Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Scooter tuning - na złamanie karku
Advertisement
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Scooter tuning - na złamanie karku

Komentarze użytkowników
_________

[biblioteka] Scooter tuning - na złamanie karku

Postprzez Åšcigacz » 1/10/2009, 11:27

Dyskusja na temat: Scooter tuning - na złamanie karku
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Scooter tuning - na złamanie karku
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 1/10/2009, 11:27

Miałem skuter, jeździłem przepisowo 45,
i to było zle- bo "kierowcy-zabójcy" 4 kółek jadą 70-90 lajtowo, wpie..alają się, spychają. Mam prawko wiem ile mozna jechać, ale co tam jakiś jednoślad.
Teraz mam motocykl125 naked, ma moc itd - i co ? Dzieciak na skucie wyprzedza z v=80 ~~ i nie tylko mnie- jak ścigacz jedzie przepisowo- to go też .... Teraz pytanie - czy drogówka to jest instytucja na kartki?
Wystaczyloby tylko 5 patroli na taką dziurę jak Toruń i żaden debil nie nie leciałby prawie 100 przez miasto.
Prędkość maksymlaną osiągnie każdy ograniczony debil , ale kto wie że z 60 km /h hamuje się INACZEJ niż z 40 czy 90 ? Przez te 2 lata jazdy widziałem już dosyć, ale drogówkę to może 3 razy- i skąd ma być to dbanie o bezpieczeństwo?<br><hr>emax
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 1/10/2009, 11:27

nie ma co biadolic bo mlodosc ma swoje lata i musi sie wyszumiec<br><hr>Leszczu
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/10/2009, 11:28

"Ludzie w tym wieku zazwyczaj nie posiadają własnych dochodów" - co Ty człowieku wiesz o życiu. Od roku sprzedaję kolegom z klasy i nie tylko rożne rzeczy to się tę kasę ma. Przynajmniej pakuję ją w skuter dając zarobić innym a nie wciągam sam po kątach...<br><hr>xxx
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/10/2009, 11:29

nie wiem czy połowa skuterów w Polsce jeździ 45 km. Nawet stare dziadki co pokupowały skutery (bo prawko sąd im zabrał za jazdę po pijaku) też ściągają blokady, wiec za co tu winić młodzież? Niektóre serwisy blokady ściągają na prosbe klienta i to przy wypakowaniu skutera z pudła, nawet bez straty gwarancji ;)<br><hr>Tony
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/10/2009, 11:31

Komentatorzy napisał(a):"Ludzie w tym wieku zazwyczaj nie posiadają własnych dochodów" - co Ty człowieku wiesz o życiu. Od roku sprzedaję kolegom z klasy i nie tylko rożne rzeczy to się tę kasę ma. Przynajmniej pakuję ją w skuter dając zarobić innym a nie wciągam sam po kątach...<br><hr>xxx<br>
SÅ‚owem kluczem jest tutaj "zazwyczaj". Za zarobionÄ… kasÄ™ lepiej wykup kurs czytania ze zrozumieniem ;)<br><hr>MyszAK
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/10/2009, 11:34

Komentatorzy napisał(a):"Ludzie w tym wieku zazwyczaj nie posiadają własnych dochodów" - co Ty człowieku wiesz o życiu. Od roku sprzedaję kolegom z klasy i nie tylko rożne rzeczy to się tę kasę ma. Przynajmniej pakuję ją w skuter dając zarobić innym a nie wciągam sam po kątach...<br><hr>xxx<br>
Komentatorzy napisał(a):Słowem kluczem jest tutaj "zazwyczaj". Za zarobioną kasę lepiej wykup kurs czytania ze zrozumieniem ;)<br><hr>MyszAK<br>
Mnie punktujesz? A czemu nie autora tych bzdur? 50tyś RPM to chyba lekka przesada. Ja nigdy nie wykręciłem więcej jak 18tysięcy a mam pelny tjuning.<br><hr>xxx
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/10/2009, 11:38

Wreszcie ktoś na to zwrócił uwagę! Nie wiem czemu ale ci młodzi kierowcy na skuterach powinni znać podstawowe przepisy ruchu drogowego( bo przecież muszą mieć kartę motorowerową) więc nie wiem dlaczego tak często je łamią, i nie mam tu na myśli prędkości ale np. przeciskanie się prawym pasem ! To na prawdę zaskakuje kierowców brak czasu na reakcję i nieszczęście gotowe! Miło widzieć że ten tekst napisany przez osobę z doświadczeniem życiowym odnośnie skuterów.<br><hr>Szalek89
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/10/2009, 11:38

Komentatorzy napisał(a):"Ludzie w tym wieku zazwyczaj nie posiadają własnych dochodów" - co Ty człowieku wiesz o życiu. Od roku sprzedaję kolegom z klasy i nie tylko rożne rzeczy to się tę kasę ma. Przynajmniej pakuję ją w skuter dając zarobić innym a nie wciągam sam po kątach...<br><hr>xxx<br>
Komentatorzy napisał(a):Słowem kluczem jest tutaj "zazwyczaj". Za zarobioną kasę lepiej wykup kurs czytania ze zrozumieniem ;)<br><hr>MyszAK<br>
Komentatorzy napisał(a):Mnie punktujesz? A czemu nie autora tych bzdur? 50tyś RPM to chyba lekka przesada. Ja nigdy nie wykręciłem więcej jak 18tysięcy a mam pelny tjuning.<br><hr>xxx<br>
Rozbawiłeś mnie do łez :)

Pozdrawiam szczerze :)

<br><hr>Boczo (autor tych bzdur)
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/10/2009, 11:43

Bardzo mądry i przekonywujący artykuł. Warty szerszej publikacji w prasie mniej specjalistycznej. Test z kupą siana i fota rentgenowska robią wrażenie. Brawo.<br><hr>E.T.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/10/2009, 11:44

Komentatorzy napisał(a):Wreszcie ktoś na to zwrócił uwagę! Nie wiem czemu ale ci młodzi kierowcy na skuterach powinni znać podstawowe przepisy ruchu drogowego( bo przecież muszą mieć kartę motorowerową) więc nie wiem dlaczego tak często je łamią, i nie mam tu na myśli prędkości ale np. przeciskanie się prawym pasem ! To na prawdę zaskakuje kierowców brak czasu na reakcję i nieszczęście gotowe! Miło widzieć że ten tekst napisany przez osobę z doświadczeniem życiowym odnośnie skuterów.<br><hr>Szalek89<br>
Nie znam wśród znajomych jeżdzących na skuterach kogokolwiek (a jest tych ludzi sporo) kto by miał chociaż blade pojecie o przepisach :)<br><hr>Puzon
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/10/2009, 11:48

Komentatorzy napisał(a):nie ma co biadolic bo mlodosc ma swoje lata i musi sie wyszumiec<br><hr>Leszczu<br>
... byle to wyszumiane nie miało miejsca na OIOM -ie, szum moczu z cewnika :-/<br><hr>E.T.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/10/2009, 11:48

Komentatorzy napisał(a):"Ludzie w tym wieku zazwyczaj nie posiadają własnych dochodów" - co Ty człowieku wiesz o życiu. Od roku sprzedaję kolegom z klasy i nie tylko rożne rzeczy to się tę kasę ma. Przynajmniej pakuję ją w skuter dając zarobić innym a nie wciągam sam po kątach...<br><hr>xxx<br>
Komentatorzy napisał(a):Słowem kluczem jest tutaj "zazwyczaj". Za zarobioną kasę lepiej wykup kurs czytania ze zrozumieniem ;)<br><hr>MyszAK<br>
Komentatorzy napisał(a):Mnie punktujesz? A czemu nie autora tych bzdur? 50tyś RPM to chyba lekka przesada. Ja nigdy nie wykręciłem więcej jak 18tysięcy a mam pelny tjuning.<br><hr>xxx<br>
Komentatorzy napisał(a):Rozbawiłeś mnie do łez :)

Pozdrawiam szczerze :)

<br><hr>Boczo (autor tych bzdur)<br>
Ja bym się do tego nie przyznawał. Wierzę ze potrafisz mądrzejsze żeczy napisać....<br><hr>xxx
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/10/2009, 11:51

Komentatorzy napisał(a):"Ludzie w tym wieku zazwyczaj nie posiadają własnych dochodów" - co Ty człowieku wiesz o życiu. Od roku sprzedaję kolegom z klasy i nie tylko rożne rzeczy to się tę kasę ma. Przynajmniej pakuję ją w skuter dając zarobić innym a nie wciągam sam po kątach...<br><hr>xxx<br>
Komentatorzy napisał(a):Słowem kluczem jest tutaj "zazwyczaj". Za zarobioną kasę lepiej wykup kurs czytania ze zrozumieniem ;)<br><hr>MyszAK<br>
Witam,

A ja nie wiem o co chodzi. Mi też nikt nie płacił za części a w garażu sam wszystko robilem. Mój skuter jest na tyle głośny że nie muszę uważać na drodze bo i tak mnie wszyscy słyszą i zjezdzają z drogi.<br><hr>Marek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/10/2009, 11:52

Komentatorzy napisał(a):"Ludzie w tym wieku zazwyczaj nie posiadają własnych dochodów" - co Ty człowieku wiesz o życiu. Od roku sprzedaję kolegom z klasy i nie tylko rożne rzeczy to się tę kasę ma. Przynajmniej pakuję ją w skuter dając zarobić innym a nie wciągam sam po kątach...<br><hr>xxx<br>
Komentatorzy napisał(a):Słowem kluczem jest tutaj "zazwyczaj". Za zarobioną kasę lepiej wykup kurs czytania ze zrozumieniem ;)<br><hr>MyszAK<br>
Komentatorzy napisał(a):Mnie punktujesz? A czemu nie autora tych bzdur? 50tyś RPM to chyba lekka przesada. Ja nigdy nie wykręciłem więcej jak 18tysięcy a mam pelny tjuning.<br><hr>xxx<br>
Komentatorzy napisał(a):Rozbawiłeś mnie do łez :)

Pozdrawiam szczerze :)

<br><hr>Boczo (autor tych bzdur)<br>
Komentatorzy napisał(a):Ja bym się do tego nie przyznawał. Wierzę ze potrafisz mądrzejsze żeczy napisać....<br><hr>xxx<br>
Ej stary, przecież nawet uczeń podstawówki wie co to jest "przenośnia" :)<br><hr>MyszAK
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/10/2009, 11:55

Komentatorzy napisał(a):nie ma co biadolic bo mlodosc ma swoje lata i musi sie wyszumiec<br><hr>Leszczu<br>
Komentatorzy napisał(a):... byle to wyszumiane nie miało miejsca na OIOM -ie, szum moczu z cewnika :-/<br><hr>E.T.<br>
Lepiej niech się wyszumi, choćby miało sie to skończyć kilku miesięcznym pobytem na oddziale niż żałować że sie czegoś nie zrobiło.<br><hr>Aga
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/10/2009, 12:08

Komentatorzy napisał(a):nie ma co biadolic bo mlodosc ma swoje lata i musi sie wyszumiec<br><hr>Leszczu<br>
Komentatorzy napisał(a):... byle to wyszumiane nie miało miejsca na OIOM -ie, szum moczu z cewnika :-/<br><hr>E.T.<br>
Komentatorzy napisał(a):Lepiej niech się wyszumi, choćby miało sie to skończyć kilku miesięcznym pobytem na oddziale niż żałować że sie czegoś nie zrobiło.<br><hr>Aga<br>
Pozwól zatem, że uderzę Cię młotkiem w palec, lub zrzucę ze schodów :) Wspomnienia godne Travisa Pastrany :)<br><hr>Boczo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/10/2009, 12:16

jednak przeciętna prędkość z jaką poruszają się skutery bezpośrednio wpływa na większ bezpieczeństwo jazdy niż na motocyklu - mniejsze skutki wypadków i dużo więcej czasu na reakcję.
Poza tym rozpędzenie skutera do setki zabiera min. 20 sekund - poza drogą szybkiego ruchu w mieście to sie zdarza bardzo rzadko.w tym czasie przecinaki ze świateł wychodzą poza 250 km/h.<br><hr>majki
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/10/2009, 12:35

Komentatorzy napisał(a):nie ma co biadolic bo mlodosc ma swoje lata i musi sie wyszumiec<br><hr>Leszczu<br>
Komentatorzy napisał(a):... byle to wyszumiane nie miało miejsca na OIOM -ie, szum moczu z cewnika :-/<br><hr>E.T.<br>
Komentatorzy napisał(a):Lepiej niech się wyszumi, choćby miało sie to skończyć kilku miesięcznym pobytem na oddziale niż żałować że sie czegoś nie zrobiło.<br><hr>Aga<br>
Komentatorzy napisał(a):Pozwól zatem, że uderzę Cię młotkiem w palec, lub zrzucę ze schodów :) Wspomnienia godne Travisa Pastrany :)<br><hr>Boczo<br>
Jeśli byłaby fanką pił spalinowych to mogłabym nawet potrzymać taką w ręku. Ale jestem zwolenniczką skuterów. To że robimy wszystko aby jeździć szybciej i mocniej jest dla mnie normalne, nawet za cenę zadrapań czy złamań.<br><hr>Aga
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/10/2009, 12:36

Komentatorzy napisał(a):Wreszcie ktoś na to zwrócił uwagę! Nie wiem czemu ale ci młodzi kierowcy na skuterach powinni znać podstawowe przepisy ruchu drogowego( bo przecież muszą mieć kartę motorowerową) więc nie wiem dlaczego tak często je łamią, i nie mam tu na myśli prędkości ale np. przeciskanie się prawym pasem ! To na prawdę zaskakuje kierowców brak czasu na reakcję i nieszczęście gotowe! Miło widzieć że ten tekst napisany przez osobę z doświadczeniem życiowym odnośnie skuterów.<br><hr>Szalek89<br>
Komentatorzy napisał(a):Nie znam wśród znajomych jeżdzących na skuterach kogokolwiek (a jest tych ludzi sporo) kto by miał chociaż blade pojecie o przepisach :)<br><hr>Puzon<br>
No właśnie. Po co nam znajomość, skoro nie mamy takiego obowiązku? Dowód w ręku i jaaaaazda....<br><hr>Arek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Następna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê
cron