Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Pawelec powalczy o tytuł w Superbike!
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Pawelec powalczy o tytuł w Superbike!

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Pawelec powalczy o tytuł w Superbike!

Postprzez Åšcigacz » 17/8/2009, 17:32

Dyskusja na temat: Pawelec powalczy o tytuł w Superbike!
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Pawelec powalczy o tytuł w Superbike!
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 17/8/2009, 17:32

"kon"? wiec A.P. jezdzi konno?? zart! fajnie by bylo by nasz "wielki mistrz" wrocil i poscigal sie tak ambitnie bez kompleksow dla siebie i kibicow ktorych bez watpienia jeszcze ma ale ja juz nim nie jestem :) chcialbym by teraz P.Szkopek byl w pelni zdrow i wystartowal w jednym wyscigu z A.P. tak dla fanu byloby milo :) a jak zdrowie P.Szkopka bardzo jestem ciekaw???
<br><hr>"wielki mistrz"
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 17/8/2009, 18:19

no to bedzie mozliwośc obejrzenia nowej r1 w spcyfikacji superbike na zywo :)<br><hr>bedziu
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/8/2009, 19:14

Komentatorzy napisał(a):no to bedzie mozliwośc obejrzenia nowej r1 w spcyfikacji superbike na zywo :)<br><hr>bedziu<br>
nie byłbym taki pewien... :D<br><hr>evil
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/8/2009, 16:25

Jak tylko sięgam pamięcią - Pawelec był,jest i będzie cwaniaczkiem,wystarczy spojrzeć tylko w tą zarozumiałą gembe.Niech sie nauczy,że tytuły to nie wszystko!Trzeba mieć jeszcze ciekawą osobowość,pokore i szacunek dla wszystkich.On nie zrobi niczego dla idei.Jestem pewien,że Yamaha oprócz motocykla "przygotuje" mu spore uposażenie.Nie zyska u mnie szacunku,nawet jeśli przegoni wszystkich żabojadów w całej Galaktyce!pozdrawiam prawdziwych motocyklistów!!!<br><hr>sprawiedliwy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/8/2009, 06:24

Komentatorzy napisał(a):Jak tylko sięgam pamięcią - Pawelec był,jest i będzie cwaniaczkiem,wystarczy spojrzeć tylko w tą zarozumiałą gembe.Niech sie nauczy,że tytuły to nie wszystko!Trzeba mieć jeszcze ciekawą osobowość,pokore i szacunek dla wszystkich.On nie zrobi niczego dla idei.Jestem pewien,że Yamaha oprócz motocykla "przygotuje" mu spore uposażenie.Nie zyska u mnie szacunku,nawet jeśli przegoni wszystkich żabojadów w całej Galaktyce!pozdrawiam prawdziwych motocyklistów!!!<br><hr>sprawiedliwy<br>
i jak tu sie z tym nie zgodzic?! bardzo lagodnie powiedziane to zostalo! najwieksza ambicja tego pana wydaje mi sie ze jest fura skora i komora no i girls :) mysle sobie tak skoro yamaha daje "takiemu" czlowiekowi kase czy tam motocylk na to by zaistniec jeszcze w WMMP to chyba zle to troszke wyglada.. a moze lepiej zainwestowac w bardziej abitnego zawodnika?! mlodzieiez lub w pewniaka ktory napewno odwdzieczy sie w stu procentach na torze i poza nim ktory poswieci sie bez granicznie i tu napewno postawilbym na P.Szkopka!!<br><hr>"Wielki" Andrzej Pawelec
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/8/2009, 11:41

Komentatorzy napisał(a):Jak tylko sięgam pamięcią - Pawelec był,jest i będzie cwaniaczkiem,wystarczy spojrzeć tylko w tą zarozumiałą gembe.Niech sie nauczy,że tytuły to nie wszystko!Trzeba mieć jeszcze ciekawą osobowość,pokore i szacunek dla wszystkich.On nie zrobi niczego dla idei.Jestem pewien,że Yamaha oprócz motocykla "przygotuje" mu spore uposażenie.Nie zyska u mnie szacunku,nawet jeśli przegoni wszystkich żabojadów w całej Galaktyce!pozdrawiam prawdziwych motocyklistów!!!<br><hr>sprawiedliwy<br>
Komentatorzy napisał(a):i jak tu sie z tym nie zgodzic?! bardzo lagodnie powiedziane to zostalo! najwieksza ambicja tego pana wydaje mi sie ze jest fura skora i komora no i girls :) mysle sobie tak skoro yamaha daje "takiemu" czlowiekowi kase czy tam motocylk na to by zaistniec jeszcze w WMMP to chyba zle to troszke wyglada.. a moze lepiej zainwestowac w bardziej abitnego zawodnika?! mlodzieiez lub w pewniaka ktory napewno odwdzieczy sie w stu procentach na torze i poza nim ktory poswieci sie bez granicznie i tu napewno postawilbym na P.Szkopka!!<br><hr>"Wielki" Andrzej Pawelec<br>
Ambicja? to raczej pojęcie nie znane dla niego. Yamaha się cieszy bo dzięki Pawelcowi i jego układowi z prezesem AW mają monopol na tor ! Honda, Suzuki i nawet już Grandysi zostali odstrzeleni z organizowania imprez otwartych dla amatorów. No i chyba musi mieć dobry układ z mieszkańcami :-) , że jego imprezy nie przeszkadzają im w wikendy z limitami 107 decybeli.<br><hr>Dr No
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/8/2009, 16:31

Komentatorzy napisał(a):Jak tylko sięgam pamięcią - Pawelec był,jest i będzie cwaniaczkiem,wystarczy spojrzeć tylko w tą zarozumiałą gembe.Niech sie nauczy,że tytuły to nie wszystko!Trzeba mieć jeszcze ciekawą osobowość,pokore i szacunek dla wszystkich.On nie zrobi niczego dla idei.Jestem pewien,że Yamaha oprócz motocykla "przygotuje" mu spore uposażenie.Nie zyska u mnie szacunku,nawet jeśli przegoni wszystkich żabojadów w całej Galaktyce!pozdrawiam prawdziwych motocyklistów!!!<br><hr>sprawiedliwy<br>
Pawelec też próbował przycwaniaczyć z Mistrzostwami Niemiec, myślał że Wargala to frajer i się nie zorientuje, że ma zapłacić też za jego starty. <br><hr>#46
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/8/2009, 18:18

Komentatorzy napisał(a):Jak tylko sięgam pamięcią - Pawelec był,jest i będzie cwaniaczkiem,wystarczy spojrzeć tylko w tą zarozumiałą gembe.Niech sie nauczy,że tytuły to nie wszystko!Trzeba mieć jeszcze ciekawą osobowość,pokore i szacunek dla wszystkich.On nie zrobi niczego dla idei.Jestem pewien,że Yamaha oprócz motocykla "przygotuje" mu spore uposażenie.Nie zyska u mnie szacunku,nawet jeśli przegoni wszystkich żabojadów w całej Galaktyce!pozdrawiam prawdziwych motocyklistów!!!<br><hr>sprawiedliwy<br>
Komentatorzy napisał(a):Pawelec też próbował przycwaniaczyć z Mistrzostwami Niemiec, myślał że Wargala to frajer i się nie zorientuje, że ma zapłacić też za jego starty. <br><hr>#46<br>
bo wargala jest frajer i zaplacil za starty calego zespolu<br><hr>#49
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/8/2009, 20:36

Czytam Wasze komentarze i jestem odrobinę zdegustowany. Staram się zawsze pozostać obiektywny i koncentrować na faktach a nie na emocjach. A fakty są dość mocne i niezaprzeczalne, mianowicie:
1. powrót po trzech sezonach nieobecności na poznańskim torze.
2. dwa 20min. treningi na zupełnie nowym motocyklu, dalej trening kwalifikacyjny
3. wyścig sobotni 1 miejsce sbk.
4. wyścig niedzielny 1 miejsce sbk. Dla niewtajemniczonych dodam, iż niedzielny wyścig Andrzej Pawelec jechał na oponach przeznaczonych do motocykli klasy ssk Dunlop D211.
Pamiętajcie proszę, że w tym miejscu skupiamy się na klimatach motocyklowych, a nie wzorcach czy postawach jednostek osobowych. Z drugiej strony myślę, że to zbyt aroganckie oceniać drugą osobę. Przyglądając się "z boku" tej sytuacji można wysnuć co najmniej dwie hipotezy: Andrzej Pawelec reprezentuje mistrzowską klasę albo w Mistrzostwach Polski jest niski poziom. Odnośnie promocji młodych polskich zawodników zgadzam absolutnie. Szkoda, że Suzuki Polska finansuje zawodników z Francji (...)
Ja osobiście uważam, że Andrzej Pawelec jest utalentowanym zawodnikiem i chętnie popatrzę na kolejne rundy MP z jego udziałem. Pozdrawiam.<br><hr>#Obiektywny
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/8/2009, 22:00

Komentatorzy napisał(a):Czytam Wasze komentarze i jestem odrobinę zdegustowany. Staram się zawsze pozostać obiektywny i koncentrować na faktach a nie na emocjach. A fakty są dość mocne i niezaprzeczalne, mianowicie:
1. powrót po trzech sezonach nieobecności na poznańskim torze.
2. dwa 20min. treningi na zupełnie nowym motocyklu, dalej trening kwalifikacyjny
3. wyścig sobotni 1 miejsce sbk.
4. wyścig niedzielny 1 miejsce sbk. Dla niewtajemniczonych dodam, iż niedzielny wyścig Andrzej Pawelec jechał na oponach przeznaczonych do motocykli klasy ssk Dunlop D211.
Pamiętajcie proszę, że w tym miejscu skupiamy się na klimatach motocyklowych, a nie wzorcach czy postawach jednostek osobowych. Z drugiej strony myślę, że to zbyt aroganckie oceniać drugą osobę. Przyglądając się "z boku" tej sytuacji można wysnuć co najmniej dwie hipotezy: Andrzej Pawelec reprezentuje mistrzowską klasę albo w Mistrzostwach Polski jest niski poziom. Odnośnie promocji młodych polskich zawodników zgadzam absolutnie. Szkoda, że Suzuki Polska finansuje zawodników z Francji (...)
Ja osobiście uważam, że Andrzej Pawelec jest utalentowanym zawodnikiem i chętnie popatrzę na kolejne rundy MP z jego udziałem. Pozdrawiam.<br><hr>#Obiektywny<br>
tez z checia ogladam jego jazde ale po pierwsze mowiac ze Pawelec wraca po trzech latach do poznania nie masz chyba na mysli ze nie jezdzil przez trzy lata wogole?! Pawelec jedzil w tym roku juz i to nie jest pierwszy kontakt z superbikiem wiec nie wiem dlaczego tak Go bronisz?! poznan zna jak wlasna kieszen wiec po trzech latach napewno nie zapomina sie toru po ktorym sie jezdzilo cala kariere!!! Francuzi moim skromnym zdaniem sa akurat jak najbardziej pozytywnym "aspektem" polskich wyscigow mozna sie uczyc zachowania na torze i poza nim co wielu nam brakuje niestety!!! Pawelec moim skromnym zdaniem ( a mam prawo wypowiadac sie co mysle o tym wszystkim) nigdy nie bedzie prawdziwym sportowcem i nigdy nie poczuje jak to jest, dlatego bo nie ma charakteru!!!
<br><hr>fakty
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/8/2009, 22:27

Komentatorzy napisał(a):Czytam Wasze komentarze i jestem odrobinę zdegustowany. Staram się zawsze pozostać obiektywny i koncentrować na faktach a nie na emocjach. A fakty są dość mocne i niezaprzeczalne, mianowicie:
1. powrót po trzech sezonach nieobecności na poznańskim torze.
2. dwa 20min. treningi na zupełnie nowym motocyklu, dalej trening kwalifikacyjny
3. wyścig sobotni 1 miejsce sbk.
4. wyścig niedzielny 1 miejsce sbk. Dla niewtajemniczonych dodam, iż niedzielny wyścig Andrzej Pawelec jechał na oponach przeznaczonych do motocykli klasy ssk Dunlop D211.
Pamiętajcie proszę, że w tym miejscu skupiamy się na klimatach motocyklowych, a nie wzorcach czy postawach jednostek osobowych. Z drugiej strony myślę, że to zbyt aroganckie oceniać drugą osobę. Przyglądając się "z boku" tej sytuacji można wysnuć co najmniej dwie hipotezy: Andrzej Pawelec reprezentuje mistrzowską klasę albo w Mistrzostwach Polski jest niski poziom. Odnośnie promocji młodych polskich zawodników zgadzam absolutnie. Szkoda, że Suzuki Polska finansuje zawodników z Francji (...)
Ja osobiście uważam, że Andrzej Pawelec jest utalentowanym zawodnikiem i chętnie popatrzę na kolejne rundy MP z jego udziałem. Pozdrawiam.<br><hr>#Obiektywny<br>
Komentatorzy napisał(a):tez z checia ogladam jego jazde ale po pierwsze mowiac ze Pawelec wraca po trzech latach do poznania nie masz chyba na mysli ze nie jezdzil przez trzy lata wogole?! Pawelec jedzil w tym roku juz i to nie jest pierwszy kontakt z superbikiem wiec nie wiem dlaczego tak Go bronisz?! poznan zna jak wlasna kieszen wiec po trzech latach napewno nie zapomina sie toru po ktorym sie jezdzilo cala kariere!!! Francuzi moim skromnym zdaniem sa akurat jak najbardziej pozytywnym "aspektem" polskich wyscigow mozna sie uczyc zachowania na torze i poza nim co wielu nam brakuje niestety!!! Pawelec moim skromnym zdaniem ( a mam prawo wypowiadac sie co mysle o tym wszystkim) nigdy nie bedzie prawdziwym sportowcem i nigdy nie poczuje jak to jest, dlatego bo nie ma charakteru!!!
<br><hr>fakty<br>
a Ty uważasz, że masz charakter ???<br><hr>rider
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/8/2009, 22:41

Komentatorzy napisał(a):Czytam Wasze komentarze i jestem odrobinę zdegustowany. Staram się zawsze pozostać obiektywny i koncentrować na faktach a nie na emocjach. A fakty są dość mocne i niezaprzeczalne, mianowicie:
1. powrót po trzech sezonach nieobecności na poznańskim torze.
2. dwa 20min. treningi na zupełnie nowym motocyklu, dalej trening kwalifikacyjny
3. wyścig sobotni 1 miejsce sbk.
4. wyścig niedzielny 1 miejsce sbk. Dla niewtajemniczonych dodam, iż niedzielny wyścig Andrzej Pawelec jechał na oponach przeznaczonych do motocykli klasy ssk Dunlop D211.
Pamiętajcie proszę, że w tym miejscu skupiamy się na klimatach motocyklowych, a nie wzorcach czy postawach jednostek osobowych. Z drugiej strony myślę, że to zbyt aroganckie oceniać drugą osobę. Przyglądając się "z boku" tej sytuacji można wysnuć co najmniej dwie hipotezy: Andrzej Pawelec reprezentuje mistrzowską klasę albo w Mistrzostwach Polski jest niski poziom. Odnośnie promocji młodych polskich zawodników zgadzam absolutnie. Szkoda, że Suzuki Polska finansuje zawodników z Francji (...)
Ja osobiście uważam, że Andrzej Pawelec jest utalentowanym zawodnikiem i chętnie popatrzę na kolejne rundy MP z jego udziałem. Pozdrawiam.<br><hr>#Obiektywny<br>
Komentatorzy napisał(a):tez z checia ogladam jego jazde ale po pierwsze mowiac ze Pawelec wraca po trzech latach do poznania nie masz chyba na mysli ze nie jezdzil przez trzy lata wogole?! Pawelec jedzil w tym roku juz i to nie jest pierwszy kontakt z superbikiem wiec nie wiem dlaczego tak Go bronisz?! poznan zna jak wlasna kieszen wiec po trzech latach napewno nie zapomina sie toru po ktorym sie jezdzilo cala kariere!!! Francuzi moim skromnym zdaniem sa akurat jak najbardziej pozytywnym "aspektem" polskich wyscigow mozna sie uczyc zachowania na torze i poza nim co wielu nam brakuje niestety!!! Pawelec moim skromnym zdaniem ( a mam prawo wypowiadac sie co mysle o tym wszystkim) nigdy nie bedzie prawdziwym sportowcem i nigdy nie poczuje jak to jest, dlatego bo nie ma charakteru!!!
<br><hr>fakty<br>
Komentatorzy napisał(a):a Ty uważasz, że masz charakter ???<br><hr>rider<br>
glupie pytanie zadajesz! wypowiedz sie na temat co myslisz o tym jesli miales w ogole stycznosc z wyzej wymienionym!! mysle tez ze nie zrozumiales tez mojej wypowiedzi! mysle ze duzo kibicow jest bardzo zawiedziona tym faktem ze Pawelec nie postawil na kariere tylko na money i uwazam ze pewnie bedzie kiedys tego zalowal!<br><hr>fakty
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/8/2009, 08:12

Komentatorzy napisał(a):Jak tylko sięgam pamięcią - Pawelec był,jest i będzie cwaniaczkiem,wystarczy spojrzeć tylko w tą zarozumiałą gembe.Niech sie nauczy,że tytuły to nie wszystko!Trzeba mieć jeszcze ciekawą osobowość,pokore i szacunek dla wszystkich.On nie zrobi niczego dla idei.Jestem pewien,że Yamaha oprócz motocykla "przygotuje" mu spore uposażenie.Nie zyska u mnie szacunku,nawet jeśli przegoni wszystkich żabojadów w całej Galaktyce!pozdrawiam prawdziwych motocyklistów!!!<br><hr>sprawiedliwy<br>
Komentatorzy napisał(a):Pawelec też próbował przycwaniaczyć z Mistrzostwami Niemiec, myślał że Wargala to frajer i się nie zorientuje, że ma zapłacić też za jego starty. <br><hr>#46<br>
Komentatorzy napisał(a):bo wargala jest frajer i zaplacil za starty calego zespolu<br><hr>#49<br>
może i za starty całego, ale bez Pawelca, zawsze taniej :-)<br><hr>#46
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/8/2009, 08:35

czytając wywiad odniosłem wrażenie, że kolesia od pługa oderwali i coś od niego chcieli. Domniemam zatem, że poziom jego wypowiedzi równa się ilorazowi jego inteligencji. Tak wię dajcie mu spokój, bo i tak nie zrozumie o co wam chodzi. <br><hr>skyman
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/8/2009, 12:21

Komentatorzy napisał(a):Czytam Wasze komentarze i jestem odrobinę zdegustowany. Staram się zawsze pozostać obiektywny i koncentrować na faktach a nie na emocjach. A fakty są dość mocne i niezaprzeczalne, mianowicie:
1. powrót po trzech sezonach nieobecności na poznańskim torze.
2. dwa 20min. treningi na zupełnie nowym motocyklu, dalej trening kwalifikacyjny
3. wyścig sobotni 1 miejsce sbk.
4. wyścig niedzielny 1 miejsce sbk. Dla niewtajemniczonych dodam, iż niedzielny wyścig Andrzej Pawelec jechał na oponach przeznaczonych do motocykli klasy ssk Dunlop D211.
Pamiętajcie proszę, że w tym miejscu skupiamy się na klimatach motocyklowych, a nie wzorcach czy postawach jednostek osobowych. Z drugiej strony myślę, że to zbyt aroganckie oceniać drugą osobę. Przyglądając się "z boku" tej sytuacji można wysnuć co najmniej dwie hipotezy: Andrzej Pawelec reprezentuje mistrzowską klasę albo w Mistrzostwach Polski jest niski poziom. Odnośnie promocji młodych polskich zawodników zgadzam absolutnie. Szkoda, że Suzuki Polska finansuje zawodników z Francji (...)
Ja osobiście uważam, że Andrzej Pawelec jest utalentowanym zawodnikiem i chętnie popatrzę na kolejne rundy MP z jego udziałem. Pozdrawiam.<br><hr>#Obiektywny<br>
Giabani tez jechal na D211 i to stokiem, co nie przeszkodziło mu "ogolić" wszystkie superbajki na slikach .<br><hr>matrix
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/8/2009, 15:22

Komentatorzy napisał(a):czytając wywiad odniosłem wrażenie, że kolesia od pługa oderwali i coś od niego chcieli. Domniemam zatem, że poziom jego wypowiedzi równa się ilorazowi jego inteligencji. Tak wię dajcie mu spokój, bo i tak nie zrozumie o co wam chodzi. <br><hr>skyman<br>
... taki jest Andrzej ! odpowiedział w swoim stylu...
dla znawców tematu wszytsko jasne i kto zna Go choć troche wie że wypowiedź jest ok <br><hr>#
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/8/2009, 15:22

Komentatorzy napisał(a):czytając wywiad odniosłem wrażenie, że kolesia od pługa oderwali i coś od niego chcieli. Domniemam zatem, że poziom jego wypowiedzi równa się ilorazowi jego inteligencji. Tak wię dajcie mu spokój, bo i tak nie zrozumie o co wam chodzi. <br><hr>skyman<br>
... taki jest Andrzej ! odpowiedział w swoim stylu...
dla znawców tematu wszytsko jasne i kto zna Go choć troche wie że wypowiedź jest ok <br><hr>#
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê