Zobacz wątek - <i>[Kobiety]</i> Motocykl dla kobiety
NAS Analytics TAG

[Kobiety] Motocykl dla kobiety

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 28/1/2010, 20:19

ahh tez mi się marzy jakiś fajny motor np yamaha r1 co o tym myślicie???<br><hr>jaszczurka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 28/1/2010, 22:38

Komentatorzy napisał(a):ahh tez mi się marzy jakiś fajny motor np yamaha r1 co o tym myślicie???<br><hr>jaszczurka<br>
r1 to "fajny motor"..ALE. nie napoczątek. obojetni ecyz to kobietka czy facet zaczyna:) uczymy sie na gn 250 ..przesiadka na 600 to i tak na poczatku pewnien szok, w zupelnosci wystarczy do nauki ( polecalabym jednak sciga, bo ciezkie bandity dla kobiet... no nie polecam:-)) Pamietam ja nawet odczuwalam roznice miedzy pierwszym na gazniki a obecnym na wtryski.. ( nadal 600) wiec taka r1.. to po prostu przesada na poczatek ! pozadrawiam<br><hr>cbr
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 14/3/2010, 19:38

Komentatorzy napisał(a):Nie wiem po co w ogóle powstają takie teksty jak wyżej? co one mają na celu? To chyba oczywiste że nie istnieje coś takiego jak rozdział na "męskie" i "damskie" motocykle a to na jakim sprzęcie osobnik czy osobnicza się porusza zależy od indywidualnych upodobań, według mnie takie teksty są przejawem zakompleksienia a nie próbą poruszenia realnego problemu ;-))).<br><hr>ghollum<br>
Komentatorzy napisał(a):U mnie wybór motocykla to przede wszystkim odp. na pytanie na jakiej wysokości znajduje się siedzenie. Mam tylko 160 cm wzrostu i nie mogę znaleźć motocykla na którym sięgała bym stopami w miarę normlanie do podłoża. A to napewno dałoby mi większe poczucie bezpieczeństwa, tym bardziej na początku.
Oczywiście piszać o motocyklach miałam na myśłi ścigacze, bo inne jakoś zbytnio mie nie ciągną, tak już mnie zaraził mąć ;)<br><hr>początkująca<br>
Komentatorzy napisał(a):czesc... no to chyba trafilam w odpowiednia osobe... ja tez szukam czegos dla siebie i mam tylko 155 cm... nawet mniej niz ty... Trafia mnie od srodka bo tez chce zaczac na jakims w miare szybkim i sportowym sprzecie i na pewno nie na czyms o malej pojemnosci bo szybko sie nudze a pojetna jestem bardzo ;)
pozdrawiam i jesli znajdziesz odpowiedz na twoje pytanie daj znac ... pozdrawiam gixa<br><hr>gixa<br>
Hej dziewczyny, mam 156cm, jeżdżę na DUCATI MONSTER, ma obniżane siedzenie i waży tylko 170kg. Jeśli będzie jeszcze za wysoki, to można poprosić zaprzyjaźnionego mechanika-skróci parę śrubek. . . . <br><hr>mała
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/12/2010, 12:02

Komentatorzy napisał(a):Witam! ;D
Własnie zarejestrowalam sie na tej stronce ;D
Wczoraj zapisalam sie na kurs prawo jazdy kat A ;D
Odkad pamiętam fascynowały mnie motorki.. a jeszcze bardziej przyczynił się do tego moj ukochany kuzyn, ktory od czasu do czasu wozi mnie swoim motorku (Fazzer 600). Nie wiem czy w najblizszej przyszlosci bedzie mnie stac na zakup czegos naprawde "fajnego",ale to jest drugie z moich marzen po zdaniu prawka ;D Czy sie spelni... zobaczymy....
Nie znam sie kompletnie na motorach... a jak wiadomo kobiety glownie patrza na wyglad ;o). Wiec z "wygladu: podoba mi sie cos w stylu Honda Cbr F3 , CBR 954 RR , SUZUKI GSX-R 600, Yamaha FZR 600, Suzuki 600 ...;p
Prosila bym o rade odnosnie tego jaki motor jest najlepszy "na poczatek"...

