Zobacz wątek - [Chopper Kingway KING 50] Na wolnych obrotach gaśnie
NAS Analytics TAG

[Chopper Kingway KING 50] Na wolnych obrotach gaśnie

i inne małe pojemności
_________

[Chopper Kingway KING 50] Na wolnych obrotach gaśnie

Postprzez diego93z » 23/8/2009, 20:12

Witam!
Mam problem, otóż motorek Chopper King 50 Kingway na wonych obrotach mi gaśnie, nie mówcie mi wyreguluj gaźniki podkręć obroty w gaźniku itp, to nic nie da, żeby utrzymać pracę silnika trzeba mu manetkę trzymać, jak się rozgrzeje trzyma obroty ale jeszcze nie takie co wcześniej, w czasie jazdy nic nie przerywa silnik ładnie pracuje, lecz często jak jade i wcisnę sprzeglo by sobie na luzie lecieć on zgaśnie tak jakby paliwa nie dostawal, wtedy trzeba go na ssaniu i pol manetki gazu dac zeby odpalil, przebieg 1500km czyli bardzo mało, świeca NGK jak najbardziej sprawna, może coś jest w gaźniku? Zapchana dysza wolnych obrotów? Pomozcie bo juz nie wiem co tam moze byc!
diego93z
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23/8/2009, 17:43
Lokalizacja: Kalisz


Postprzez Spidey » 23/8/2009, 20:17

ja mialem podobnie ze mi na wolnych gasl tylko ja nie musialem trzymac manetki zeby nie zgasl ;p ale w moim przypadku byla to igliczka(zaworek) od plywaka , zacinal sie czy jakos tak ;]
Spidey
Świeżak
 
Posty: 191
Dołączył(a): 3/10/2008, 20:18
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez Kiper2009 » 24/8/2009, 09:25

zgadza się... pływak po prostu się zacinał i to ograniczało paliwo. prawdopodobnie musisz rozkręcić gaźnik i poprawić taki mały drucik który podtrzymuje pływak na odpowiedniej wysokości.
Kiper2009
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 6/1/2009, 18:23



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości




na górê