Zobacz wÄ…tek - Simson SR50- co jest?
NAS Analytics TAG

Simson SR50- co jest?

i inne małe pojemności
_________

Simson SR50- co jest?

Postprzez MichalK » 26/9/2009, 17:36

Witam, jako że nie znalazłem podobnego tematu, zakładam nowy

Od 7 lat mam simka sr 50 N(uproszczona wersja) z 86 roku. W 23 lata temu przeszedł remont: cylinder na 60 ccm, simeringi, łozyska, tarcze sprzęgła, sigery itp. i jakoś tam doturlał się do końca sezonu.

W tym roku walczę z nim co sobotę, kiedy tylko go naprawię wyskakuje coś nowego. Załozyłem już stary cylinder, rozbierałem silnik na najmniejsze części ale i tak gruchot nie jeździ:( Dzisiaj nareszcie przyszedł czas na kosmetykę-wyregulowanie zapłonu. Zapłon zostawiłem w pozycji, w której silnik chodził najrówniej. Problem w tym że jest już cofnięty na max. a i tak moto nie chodzi idealnie. Kończą mi się juz pomysły;(.Pomóżcie
MichalK
Świeżak
 
Posty: 45
Dołączył(a): 20/8/2009, 09:48


Postprzez wojtasmazi1 » 26/9/2009, 17:47

A dobrze wyregulowales gaznik?? Piszesz ze zalozyles stary cylinder moze on nie nadaje sie juz do uzytku?
Suzuki Gs 500 1998r -> oczko w głowie
Avatar użytkownika
wojtasmazi1
Stały bywalec
 
Posty: 1455
Dołączył(a): 24/5/2009, 15:03
Lokalizacja: Poznań - Rataje


Postprzez MichalK » 26/9/2009, 17:50

wojtasmazi1 napisał(a):A dobrze wyregulowales gaznik?? Piszesz ze zalozyles stary cylinder moze on nie nadaje sie juz do uzytku?

Cylinder jest po szlifie. "Motór" naprawiałem dzisiaj z wujkiem-zawodowym mechanikiem , więc raczej dobrze wszystko jest zrobione
MichalK
Świeżak
 
Posty: 45
Dołączył(a): 20/8/2009, 09:48



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê