Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Rio wykończy Poznań?
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Rio wykończy Poznań?

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 15/11/2009, 00:04

przykro mi jest to pisać ale artykuł na poziomie faktu..

zacznę od poczatku

gdy o motocyklistach piszą jako o ważywach jest źleee. ale gdy P. Świderek piszę o ludziach którzy przyjdą na ten koncert jako "dzicz" jest OK! jak chcemy być poważnie traktowani traktujmy poważnie innych.

o żałosnym podsumowaninu Gunsów czy Queenu nie chce mi się pisać..

rozumiem że według P. Świderka rynek muzyczny w Polsce jest śmieszny? chyba pan redaktor słucha dody i feela. no rozumiem to jest śmieszne. ale czy znowu musi pan wrzucić wszystko do jednego worka?

rozumiem sprzeciw P. Świderka ale po co odrazu się tak nakręcać? jestem fanem muzyki rockowej jak i motocykli. jak najbardziej jestem za tym festiwalem i to w Poznaniu i to NA TORZE POZNAŃ! wątpie żeby w jakikolewiek sposób mógł on zagroźnić temu ośrodkowi. ludzie przyjdą, ludzie pójdą i nie będzie śladu po tej imprezie. to tak samo jakby sprzeciwiać się Extreme Moto w Warszawie. przecież ta impreza jest na lotnisku a lotnisko jest dla samolotów więc co robią tam motocykle?

Panu redaktorowi życzę trochę dystansu do sprawy i polecam persen tak na uspokojenie ;)

pozdrawiam!<br><hr>ostrich
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 15/11/2009, 21:23

Komentatorzy napisał(a):przykro mi jest to pisać ale artykuł na poziomie faktu..

zacznę od poczatku

gdy o motocyklistach piszą jako o ważywach jest źleee. ale gdy P. Świderek piszę o ludziach którzy przyjdą na ten koncert jako "dzicz" jest OK! jak chcemy być poważnie traktowani traktujmy poważnie innych.

o żałosnym podsumowaninu Gunsów czy Queenu nie chce mi się pisać..

rozumiem że według P. Świderka rynek muzyczny w Polsce jest śmieszny? chyba pan redaktor słucha dody i feela. no rozumiem to jest śmieszne. ale czy znowu musi pan wrzucić wszystko do jednego worka?

rozumiem sprzeciw P. Świderka ale po co odrazu się tak nakręcać? jestem fanem muzyki rockowej jak i motocykli. jak najbardziej jestem za tym festiwalem i to w Poznaniu i to NA TORZE POZNAŃ! wątpie żeby w jakikolewiek sposób mógł on zagroźnić temu ośrodkowi. ludzie przyjdą, ludzie pójdą i nie będzie śladu po tej imprezie. to tak samo jakby sprzeciwiać się Extreme Moto w Warszawie. przecież ta impreza jest na lotnisku a lotnisko jest dla samolotów więc co robią tam motocykle?

Panu redaktorowi życzę trochę dystansu do sprawy i polecam persen tak na uspokojenie ;)

pozdrawiam!<br><hr>ostrich<br>
„dzicz” w cudzysłowie i przed nawiasem. Czytać trzeba dokładnie. O muzyce każdy może mieć swoje zdanie, ale o Guniach mogę sobie pisać jak chcę, bo wychowałem się na nich, do dziś uwielbiam stare płyty! O rynku muzycznym tu dyskutować nie ma co, bo jest śmieszny, co roku obniża się ilość sprzedanych płyt, żeby chociaż „złotko” uciułać. I nie jestem przeciw festiwalowi, tylko za torem, a to spora różnica, ale żeby to zrozumieć trzeba czytać uważnie. Pozdrawiam<br><hr>Świderek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Artur 666 » 16/11/2009, 01:14

kraj debili łapówkarzy
Tl 1000r
Pieprze raperów psełdo gangsterów
prawdziwym wyzwaniem jest zakręt
Avatar użytkownika
Artur 666
Bywalec
 
Posty: 551
Dołączył(a): 26/8/2009, 10:22
Lokalizacja: Kozia Wola

Postprzez Komentatorzy » 18/11/2009, 09:17

Komentatorzy napisał(a):przykro mi jest to pisać ale artykuł na poziomie faktu..

zacznę od poczatku

gdy o motocyklistach piszą jako o ważywach jest źleee. ale gdy P. Świderek piszę o ludziach którzy przyjdą na ten koncert jako "dzicz" jest OK! jak chcemy być poważnie traktowani traktujmy poważnie innych.

o żałosnym podsumowaninu Gunsów czy Queenu nie chce mi się pisać..

rozumiem że według P. Świderka rynek muzyczny w Polsce jest śmieszny? chyba pan redaktor słucha dody i feela. no rozumiem to jest śmieszne. ale czy znowu musi pan wrzucić wszystko do jednego worka?

rozumiem sprzeciw P. Świderka ale po co odrazu się tak nakręcać? jestem fanem muzyki rockowej jak i motocykli. jak najbardziej jestem za tym festiwalem i to w Poznaniu i to NA TORZE POZNAŃ! wątpie żeby w jakikolewiek sposób mógł on zagroźnić temu ośrodkowi. ludzie przyjdą, ludzie pójdą i nie będzie śladu po tej imprezie. to tak samo jakby sprzeciwiać się Extreme Moto w Warszawie. przecież ta impreza jest na lotnisku a lotnisko jest dla samolotów więc co robią tam motocykle?

Panu redaktorowi życzę trochę dystansu do sprawy i polecam persen tak na uspokojenie ;)

pozdrawiam!<br><hr>ostrich<br>
Hahaha fan rocka co chce na britnej chyba ty lubisz dode a nie autor :-) moim zdaniem uczciwie postawiona sprawa, wypowiedzieć się mogły strony i poruszone zostały nasze obawy o wmmp. Przeraża fakt ze klub na swojej stronie uważa to za najwiekszy sukces toru! Autor chce gwarancji otwarcie powiedzianych ze wyścigi i tor jest bezpieczny i ja tez chciałbym je uslyszec!<br><hr>Marek kot
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/12/2009, 19:34

cieszę się, że ten text wywołał skrajne emocje, mam nadzieję też, że wywoła przemyslenia. a dla tych, którzy plują krwią i których po IP łatwo rozpoznać powiem za Paulem Velerym: "Kiedy nie można zaatakować myśli, atakuje się myśliciela."<br><hr>Świderek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/2/2010, 02:11

Powiem dziś 15.02.2010 tak. Jestem oszołomem, może się mylę. Każdy inteligętny po 3 klasach podstawowej zrozumieje! Jak nie do żyję zniszczenia (skrócenia) toru to pokazuję: miałem wybitą pomysłowość. Moje mejle z miastem, domniemania pokazuj!, groźby karalne. AW, Miasto Poznań!... Mi jest wszystko jedno. jak mi się coś stanie jest mi pikuś. wtajeniczeni wiedzą i mają archiwum . chodzi o zniszczenie toru!!!! Po tej dacie zosteje to innym, skrócą, zbronią motocyklą, był pewien text. MJa się dziś nie boję!!!!!

Słowa błyszczą czynami, czyny nawet bez słów<br><hr>Łukasz Świderek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/3/2010, 22:03

Nie będzie RIO!
<a href="http://epoznan.pl/index.php?section=news&subsection=news&id=18524" target="blank" class="link">http://epoznan.pl/index.php?section=news&subsection=news&id=18524</a><br><hr>chrabi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 5 gości




na gr