Zobacz wątek - 125: Drag Star, Shadow, a może Varadero?
NAS Analytics TAG

125: Drag Star, Shadow, a może Varadero?

i inne małe pojemności
_________

125: Drag Star, Shadow, a może Varadero?

Postprzez cichy14 » 24/9/2009, 19:03

Mam 16 lat i ambitne plany. Oczywiście, głównie ze względu na wiek, plany muszą pozostać planami. Zamierzam w przyszłym sezonie sprzedać swój skuter (również o pojemności 125). Posiadam prawo jazdy kategorii A1. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, jak to mówią.. i ze mną również tak jest.
Chcę przede wszystkim podróżować, zwiedzać świat i cieszyć się przyjemnością jazdy. Dlatego chciałbym kupić jakiegoś choppera ewentualnie turystyka. Otóż mam kilka opcji, dla przykładu Yamaha Drag Star, ale ciekawą propozycją jest również Honda Shadow. Z typowych turystyków to tylko i wyłącznie Honda Varadero mnie interesuje. Co do pieniężnej kwestii, to tak w okolicach 9 tysięcy, myślę. I jak sprawdza się chłodzenie powietrzem w Drag Starze o pojemności 125ccm? Honda jest chłodzona cieczą, ale to tak trochę załamuje 'chopperowy' wygląd, dlatego się waham. Moc mają bardzo podobną, a Honda Varadero ma silnik taki jaki jest w "Cieniu".
Mógłbym was prosić o obiektywne opinie na temat tych trzech motorów? Jeszcze mam sporo czasu do namysłu, ale chciałbym już mieć wszystko klarowne. Uwzględnijcie to, że zależy mi na wygodzie i na długodystansowych wyprawach. Powoli trzeba spełniać marzenia. ;)

Pozdrawiam serdecznie,
Cichy14.
cichy14
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24/9/2009, 18:47


Postprzez gumis » 24/9/2009, 19:29

ambitne plany ale regulaminu ani ruszyc mozgownica to juz sie nie chce.
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów


Postprzez Landryss25 » 24/9/2009, 20:03

Dokładnie...
,,De gustibus non est disputandum"(Å‚ac.)-O gustach siÄ™ nie dyskutuje.
Avatar użytkownika
Landryss25
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6269
Dołączył(a): 2/10/2007, 17:28
Lokalizacja: Liw



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê