Zobacz wÄ…tek - gsxr 750 nie pali
NAS Analytics TAG

gsxr 750 nie pali

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

gsxr 750 nie pali

Postprzez prezes91 » 11/9/2009, 18:36

Witam, gsxr nie chce palic. Jak krece rozrusznikiem to cos lapie ale nie odpala. Kompresja jest 9,0 na kazdym cylindrze. Dzisiaj przeczyscilem swiece (iskra jest), krece rozrusznikiem ale dalej to samo. Jak juz rozladowalem calkiem akumulator wzialem go na popych i na chwile odpalil (jakies 5sek). Pozniej znowu nic bo znowu zalalo swiece. Gdy odstawilem moto na stopke z gaznikow zaczelo lac paliwem jak z kranu a dokladniej chyba z okolic filtra.

Na wiekszych silnikach prawie sie nie znam wiec prosze o pomoc. Czy to moze byc cos z gaznikami? Dodam jeszcze ze moto kupilem w takim stanie.
prezes91
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11/9/2009, 18:26


Postprzez macs » 11/9/2009, 20:44

Myslales ze samo przeczyszczenie swiec wystarczy do uruchomienia silnika,a tu ci zong.
Jesli kupiles w takim stanie moto to spodziewac sie mozesz wiele.
Ale nie jest najgorzej iskre masz,kompresja jeszcze na sie lapie w dolnej granicy.
Teraz powinnienes podladowac ako,kupic nowe swieczki,oraz wyczyscic i wyregulowac gazniki to na poczatek.
Wiem,ze gsxr(ostatnio regulowalem w sradzie 600) maja inne ustawienie mieszanki w 1,4 gaznik a 2,3,pamietaj o tym!
Jak bys mial chceci to przy okazji odkrec gorna pokrywe i sprawdz zawory.bedziesz pewien ze zaworow nie trzeba w najblizszym czasie ustawiac
Avatar użytkownika
macs
Bywalec
 
Posty: 546
Dołączył(a): 29/3/2009, 17:20
Lokalizacja: Pomorskie


Postprzez prezes91 » 11/9/2009, 22:16

Po czym poznac ze zawory sa ok lub tez nie?

I jeszcze tego za bardzo nie czaje
maja inne ustawienie mieszanki w 1,4 gaznik a 2,3


Jest tu gdzies na forum cos odnosnie regulacji gaznikow?

Sory ze zadaje takie pytania ale to jest moj pierwszy wiekszy motor i pojecia za duzo nie mam jezeli chodzi o silnik.
prezes91
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11/9/2009, 18:26

Postprzez macs » 11/9/2009, 22:40

Chodz bys mial checi to nie bierz sie za moto.Jeśli zadajesz takie pytania to mozesz tylko poczytac w necie o mechanice ale nie zabierac sie za rozkrecanie,naprawianie itd.
Twoje moto Twoje ryzyko ,co do zaworow i gaznikow to na pewno znajdziesz duzo tematow w necie,wystarczy poszukac
Avatar użytkownika
macs
Bywalec
 
Posty: 546
Dołączył(a): 29/3/2009, 17:20
Lokalizacja: Pomorskie

Postprzez prezes91 » 13/9/2009, 13:43

Udalo mi sie go wczoraj odpalic. Wszystko wskazuje na gazniki. Zreszta jak zobaczylem w jakim one sa stanie to nie dziwne ze jest jak jest. I teraz mam takie pytanie. Z jakich rocznikow beda pasowac gazniki do mojego moto z 91r ? Bo nie zawsze mozna zalezc ten sam rocznik...
prezes91
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11/9/2009, 18:26

Postprzez oorbus » 13/9/2009, 19:49

właścicielom gixów polecam:
http://www.gixxer.com/ oraz http://oldskoolsuzuki.info/
tu znajdziesz chyba wszystko

pozdro
667 - nowy lepszy szatan
bez gratów.
Avatar użytkownika
oorbus
Świeżak
 
Posty: 104
Dołączył(a): 20/7/2006, 15:16



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na górê