Zobacz wÄ…tek - Rg, TDR i inne 125 , mozliwy skuter czy coÅ› innego ?
NAS Analytics TAG

Rg, TDR i inne 125 , mozliwy skuter czy coÅ› innego ?

i inne małe pojemności
_________

Rg, TDR i inne 125 , mozliwy skuter czy coÅ› innego ?

Postprzez drverde » 18/8/2009, 11:02

Witam. Po wypadku na skuterze nie z mojej winy, dostalem odszkodowanie pieniezne, wiec zastanawiam się nad kupnem tym razem czegoś używanego, by znowu nie być stratnym na nowym modelu. Jako że nie potrzebuje oszalamiających v-maxu po XXX km/h i przyśpieszenia 2-3 s do setki, zastanawiam się nad kupnem czegoś z klasy 125 ccm silnika, 600 czy inne większe pojemności nie bardzo wchodzą w grę, ponieważ jakoś bardziej przyzwyczaiłem się do małych silników i naprawdę mi to odpowiada i napewno będzie długo mi to jeszcze tak pasować. Mianowicie szukam czegoś do ceny 2000 - 3000 zł, gdyż tyle postanowiłem pryznaczyć na sprzęt i zastanawiam się co lepiej kupić skuter , czy jak to niektózy mówią motor "scigacz" . Wygląd jak wygląd może i tzw scigacz lepiej się prezentuje na niektórych na ulicy, lecz mi bardziej chodzi o coś mniej awaryjnego i co będzie jeżdzić a nie stać w garażu i będe bawił się w mechanika .. Używane jak to używane nikt mi nie zagwarantuje że coś będzie jeździć jak trzeba, lecz na moje średnie pokonywanie km rocznie okolo 13 000km ( są to jazdy rekreacyjne ) nie potrzebuje demona prędkości.
Czy mniej więcej jako że forum posiada ileś osób jest ktoś w stanie doradzić co najlepiej by pasowało, mogą być konkretne modele, nawet nie prosze o linki do żadnego kupna czy coś bardziej konkretny model i dlaczego. Gdyż interesuję mnie dlaczego taki model a nie inny. Na temat niektorych modeli mam już wyrobione swoje zdanie ale nie będze głośno rozpisywał się na ten temat, gdyż czekam na opinie innych. Modele te dwa co wymieniłem w temacie sa to tylko rzecz jasna przykłady.
drverde
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 9/7/2007, 17:40


Postprzez Landryss25 » 18/8/2009, 11:06

Przyklejone.
,,De gustibus non est disputandum"(Å‚ac.)-O gustach siÄ™ nie dyskutuje.
Avatar użytkownika
Landryss25
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6269
Dołączył(a): 2/10/2007, 17:28
Lokalizacja: Liw




Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê