesz już lepsze tyle, że nie firmowane Kawasaki ale np Modeka właśnie (zobacz model Shield Pro) one chodzą po 690zł wiec zostałoby byś dołozył do kasku np. do 1000zł.
http://www.tinyurl.pl?PlJBVNPo Przegląd Twojego moto w P-N!
Avatar użytkownika
Przemo_rene
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 11/3/2009, 13:27
Lokalizacja: Poznań / TL1000R

Postprzez Miczab » 10/11/2009, 11:14

W cenie porównywalnej, a nawet niższej od tej kurtki możesz kupić bardzo dobre produkty 4sr. Rękawice Alpiny niewiadomego pochodzenia również zastąpić 4sr / Padaną / Berikiem lub Arlen Nessem w podobnych cenach. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze zainwestowałbym na Twoim miejscu w spodnie MottoWear. Nie są drogie, a poza kolanami ochronią Ci też tyłek, biodra i uda. Co do kasku, jest to już kwestia Twojego gustu, za tą kasę kupisz tańsze Lazery, Nolany, Nitro...

Generalnie, w takim budżecie można skompletować całkiem przyzwoity strój. Może poza butami na razie.
Zapraszam do kontaktu pod adresem sklep@scigacz.pl, przygotujemy jakąś fajną ofertę. Produkty możesz poprzeglądać na www.sklep.scigacz.pl, jeśli czegoś nie ma, pytaj. :)

Pozdro,
Michał
Avatar użytkownika
Miczab
Administrator
 
Posty: 1099
Dołączył(a): 25/2/2009, 11:15
Lokalizacja: Warszawa / Stalowa Wola

Postprzez Kuba-szprota » 10/11/2009, 11:16

Jeśli chodzi o Modekę to zamiast tego Shield'a poleciłbym Rome. Mam taką. Jest w tej samej cenie, ale jej atutem jest wypinana membrana, czego Shield nie ma. W Shield ugotujesz się latem.
Yamaha Fazer 600
Avatar użytkownika
Kuba-szprota
Świeżak
 
Posty: 146
Dołączył(a): 13/5/2009, 10:21
Lokalizacja: Łódź

Postprzez kosta » 10/11/2009, 19:40

Kuba-szprota napisał(a): W Shield ugotujesz się latem.
jeździłeś ?? bo bzdury piszesz, więc raczej nie, marka padana odstaje kolego michale od reszty, z 4sr sie zgadzam jest ok, berik, będzie droższy, kurtka kawasaki git, z tym że jak napisano wyżej możesz kupić shild pro z tym że modeka ma chyba słabsze protectory (modeka Sastech) kurtka kawasaki (knox), i chyba faktycznie lepiej kupić ciut tańsza kurtkę a droższy kask.....
AGAINST SLOW
ZAPRASZAM PO MOTOCYKLE i AKCESORIA
Avatar użytkownika
kosta
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1628
Dołączył(a): 18/5/2007, 16:23
Lokalizacja: WWA

Postprzez Kuba-szprota » 11/11/2009, 00:33

Kosta nie jeździłem w Shieldzie, ale jeździłem w Romie z membraną przy około 20 stopniach i szczerze to było mi za gorąco. Więc tylko mogę sobie wyobrazić co jest przy wyższych temp.

Już poprawione :)
Ostatnio edytowano 11/11/2009, 19:37 przez Kuba-szprota, łącznie edytowano 1 raz
Yamaha Fazer 600
Avatar użytkownika
Kuba-szprota
Świeżak
 
Posty: 146
Dołączył(a): 13/5/2009, 10:21
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Stachoo » 11/11/2009, 16:21

Kuba-szprota napisał(a):Kosta nie jeździłem w Shieldzie, ale jeździłem w Romie z podpinką przy około 20 stopniach i szczerze to było mi za gorąco. Więc tylko mogę sobie wyobrazić co jest przy wyższych temp.

No z podpinką to na pewno :)
Pewnie chodziło Ci o membranę.
Stachoo
Świeżak
 
Posty: 69
Dołączył(a): 24/4/2009, 21:41
Lokalizacja: Okolice Opola

Postprzez AskONE » 13/11/2009, 17:59

rafi ja jeżdzę w Romie Modeki - prównania do Shielda nie mam, więc nie powiem ci czy lepsza czy gorsza, w każdym bądź razie przy temperaturze ok 5C (na plusie oczywiście) nie odczuwałem żadnych niedogodności związanych z temperaturą. musze się przyznać jeszcze, że jeździłem w samym t-shircie, raz jak załozyłem dodatkowo sweter to trochę mi się gorąco zrobiło..
co do rękawiczek to posiadam własnie rękawice 4sr - sport cup'y. rękawice są super - no ale już nie na taką pogodę, tutaj tą temperaturę poczułem. kask mam troszeczkę droższy HJC-fg15.

Kosta a możesz mi doradzić co do spodni? zastanwiałem się nad modeką sporting i quebek pro (czy jak to tam się pisze). plusy - minusy. krótko - które wybrać. No chyba, ze polecisz coś lepszego w przybliżonej cenie. śmigam na fz6s jakby co.
FZ6S '04
Avatar użytkownika
AskONE
Świeżak
 
Posty: 43
Dołączył(a): 23/8/2009, 09:24
Lokalizacja: Konin, Wlkp



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości




na gr
cron