Zobacz wÄ…tek - <i>[Kobiety]</i> Motocykl dla kobiety
 
NAS Analytics TAG

[Kobiety] Motocykl dla kobiety

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 23/6/2009, 10:34

te baby to się wszędzie pchają, wracać do kuchni i gotować obiadki, a nie motory w głowie.<br><hr>adam
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez speedfighter636 » 23/6/2009, 11:46

Sam sobie idz do garów !!!
Jezdze na moto już 3 lata, na legalu po publicznych 100 kg Speedem, a po wiejskich drogach 170 kg Hondą SLR 650 40 KM i jakoś nie mam problemów z podniesieniem motocykla, czy jakiś innych kłopotów, a w planach mam super sporta, ale to już po 600 itd. ...
A co do artykułu to wszystko jest dla ludzi nie ma tu ograniczeń, a Ci co nie podoba się im kobieta na moto po prostu mają kompleksy, bo zazwyczaj mają dużo mniejsze umiejętności, a niektórym facetomi jest się wstyd przyznać do tego, bo mu na to duma nie pozwala ..
speedfighter636
Świeżak
 
Posty: 47
Dołączył(a): 15/5/2009, 13:03
Lokalizacja: Skawina


Postprzez Komentatorzy » 23/6/2009, 12:34

Komentatorzy napisał(a):Widze że kompleksy się odezwały u większości panów komentujących artykuł.
Po pierwsze nikt tu nie napisał że kobiety są lepsze, za to napisane jest że niema co generalizować że maszyna jest dla kobiet czy nie. Ponieważ idąc tym tropem można powiedzieć że R6 czy R1 też są dla kobiet bo są lekkie. Po drugie Monster 696 to nie taki łagodny motocykl jak każdy sobie myśli wiem bo jeździłem. Po trzecie na zdjęciach są kobiety które faktycznie jeżdzą. Po czwarte nie jest to feministyczny tekst i przypisywanie kobietom garów to kiepski pomysł bo więcej jest szefów kuchni więc co najwyżej my możemy lecieć do garów bo się do tego nadajemy ;) a one polecom na moto. Przy okazji przepraszam imagenera za inwektywę pod jego kierunkiem.<br><hr>Tasior<br>
Komentatorzy napisał(a):Tasior ty jesteś kobietą!!!!!<br><hr>imaginer<br>
Tasior jest jak sama nazwa wskazuje jest płci męskiej<br><hr>Tasior
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/6/2009, 12:34

Komentatorzy napisał(a):Widze że kompleksy się odezwały u większości panów komentujących artykuł.
Po pierwsze nikt tu nie napisał że kobiety są lepsze, za to napisane jest że niema co generalizować że maszyna jest dla kobiet czy nie. Ponieważ idąc tym tropem można powiedzieć że R6 czy R1 też są dla kobiet bo są lekkie. Po drugie Monster 696 to nie taki łagodny motocykl jak każdy sobie myśli wiem bo jeździłem. Po trzecie na zdjęciach są kobiety które faktycznie jeżdzą. Po czwarte nie jest to feministyczny tekst i przypisywanie kobietom garów to kiepski pomysł bo więcej jest szefów kuchni więc co najwyżej my możemy lecieć do garów bo się do tego nadajemy ;) a one polecom na moto. Przy okazji przepraszam imagenera za inwektywę pod jego kierunkiem.<br><hr>Tasior<br>
Komentatorzy napisał(a):Tasior ty jesteś kobietą!!!!!<br><hr>imaginer<br>
Tasior jest jak sama nazwa wskazuje jest płci męskiej<br><hr>Tasior
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/6/2009, 12:34

Komentatorzy napisał(a):Widze że kompleksy się odezwały u większości panów komentujących artykuł.
Po pierwsze nikt tu nie napisał że kobiety są lepsze, za to napisane jest że niema co generalizować że maszyna jest dla kobiet czy nie. Ponieważ idąc tym tropem można powiedzieć że R6 czy R1 też są dla kobiet bo są lekkie. Po drugie Monster 696 to nie taki łagodny motocykl jak każdy sobie myśli wiem bo jeździłem. Po trzecie na zdjęciach są kobiety które faktycznie jeżdzą. Po czwarte nie jest to feministyczny tekst i przypisywanie kobietom garów to kiepski pomysł bo więcej jest szefów kuchni więc co najwyżej my możemy lecieć do garów bo się do tego nadajemy ;) a one polecom na moto. Przy okazji przepraszam imagenera za inwektywę pod jego kierunkiem.<br><hr>Tasior<br>
Komentatorzy napisał(a):Tasior ty jesteś kobietą!!!!!<br><hr>imaginer<br>
Tasior jest jak sama nazwa wskazuje jest płci męskiej<br><hr>Tasior
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/6/2009, 12:38

Komentatorzy napisał(a):Widze że kompleksy się odezwały u większości panów komentujących artykuł.
Po pierwsze nikt tu nie napisał że kobiety są lepsze, za to napisane jest że niema co generalizować że maszyna jest dla kobiet czy nie. Ponieważ idąc tym tropem można powiedzieć że R6 czy R1 też są dla kobiet bo są lekkie. Po drugie Monster 696 to nie taki łagodny motocykl jak każdy sobie myśli wiem bo jeździłem. Po trzecie na zdjęciach są kobiety które faktycznie jeżdzą. Po czwarte nie jest to feministyczny tekst i przypisywanie kobietom garów to kiepski pomysł bo więcej jest szefów kuchni więc co najwyżej my możemy lecieć do garów bo się do tego nadajemy ;) a one polecom na moto. Przy okazji przepraszam imagenera za inwektywę pod jego kierunkiem.<br><hr>Tasior<br>
Komentatorzy napisał(a):Tasior ty jesteś kobietą!!!!!<br><hr>imaginer<br>
Jestem mężczyzną, ale nie zmienia to faktu że mogę bronić dziewczyny :) poprostu rycerski jestem :D<br><hr>Tasior
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/6/2009, 14:46

czasem jest tak, ze pewne kobiety czujac sie gorsze od mezczyzn (co jest tylko subiektywne) probuja byc bardziej meskie od facetow :)

zgadzam sie z artykulem i wypowiedzia autorki, motor jest dla wszystkich, ale isntieje pewna grupa kobiet ktora zdaje kat. A i od razu kupuje super sport bo musi dorownywac facetom we wszystkim,, tylko ten przypadek jest niebezpieczny.

sam namowie mojha przyszla dziewczyne na motor i na prawo jazdy. bo musi umiec.

motor jest dla kazdego. <br><hr>ja
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/6/2009, 18:21

Komentatorzy napisał(a):czasem jest tak, ze pewne kobiety czujac sie gorsze od mezczyzn (co jest tylko subiektywne) probuja byc bardziej meskie od facetow :)

zgadzam sie z artykulem i wypowiedzia autorki, motor jest dla wszystkich, ale isntieje pewna grupa kobiet ktora zdaje kat. A i od razu kupuje super sport bo musi dorownywac facetom we wszystkim,, tylko ten przypadek jest niebezpieczny.

sam namowie mojha przyszla dziewczyne na motor i na prawo jazdy. bo musi umiec.

motor jest dla kazdego. <br><hr>ja<br>
Dobrze, że to jest tylko subiektywne, bo tak naprawdę to my was bardzo kochamy. Panią od artykułu kochamy najmocniej.<br><hr>imaginer
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/6/2009, 19:41

Ah a mnie dobija, że jak dziewczyna jeździ na moto to już musi być mistrzem, bo jeśli nie ruszy pierwsza spod świateł, albo wolno wejdzie w zakręt to od razu, jakiś kąśliwy koment się dostanie, że baba itp. Oprócz tego w naszym świece jest tak: albo patrzą na nas wielkimi oczami z podziwem i ślinotokiem, albo zajeżdżają drogę, trąbią lub próbują utrudnić jazdę (bo chyba nie ma nic gorszego dla podstarzałego i nie tylko kolesia, zasiadającego skorodowanej Sierry rocznik '83, od wyprzedającej go młodej dziewczyny na fajnym sprzęcie, o nowym roczniku ściga już nie wspomnę)
Chamstwo na drogach, tak to skomentuje. I jest ono w znacznej większości spowodowane zachowaniem sfrustrowanych panów :{ ...<br><hr>Niedościgniona
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/6/2009, 22:08

KOLEŚ BABY TO MASZ W NOSIE!!! Trochę szacunku, tak? Ja mam motocykl, nie jest pierwszej nowości, ale od tego się zaczyna. A mam ledwie 22 lata. Garem to możesz dostać ale po glacy! Dzięki reszcie płci przeciwnej za wstawienie się za nami- kobietkami:) <br><hr>Basia
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/6/2009, 22:16

Komentatorzy napisał(a):te baby to się wszędzie pchają, wracać do kuchni i gotować obiadki, a nie motory w głowie.<br><hr>adam<br>
KOLEŚ, BABY TO MASZ W NOSIE, TAK? Troszkę szacunku, ja mam motocykl i jakoś żadnemu facetowi to nie przeszkadza w mojej okolicy- wręcz przeciwnie:] A garem to Ty możesz dostać ale po glacy! Dzięki reszcie płci przeciwnej za stawienie się za nami-kobietkami:) Pzdr.<br><hr>Basia
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/6/2009, 00:38

moja kumpela śmiga r1<br><hr>mirek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/6/2009, 06:58

moim zdaniem pięknotka jak kobieta jeżdzi na moto,moja żona też jeździ,siostra i moja mama nie ma ładniejszego widoku jak kobieta na moto Pozdro dla Amazonek<br><hr>deni
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez lara* » 24/6/2009, 07:09

allo
a ja jeżdżę Fazerem 1000 i w cale nie uważam, że jest dla mnie za ciężki i za duży.
Owszem, jestem może niższa, ale po to są zestawy obniżające i nie ma problemu.
To prawda, że póki co na moim wymarzonym motocyklu sobie nie pojeżdżę, bo nie sięgam nogami do ziemi :-) - BMW Adventure R1200GS
pozdrawiam
Nie ważne co mówią i jak mówią, ale ważne, aby nazwisko wypowiadano poprawnie :wink:

Zawsze wiedz, co mówisz - nigdy nie mów, co wiesz.

Nie Jedź Szybciej Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać
Avatar użytkownika
lara*
Świeżak
 
Posty: 55
Dołączył(a): 10/9/2007, 19:52
Lokalizacja: Poznań

Postprzez lara* » 24/6/2009, 07:21

a dla tych, którzy pisali, że ta super laska tylko pozuje - proszę, podaje link http://www.jbiggs.com/vanishing-point/l ... images.htm
Leslie Bonneville
Nie ważne co mówią i jak mówią, ale ważne, aby nazwisko wypowiadano poprawnie :wink:

Zawsze wiedz, co mówisz - nigdy nie mów, co wiesz.

Nie Jedź Szybciej Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać
Avatar użytkownika
lara*
Świeżak
 
Posty: 55
Dołączył(a): 10/9/2007, 19:52
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Komentatorzy » 24/6/2009, 07:29

Kobiecy motocykl... co to tak naprawdę oznacza?? Kobiece malowanie moto?? Znowu się okaże, że wypuszczą na rynek coś z kilkoma zagłodzonymi konikami pod różową owiewką. Chyba raczej nie o to nam chodzi, bo przynajmniej ja sobie nie wyobrażam dosiąść czegoś takiego. Dlaczego producenci chcieli by, żeby od razu taką babeczkę na różowym moto było widać na kilometr?? ... może w celu ostrzeżenia innych, że baba nadchodzi! Wypuścili serię kasków dla kobiet... oczywiście w różach. Nie to żebym miała coś przeciwko temu kolorowi, ale jest cała inna paleta barw piękniejszych niż w/w kolor :)). Ja uważam, że każde moto jest dobre dla kobiety, byle by się na nim dobrze czuła. A cała frajda jest z tego, ze inni użytkownicy dróg dopiero po tym jak ich wyprzedzisz orientują się po kitce falującej spod kasku,że łyknęła ich właśnie babka. Fakt, że ja też nie podniosę sama swojego moto nie czyni mnie nie udolną do jazdy. Zawsze się znajdzie ktoś do pomocy. A nie ma nic przyjemniejszego jak stajesz na światłach koło jakiegoś moto ... patrzysz a tu tez babeczka :))) pozdrawiam wszystkie laseczki na moto <br><hr>Ewa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/6/2009, 07:35

Komentatorzy napisał(a):Ah a mnie dobija, że jak dziewczyna jeździ na moto to już musi być mistrzem, bo jeśli nie ruszy pierwsza spod świateł, albo wolno wejdzie w zakręt to od razu, jakiś kąśliwy koment się dostanie, że baba itp. Oprócz tego w naszym świece jest tak: albo patrzą na nas wielkimi oczami z podziwem i ślinotokiem, albo zajeżdżają drogę, trąbią lub próbują utrudnić jazdę (bo chyba nie ma nic gorszego dla podstarzałego i nie tylko kolesia, zasiadającego skorodowanej Sierry rocznik '83, od wyprzedającej go młodej dziewczyny na fajnym sprzęcie, o nowym roczniku ściga już nie wspomnę)
Chamstwo na drogach, tak to skomentuje. I jest ono w znacznej większości spowodowane zachowaniem sfrustrowanych panów :{ ...<br><hr>Niedościgniona<br>
niestety muszę się z tym zgodzić, ale mam nadzieję, że to minie wraz ze zwiększającą się liczbą kobiet na motocyklach<br><hr>haj spit
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/6/2009, 08:32

Komentatorzy napisał(a):ten artykul to jakis feministyczny belkot! z calym szacunkiem, ale kobiety GENERALNIE maja mniej sily, waza mniej oraz maja mniejsze predyspozycje manualne. dlatego dluzej ucza sie opanowywania motocykla i znacznie trudniej im to przychodzi. problem w ogole nie istnieje, nikt sie nigdy krzywo nie patrzyl i nie patrzy na kobiete na motorze, nikogo to nawet nie obchodzi, bo nie ma to najmniejszego znaczenia kto kieruje motocyklem, byle by nie stanowil zagrozenia na drodze.<br><hr>emka<br>
motocyklem!<br><hr>aga
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/6/2009, 08:56

O czym wy rozmawiacie? Jakie gary dla Kobiet????
Nie ma piękniejszego widoku jak kobieta na motocyklu, nie bądźcie faszystami, seksistami i innym postkomunistycznym gównem!
Motocykl jest dla każdego bez względu na płeć, znajdźcie sobie kobietę która koch motocykle to skończy się gadanie" znowu jedziesz z koleszkami pojeździć":D Ja nie mam tego problemu, moja kobieta uwielbia motocykle i czasami nawet mi zabiera któryś żeby się uczyć.... i dobrze jej idzie.

Pozdrawiam Panie
<br><hr>FrycekCBR
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/6/2009, 09:12

Komentatorzy napisał(a):Kobiecy motocykl... co to tak naprawdę oznacza?? Kobiece malowanie moto?? Znowu się okaże, że wypuszczą na rynek coś z kilkoma zagłodzonymi konikami pod różową owiewką. Chyba raczej nie o to nam chodzi, bo przynajmniej ja sobie nie wyobrażam dosiąść czegoś takiego. Dlaczego producenci chcieli by, żeby od razu taką babeczkę na różowym moto było widać na kilometr?? ... może w celu ostrzeżenia innych, że baba nadchodzi! Wypuścili serię kasków dla kobiet... oczywiście w różach. Nie to żebym miała coś przeciwko temu kolorowi, ale jest cała inna paleta barw piękniejszych niż w/w kolor :)). Ja uważam, że każde moto jest dobre dla kobiety, byle by się na nim dobrze czuła. A cała frajda jest z tego, ze inni użytkownicy dróg dopiero po tym jak ich wyprzedzisz orientują się po kitce falującej spod kasku,że łyknęła ich właśnie babka. Fakt, że ja też nie podniosę sama swojego moto nie czyni mnie nie udolną do jazdy. Zawsze się znajdzie ktoś do pomocy. A nie ma nic przyjemniejszego jak stajesz na światłach koło jakiegoś moto ... patrzysz a tu tez babeczka :))) pozdrawiam wszystkie laseczki na moto <br><hr>Ewa<br>
Kobiecy...hm... dobry dla konkretnej kobietki:) sama zaczęłam przygodę z moto na Hornecie S ale okazało się, ze 100 kM budzi respekt i na pierwsze "babskie" moto - nie jest zbyt dobrym wyborem. Teraz mam Hondę CB 500 i śmiało mogę ją polecić wszytskim kobietom na pierwsze moto, ale i Panom, którzy boją się przyznać, że woleliby zacząć od czegoś spokojniejszego niż CBR, R1.... Nie ważny kolor, kształt, waga ... Czasem nawet nie warto sie ujawniać...bo jak jedzie kobieta w korku na moto - to dlaczego jej nie utrudnić... ciekawe czy sobie poradzi... ;(<br><hr>Lui
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê