Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Scooter tuning - na złamanie karku
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Scooter tuning - na złamanie karku

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 1/10/2009, 19:45

tez mam simsona ;p <br><hr>Simson S80
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 1/10/2009, 19:51

Komentatorzy napisał(a):Miałem skuter, jeździłem przepisowo 45,
i to było zle- bo "kierowcy-zabójcy" 4 kółek jadą 70-90 lajtowo, wpie..alają się, spychają. Mam prawko wiem ile mozna jechać, ale co tam jakiś jednoślad.
Teraz mam motocykl125 naked, ma moc itd - i co ? Dzieciak na skucie wyprzedza z v=80 ~~ i nie tylko mnie- jak ścigacz jedzie przepisowo- to go też .... Teraz pytanie - czy drogówka to jest instytucja na kartki?
Wystaczyloby tylko 5 patroli na taką dziurę jak Toruń i żaden debil nie nie leciałby prawie 100 przez miasto.
Prędkość maksymlaną osiągnie każdy ograniczony debil , ale kto wie że z 60 km /h hamuje się INACZEJ niż z 40 czy 90 ? Przez te 2 lata jazdy widziałem już dosyć, ale drogówkę to może 3 razy- i skąd ma być to dbanie o bezpieczeństwo?<br><hr>emax<br>
Komentatorzy napisał(a):Bo więcej nie umiałeś? Pewnie jakiegoś g****nego chinola miałeś a nie skuter...<br><hr>xxx<br>
Przyjedź na tor i pokaż jaki jest dobry i szybki a nie mądruj sie na forum.

18 tys rpm? Chyba jak zjeżdżałes z giewontu... Scigałem się skuterami i wiem ile te silniki kręcą.

sprzedajesz rzeczy kolegą? A skąd je masz ukradłeś?<br><hr>kuba15
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 1/10/2009, 21:16

Sam jezdzilem motorowerem, najpierw 13 lat - zablokowany, po roku odblokowalem i lecial okolo 70 km/h, po dwoch latach wsadzilem cylinder 70cc, a jeszcze po roku 85cc. Obecnie jezdze Fazerem fz-6 i z tego punktu widzenia sądze, ze jazda na coraz silniejszym motorowerze wyszla mi tylko na zdrowie i stopniowo wprawialem sie w coraz wieksze predkosci... Po calkowitym tuningu motorower rozwijal okolo 140 km/h<br><hr>aegdur
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/10/2009, 22:03

"Pieprzenie"?? Wiem coś o prawdzie i skuterach bo sam dopiero co wyszłem z gimnazjum, paru moich znajomych postanowiło zaszpanować i kupiło skutery. Ok, nic do tego nie mam, mają karte niech jeżdżą, zresztą, też nie jestem lepszy bo posiadam 125 ;] Ale wiecie co ich różni od zwykłych motocyklistów?? To że w gimnazjum rozsądna jazda nie istnieje (poza nielicznymi przypadkami) !! Po alkoholu, maryśce czy innym gównie...co za różnica;] Jak się zabije jeden z takich debili to nie bd płakał...ale jak zabije tą "kobiete z dzieckiem" to mu sprayem na nagrobku napisze "debil"...bezpieczeństwo...takie gówniaże co nie umieją jeździć się tu właśnie plują że skuter to dobra rzec...owszem dobra, ale w dobrych rękach. I teraz powiem w ramach sprostowania, wszyscy uczciwi posiadacze skuterów niech nie czują się urażeni tym tekstem, to nie do nich sie on odnosi, tylko do tej chołoty na drogach, co ledwie mamin cycek odstawiła i próbuje szpanować...ktoś napisał że autor tekstu zazdroci skuterów...pytam niby z jakiej racjii?? bo napewno nie doświadczenia;]<br><hr>Faelian
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/10/2009, 22:35

sorry, ale artykuł jak "faktu"...
ja się cieszę, że dzieciaki zaczynają od skuterków, a nie od litrów jak co po niektórzy ich starsi (mądrzejsi?) koledzy, przynajmniej stopniowo opanują tajniki jazdy na dwóch kołach i później nie dadzą się zbyt łatwo zaskoczyć , bo będą już mieli doświadczenie...<br><hr>ryba
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/10/2009, 00:14

Autor tematu wygłasza analogicznie opinie co "Fakt" o motocyklach tylko jeszcze bardziej przesadzone...

Z całą pewnością drogi są pełne 10-latków pędzących na skuterach 120 km/h, bo tatuś dał im 10 tys. zł na tuning... Oj człowieku, widzę znasz realia jak mało kto... A to, co napisałem właśnie wynika bezpośrednio z artykułu... Aż żal niektóre rzeczy komentować.

No i co za idioci pracują w TV, że jeszcze nie ma programu o wariatach na skuterach?! SKANDAL! Gratuluję pomysłowości i realizmu...


BTW, jakim prawem zamieszczasz zdjęcia stunterów Petry i Żuka, którzy swoją drogą nie mają z artykułem wiele wspólnego? Dziwnym trafem obaj mają znacznie więcej niż 12 lat i ich skutery nie jadą 100 km/h. Wow, niemożliwe?


ZERO znajomości tematu - tak mogę podsumować artykuł. I mówię to m.in. jako motocyklista i kierowca puszki. Oby jak najmniej takich tendencyjnych i opartych na przypuszczeniach tekstów. (Oczywiście z niektórymi punktami trudno się nie zgodzić)<br><hr>smg
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/10/2009, 02:21

Przyznaje racje autorowi tekstu.skuterka nigdy nie mialem zaczynalem od suzuki rg 80 nastepnie byla honda nsr (miala byc yamaha tdr ) oczywiscie prawka nigdy nie mialem.Jak tak pomysle jak to wszystko wygladalo te 4-5 lat temu to zeczywiscie manerwry nie nalezaly do najmadrzejszych jak i cala jazda.na dzien dzisiejszy nie mieszkam w Polsce jezdze autem ale mysle nad wiosennym zakupem moto <br><hr>ktosNY
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/10/2009, 07:53

Śmigam na moto od 12 roku życia... Lat już 11... Od 12 roku do 20 roku nie posiadałem prawka... Smigałem w tym czasie na komarach, ogarach, duuuużooo na WSKach, ETZkach, Jawach zarówno małych jak i dużych i simsonkach... Ale zawsze droga asfaltowa była tematem tabu... Lataliśmy po lasach, polach, łąkach... Wyjazd na drogę był po prostu dużym ryzykiem wypadku, czy kontroli policyjnej i u starych game over...

Co się dzieje teraz?? Środek miasta Łowicza, trójkątny rynek (chluba miasta), godzina ok 13:00... Z podporządkowanej wpada dziewusia lat może 13-14. BEZ KASKU... Prawa ręka dzierży manete w pozycji full ON, Lewa ręka trzyma Telefon komórkowy też full ON ;-) Wpada na trójkąt, wymusza na VW Polo, który jedzie przepisowo, facet hamuje z piskiem i ledwo ledwo... Dziewusia nawet nie ujmuje gazu tylko jedzie dalej i szczerzy kły do wściekłego kierowcy... A wystarczyło by tylko myźnięcie i dziewusia wali z całym impetem łbem w asfalt... I game over... Ludzie znieczulica, brak respektu przed prawem już u dzieci. Szok 0-|<br><hr>miki1406
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/10/2009, 13:14

ładny zrost kostny<br><hr>olo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/10/2009, 13:33

Komentatorzy napisał(a):Zal mi ciebie koles zazdroscisz ze jakis mlodziak cie wyscignie na skuterku i dlatego tak piszesz<br><hr>katana 70 malossi v-max 146<br>
no i tu jest Twoj najwiekszy problem - bo tylko 'wyscigniecie' sie liczy... po tresci od razu widac ile masz lat. echh... brak slow :/<br><hr>ja
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/10/2009, 13:52

Komentatorzy napisał(a):hehehe a ja mam simsona S51B i nikt mi tu niepodskoczy ;d szczerze nielubie skuterow ...... a i na karte motorowerowa mialem 10 pytan HAHAHAHAHA szkole ... haha<br><hr>:D:d .............................................<br>
moj s70/6 wciaga wszystkie chinole nosem ,ale styczen rozpocznie polowanie na fzr 1000 ;]<br><hr>yo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/10/2009, 13:55

Komentatorzy napisał(a):Autor tematu wygłasza analogicznie opinie co "Fakt" o motocyklach tylko jeszcze bardziej przesadzone...

Z całą pewnością drogi są pełne 10-latków pędzących na skuterach 120 km/h, bo tatuś dał im 10 tys. zł na tuning... Oj człowieku, widzę znasz realia jak mało kto... A to, co napisałem właśnie wynika bezpośrednio z artykułu... Aż żal niektóre rzeczy komentować.

No i co za idioci pracują w TV, że jeszcze nie ma programu o wariatach na skuterach?! SKANDAL! Gratuluję pomysłowości i realizmu...


BTW, jakim prawem zamieszczasz zdjęcia stunterów Petry i Żuka, którzy swoją drogą nie mają z artykułem wiele wspólnego? Dziwnym trafem obaj mają znacznie więcej niż 12 lat i ich skutery nie jadą 100 km/h. Wow, niemożliwe?


ZERO znajomości tematu - tak mogę podsumować artykuł. I mówię to m.in. jako motocyklista i kierowca puszki. Oby jak najmniej takich tendencyjnych i opartych na przypuszczeniach tekstów. (Oczywiście z niektórymi punktami trudno się nie zgodzić)<br><hr>smg<br>
nie oburzaj sie 12latku ten człowiek napisał prawdę.nie zdajesz sobie sprawy ile osób ma już dość tych ignorantów na skuterach którzy myślą że im wszystko wolno.<br><hr>yo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/10/2009, 13:56

Komentatorzy napisał(a):"Pieprzenie"?? Wiem coś o prawdzie i skuterach bo sam dopiero co wyszłem z gimnazjum, paru moich znajomych postanowiło zaszpanować i kupiło skutery. Ok, nic do tego nie mam, mają karte niech jeżdżą, zresztą, też nie jestem lepszy bo posiadam 125 ;] Ale wiecie co ich różni od zwykłych motocyklistów?? To że w gimnazjum rozsądna jazda nie istnieje (poza nielicznymi przypadkami) !! Po alkoholu, maryśce czy innym gównie...co za różnica;] Jak się zabije jeden z takich debili to nie bd płakał...ale jak zabije tą "kobiete z dzieckiem" to mu sprayem na nagrobku napisze "debil"...bezpieczeństwo...takie gówniaże co nie umieją jeździć się tu właśnie plują że skuter to dobra rzec...owszem dobra, ale w dobrych rękach. I teraz powiem w ramach sprostowania, wszyscy uczciwi posiadacze skuterów niech nie czują się urażeni tym tekstem, to nie do nich sie on odnosi, tylko do tej chołoty na drogach, co ledwie mamin cycek odstawiła i próbuje szpanować...ktoś napisał że autor tekstu zazdroci skuterów...pytam niby z jakiej racjii?? bo napewno nie doświadczenia;]<br><hr>Faelian<br>
amen,dobry człowieku ;]<br><hr>yo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/10/2009, 18:54

Komentatorzy napisał(a):Śmigam na moto od 12 roku życia... Lat już 11... Od 12 roku do 20 roku nie posiadałem prawka... Smigałem w tym czasie na komarach, ogarach, duuuużooo na WSKach, ETZkach, Jawach zarówno małych jak i dużych i simsonkach... Ale zawsze droga asfaltowa była tematem tabu... Lataliśmy po lasach, polach, łąkach... Wyjazd na drogę był po prostu dużym ryzykiem wypadku, czy kontroli policyjnej i u starych game over...

Co się dzieje teraz?? Środek miasta Łowicza, trójkątny rynek (chluba miasta), godzina ok 13:00... Z podporządkowanej wpada dziewusia lat może 13-14. BEZ KASKU... Prawa ręka dzierży manete w pozycji full ON, Lewa ręka trzyma Telefon komórkowy też full ON ;-) Wpada na trójkąt, wymusza na VW Polo, który jedzie przepisowo, facet hamuje z piskiem i ledwo ledwo... Dziewusia nawet nie ujmuje gazu tylko jedzie dalej i szczerzy kły do wściekłego kierowcy... A wystarczyło by tylko myźnięcie i dziewusia wali z całym impetem łbem w asfalt... I game over... Ludzie znieczulica, brak respektu przed prawem już u dzieci. Szok 0-|<br><hr>miki1406<br>
Prawda niestety jest taka, że młodzi coraz częściej nikogo nie szanują. Starsi ludzie są jeszcze jak najbardziej "wporzo" i można z nimi normalnie rozmawiać na wiele tematów. Przy rozmowie o motocyklach wspominają jak to było fajnie jechać jednośladem i nie pedałować, jak to przyjemnie się jechało Komarem czy WSK'ą na ryby, czy też mówiąc o motocyklu sportowo-turystycznym tamtych lat, czyli MZ Trophy, zachwycają się tym jak to płynęło po drodze... A teraz młodzi pierwsze pytanie, jakie zaserwują podczas rozmowy o motocyklu to "Ile to ma pojemności?", "Ile to ma mocy?", "Ile jedzie?", tak jakby tylko to decydowało o prawdziwym motocyklu... Trzeb też pamiętać o rozpieszczaniu młodych przez dorosłych. Sam pamiętam swoją pierwszą Komunię i związaną z tym uroczystość z prezentów to chyba tylko rower dostałem, czerwonego górala (nie takiego o jakim marzyłem, ale i tak byłem szczęśliwy jak świnia przy korycie), a pieniędzy, które dostałem starczyło na zegarek i tylko część kwoty potrzebnej na komputer (który mam w momencie pisania tego komentarza po swojej prawej stronie), a teraz? Komputery, telewizory, odtwarzacze DVD i (o zgrozo) motorowery czy też quady. O ile telewizor czy komputer dziecko potraktuje jak zabawkę i sobie zbyt wielkiej krzywdy nie zrobi (no chyba, że kabel przetnie), ale pojazd z silnikiem można już porównać do naładowanego i odbezpieczonego pistoletu - dziecko będzie miało przednią zabawę, dopóki nie zrobi krzywdy sobie lub innym. Pamiętam też opowieści znajomych i rodziców o wypadkach na maszynach takich jak WSK, Jawa czy MZ, które wprawdzie nie miały zbyt poważnych konsekwencji (np. wypadek ojca na jawie - walnięcie w skręcającą w lewo bez kierunkowskazy Syrenę, co zakończyło się kasacją Jawy, lotem nad Syreną, a potem kilkoma dniami bólu), ale wpłynęło to na mnie znacznie - nigdy nie wyjechałem na drogę bez uprawnień, sprzętami mocniejszymi od roweru czy później też Komarka jeździłem tylko pod okiem bardziej doświadczonych osób, nigdy też nie wyjechałem na drogę bez sprawnych świateł, z łysą oponą czy też bez komórki. A teraz bezpieczeństwo? Kogo to obchodzi, przecież trzeba być Cool, trzeba zrobić wrażenie na kumplach z klasy! Opamiętanie zwykle przychodzi za późno i kończy się na płaczu, w najlepszym wypadku rannego dziecka (bo i jak inaczej nazwać kogoś w wieku 13-16lat), a w najgorszym matki nad trumną... Mam nadzieję, że ten kawałek tekstu chociaż w minimalnym stopniu wpłynie na "młodych" i "gniewnych".
Pozdrawiam koneserów jazdy jednośladmi - niezależnie czy to Komarkiem czy mamutem z kompletem kufrów o pojemności większej niż bagażnik przeciętnego samochodu.
<br><hr>Dominik
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/10/2009, 20:09

Komentatorzy napisał(a):Autor tematu wygłasza analogicznie opinie co "Fakt" o motocyklach tylko jeszcze bardziej przesadzone...

Z całą pewnością drogi są pełne 10-latków pędzących na skuterach 120 km/h, bo tatuś dał im 10 tys. zł na tuning... Oj człowieku, widzę znasz realia jak mało kto... A to, co napisałem właśnie wynika bezpośrednio z artykułu... Aż żal niektóre rzeczy komentować.

No i co za idioci pracują w TV, że jeszcze nie ma programu o wariatach na skuterach?! SKANDAL! Gratuluję pomysłowości i realizmu...


BTW, jakim prawem zamieszczasz zdjęcia stunterów Petry i Żuka, którzy swoją drogą nie mają z artykułem wiele wspólnego? Dziwnym trafem obaj mają znacznie więcej niż 12 lat i ich skutery nie jadą 100 km/h. Wow, niemożliwe?


ZERO znajomości tematu - tak mogę podsumować artykuł. I mówię to m.in. jako motocyklista i kierowca puszki. Oby jak najmniej takich tendencyjnych i opartych na przypuszczeniach tekstów. (Oczywiście z niektórymi punktami trudno się nie zgodzić)<br><hr>smg<br>
Komentatorzy napisał(a):nie oburzaj sie 12latku ten człowiek napisał prawdę.nie zdajesz sobie sprawy ile osób ma już dość tych ignorantów na skuterach którzy myślą że im wszystko wolno.<br><hr>yo<br>
sam nie mam skutera, motoru. z jednośladów mam tylko rower, ale faktycznie jak widać tych dzieciaków na 50 warczących jak moja piła mechaniczna, to naprawdę aż krew zalewa. Nie ma się co obrażać, tylko przemyśleć i wyciągnąć wnioski z tekstu, bo autor piszę PRAWDĘ. Nawet na głupim rowerku można się nieraz mocno pobijać...<br><hr>ja
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/10/2009, 20:11

Czy autor jest pismakiem z jakiegoś faktu czy innego hu*owego pisemka, wnikać nie będę, ale jeżeli jedzie się z prędkością regulaminową to jedzie się 50 a nie 70 ;), przecież to jest taka wielka różnica...
I czemu autor przedstawił tylko negatywną stronę tuningu skuterów? Nie wiem, bardzo chciał bym się dowiedzieć...
Żeby nie było jeździłem skuterami które osiągają 140 z "palcem w d***", ale również jeździłem >600cm3 (posiadam prawo jazdy kat. A i B) i nie wiem jak skuter może być głośniejszy od jakiegokolwiek ścigacza, chyba że jedzie bez tłumika...
Dla niektórych tuning skuterów jest pasją, a że autora tekstu zabolało, że ktoś posiada na to pieniądze świadczy tylko i wyłącznie o zazdrości...
Aha zapraszam do lektury na temat tego "artykułu"...
<a href="http://skutery-info.pl/phpbb3/viewtopic.php?f=3&t=2231&p=20113#p20113" target="blank" class="link">http://skutery-info.pl/phpbb3/viewtopic.php?f=3&t=2231&p=20113#p20113</a>

P.S. (Do autora): Bolidy F1 kręcą 19 000 obrotów na minutę, wiec jak skuter może kręcić 50000 obrotów na minute ?<br><hr>Komoroś
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/10/2009, 20:22

Komentatorzy napisał(a):Eh... Teraz będą wielkie spory bardzo urażonych użytkowników skuterków, oraz jakże doświadczonych motocyklistów. Owszem 11 latek ma nie poukładane w głowie, ale czy na skutery wsiadają tylko 11,12 i 13 latkowie ? Wątpie, a takim przykładem jestem ja. Pisząc ten artykuł, autor niestety wrzucił jak zwykle wszystkich " do jednego wora" i postanowił potępić motorowerzystów. Myślę, że co najmniej połowa z "nas" to już trochę doświadczeni i jasno myślący ludzie. Więc na przyszłość prosiłbym dokonać małego podziału, bo niektórzy po prostu mogę być wkurzeni... :)
PozdrAwiam<br><hr>Mateusz :)<br>
nie, kolego. Tekst traktuje o gówniarzerii szpanującej swoimi ''super'' skuterkami. Wszyscy uczciwi i rozsądni użytkownicy jednośladów są jak najbardziej pożądani. <br><hr>ja
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/10/2009, 20:28

