Zobacz wątek - Honda CBR 125R - światła i kilka pytań o elektryke
NAS Analytics TAG

Honda CBR 125R - światła i kilka pytań o elektryke

i inne małe pojemności
_________

Honda CBR 125R - światła i kilka pytań o elektryke

Postprzez paprykos » 14/8/2009, 20:00

A więc tak chcę przywrócić oryginalny stan oświetlenia jaki ma takowa Honda, więc mam kilka pytań. Jakie żarówki tam przychodzą, czy podczas pracy oświetlenia świecą oba reflektory równocześnie czy jest tak że świeci po jednej stronie mijania, a wciśnięcie przycisku od drogowych powoduję że się drugie zapala.
Dość głupie pytanie jeszcze mam ale zawszę, gdzie znajduję się bezpiecznik od świateł, któreś owiewki muszę odkręcić czy mam może jakiś łatwy dostęp do nich?

Jeśli wiecie odpiszcie proszę jak najszybciej to od rana się zajmę swoim motorkiem, bo w tej chwili to rozebrałem całość.

Poprzedni właściciel wpakował w niego H1 od samochodu, świeciły 2 naraz, nie było świateł drogowych, a do tego te H1 to miały słup światła na jakieś 2-3 metry więc nie dało się po prostu w nocy jechać, stąd moja interwencja i próba przywrócenia oryginalnego stanu rzeczy.
paprykos
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 13/6/2009, 10:37


Postprzez paprykos » 14/8/2009, 20:34

Ok zlokalizowałem artykuł gdzie piszą że bezpieczniki są zaraz obok akumulatora w skrzyneczce, to jedno mam z głowy, proszę o pomoc z pozostałymi rzeczami.
paprykos
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 13/6/2009, 10:37


Postprzez adamos19 » 14/8/2009, 20:43

powiem Ci tak ze varadero 125 na seryjnym oswietleniu to kompletna porazka. nie ujedziesz w nocy chocbys sie zesral... :/ wiec jesli to oswietlenie ktore masz oswietla droge wystarczajaco to nic nie poprawiaj bo varadero i cbr maja taka sama czache wiec pewnie oswietlenie bedzie takie samo :)
adamos19
Świeżak
 
Posty: 136
Dołączył(a): 30/3/2007, 17:06

Postprzez Landryss25 » 14/8/2009, 21:08

Edytuj posty i pytaj w istniejÄ…cych tematach przyklejonych.
,,De gustibus non est disputandum"(Å‚ac.)-O gustach siÄ™ nie dyskutuje.
Avatar użytkownika
Landryss25
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6269
Dołączył(a): 2/10/2007, 17:28
Lokalizacja: Liw



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê