Zobacz wątek - Alpinestars pomozcie dobrać rozmiar ?
 
NAS Analytics TAG

Alpinestars pomozcie dobrać rozmiar ?

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Alpinestars pomozcie dobrać rozmiar ?

Postprzez andi82 » 4/11/2009, 08:27

witam wszystkich uzytkownikow forum tak jak w temacie potrzebuje pomocy odnosnie doboru rozmiaru kurtki skurzanej Alpinestars ktora zamierzam kupic na aukcji poniewaz do najblizszego sklepu z odzieza alpinestars mam 150km wiec nie mam jej jak przymierzyc .Moze ktos z was uzytkuje takowe skurki astara i pomoze w doborze .Oto moje wymiary -wzrost 180 -obwod klatki 113 obwod pasa 95 i tu pojawia sie problem wedlug rozmiarowki alpinestars biorac obwod klatki wychodzi ze musze kupic rozm.56 -58 ale one sa na wzrost 189-192. a ja mam tylko 180. rozmiar 54 jeszcze do wzrostu wmiare by byl zle znow za malo w klatce i ktory rozmiar wybrac ? z gory dzieki za odpowiedzi
andi82
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4/11/2009, 08:07


Postprzez Pupgo » 4/11/2009, 17:42

Lepiej wydać kasę na podróż 300 km, niż wywalić w błoto kupę kasy. Nikt Ci dokładnie nie powie jaki rozmiar będzie ok. Nie ma bata takie rzeczy musisz zmierzyć... Chyba, że jesteś na tyle leniwy, to zamów z aukcji i dogadaj się ze sprzedawcą co do wymiany w przypadku źle dobranego rozmiaru. Chodź osobiście wolę rzecz przed zakupem dokładnie obejrzeć, pomacać, itp.
Pupgo
Świeżak
 
Posty: 44
Dołączył(a): 20/7/2008, 13:12
Lokalizacja: Legnica


Postprzez Raczek_6 » 4/11/2009, 22:33

Lenistwo czasami nie popłaca.

Znajomy zamówił kombinezon z allego od firmy z możliwością wymiany jak okaże się że zły rozmiar, i niestety został bez kombinezonu i bez kasy :-)

Rozmiar oczywiście był zły, zrobił zwrot, a kasy na koncie brak (odpowiedniego rozmiaru akurat nie mieli), i jeszcze powiedzieli że odesłał inny niż oni mu wydali ...
tak więc warto pojechać i przymierzyć - chyba że ma ktoś nadmiar gotówki.
http://motomaniax.pl/ - serwis Ducati | http://www.motorakowski.pl/ - serwis Kawasaki | | Nie pomagam w oględzinach motocykli.
Raczek_6
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4217
Dołączył(a): 20/9/2008, 23:23
Lokalizacja: W-wa



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na górê