Komentatorzy napisał(a):wkurza mnie takie pieprzenie!!! Ja jade na skuterze i niby hałasuję a jak widzę tych debili na litrowcach którzy o północy zapierdalają na na jednym kole przez miasto i to jest niby ciche??
Żal mi tego autora bo na pewno tak pisze bo zazdrości skutera<br><hr>Malaguti f12 phantom lc<br>
Żartujesz sobie??? "Zazdrości skutera"? Chłopie, przecież gdyby sprzedać swojego "litra", można kupić 10 skuterków.
<br><hr>ja
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/10/2009, 20:32

Komentatorzy napisał(a):"Ludzie w tym wieku zazwyczaj nie posiadają własnych dochodów" - co Ty człowieku wiesz o życiu. Od roku sprzedaję kolegom z klasy i nie tylko rożne rzeczy to się tę kasę ma. Przynajmniej pakuję ją w skuter dając zarobić innym a nie wciągam sam po kątach...<br><hr>xxx<br>
Komentatorzy napisał(a):Słowem kluczem jest tutaj "zazwyczaj". Za zarobioną kasę lepiej wykup kurs czytania ze zrozumieniem ;)<br><hr>MyszAK<br>
Komentatorzy napisał(a):Mnie punktujesz? A czemu nie autora tych bzdur? 50tyś RPM to chyba lekka przesada. Ja nigdy nie wykręciłem więcej jak 18tysięcy a mam pelny tjuning.<br><hr>xxx<br>
Komentatorzy napisał(a):Rozbawiłeś mnie do łez :)

Pozdrawiam szczerze :)

<br><hr>Boczo (autor tych bzdur)<br>
Komentatorzy napisał(a):Ja bym się do tego nie przyznawał. Wierzę ze potrafisz mądrzejsze żeczy napisać....<br><hr>xxx<br>
Komentatorzy napisał(a):Ej stary, przecież nawet uczeń podstawówki wie co to jest "przenośnia" :)<br><hr>MyszAK<br>
Komentatorzy napisał(a):Przenośnia tak. I tanie dziennikarskie przesadzanie oraz nieznajomość podstawowych faktów też.<br><hr>xxx<br>
@xxx nie pogrążaj się dzieciaku. Normalni kręcą sobie z Ciebie bekę. Nie wiem czy to wyczuwasz... <br><hr>ja
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/10/2009, 20:36

Komentatorzy napisał(a):nie ma co biadolic bo mlodosc ma swoje lata i musi sie wyszumiec<br><hr>Leszczu<br>
Komentatorzy napisał(a):... byle to wyszumiane nie miało miejsca na OIOM -ie, szum moczu z cewnika :-/<br><hr>E.T.<br>
Komentatorzy napisał(a):Lepiej niech się wyszumi, choćby miało sie to skończyć kilku miesięcznym pobytem na oddziale niż żałować że sie czegoś nie zrobiło.<br><hr>Aga<br>
Komentatorzy napisał(a):Pozwól zatem, że uderzę Cię młotkiem w palec, lub zrzucę ze schodów :) Wspomnienia godne Travisa Pastrany :)<br><hr>Boczo<br>
Komentatorzy napisał(a):Jeśli byłaby fanką pił spalinowych to mogłabym nawet potrzymać taką w ręku. Ale jestem zwolenniczką skuterów. To że robimy wszystko aby jeździć szybciej i mocniej jest dla mnie normalne, nawet za cenę zadrapań czy złamań.<br><hr>Aga<br>
Komentatorzy napisał(a):Szkoda że nie jesteś fanką myślenia.Ale czego się spodziewać po skuterkowcach.Miłych szlifów dzwonów itp.<br><hr>asd<br>
Komentatorzy napisał(a):Oj, a Tobie mamusia zawsze nosek wyciera? Do niej biegniesz jak się przewrócisz i kolanko stłuczesz? Trzeba samemu wszystko przeżyć a nie chodzić całe życie w kokonie jak jakaś larwa.<br><hr>Aga<br>
a teraz włącz myślenie, dziewczyno. Kit jeśli sama się rozgnieciesz o ścianę. Wiesz, nawet nie byłoby mi żal, bo "trzeba się wyszumieć", tak. Gorzej jeśli przy okazji skosisz kogoś postronnego, miła perspektywa?
Masakra, ludzie czy Wy naprawdę nie macie wyobraźni...<br><hr>ja
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na gr