Pozdrawiam ;D<br><hr>kicia98<br>
Komentatorzy napisał(a):hej "kicia" mamy podobne gusta co do motocykli :) ja jestem po zakończonym kursie przed egzaminem i powiem szczerze zrozumiałam, że motocykl, który mi się podobał SUZUKI GSX R 600 jeszcze długo pozostanie w kwestii marzeń ;/ i tu nie chodzi o kasę, ale doszłam do wniosku, że moje gabaryty i doświadczenie oraz gabaryty i moc tego motocykla jeszcze się nie idą w parze ;/ a nie chciałabym zakończyć na samym początku ;) takie jest moje zdanie, sama jak zrobisz ten kurs będziesz wiedziała na ile Cię stać i nad czy możesz zapanować, a wierz mi zdany egzamin nie świadczy o tym,że jest się już dobrym kierowcą, bo na to potrzeba czasu i praktyki...na różnych forach jest pełno samozwańczych mistrzów dwóch kółek, którzy się w wypowiedziach prześcigują, którego motocykl ma większą moc jakby to było najważniejsze...ja uważam ,że kropla drąży skałę i tak jak małe dziecko od razu nie biega tak i my od razu nie jesteśmy mistrzami w tym co zaczynamy sie uczyć...my jako kobiety bardziej przywiązujemy wagę do wyglądu, więc tu już rzecz gustu, a co do spraw technicznych jeśli sama jeszcze dużo nie wiesz to po kupno motocykla zabierz ze sobą kuzyna ;) w końcu sam się do tego przyczynił haha :) pozdrawiam<br><hr>gabi<br>
Witam jestem zainteresowana zakupem motocykla i właśnie zastanawiam sie nad SUZUKI czy mogłabyś mi coś więcej napisać, np. czy jest ciężki. Pozdrawiam Dorota<br><hr>Doris
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/12/2010, 12:10

Komentatorzy napisał(a):Witam! ;D
Własnie zarejestrowalam sie na tej stronce ;D
Wczoraj zapisalam sie na kurs prawo jazdy kat A ;D
Odkad pamiętam fascynowały mnie motorki.. a jeszcze bardziej przyczynił się do tego moj ukochany kuzyn, ktory od czasu do czasu wozi mnie swoim motorku (Fazzer 600). Nie wiem czy w najblizszej przyszlosci bedzie mnie stac na zakup czegos naprawde "fajnego",ale to jest drugie z moich marzen po zdaniu prawka ;D Czy sie spelni... zobaczymy....
Nie znam sie kompletnie na motorach... a jak wiadomo kobiety glownie patrza na wyglad ;o). Wiec z "wygladu: podoba mi sie cos w stylu Honda Cbr F3 , CBR 954 RR , SUZUKI GSX-R 600, Yamaha FZR 600, Suzuki 600 ...;p
Prosila bym o rade odnosnie tego jaki motor jest najlepszy "na poczatek"...

Pozdrawiam ;D<br><hr>kicia98<br>
Cześć jestem poczatkującą motocyklistką we wrzesniu zadałam prawko i mam zamiar cos kupić ale zupełnie sie nie znam może co podpowiesz...<br><hr>Doris
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/1/2011, 23:05

Komentatorzy napisał(a):Witam! ;D
Własnie zarejestrowalam sie na tej stronce ;D
Wczoraj zapisalam sie na kurs prawo jazdy kat A ;D
Odkad pamiętam fascynowały mnie motorki.. a jeszcze bardziej przyczynił się do tego moj ukochany kuzyn, ktory od czasu do czasu wozi mnie swoim motorku (Fazzer 600). Nie wiem czy w najblizszej przyszlosci bedzie mnie stac na zakup czegos naprawde "fajnego",ale to jest drugie z moich marzen po zdaniu prawka ;D Czy sie spelni... zobaczymy....
Nie znam sie kompletnie na motorach... a jak wiadomo kobiety glownie patrza na wyglad ;o). Wiec z "wygladu: podoba mi sie cos w stylu Honda Cbr F3 , CBR 954 RR , SUZUKI GSX-R 600, Yamaha FZR 600, Suzuki 600 ...;p
Prosila bym o rade odnosnie tego jaki motor jest najlepszy "na poczatek"...

Pozdrawiam ;D<br><hr>kicia98<br>
Komentatorzy napisał(a):hej "kicia" mamy podobne gusta co do motocykli :) ja jestem po zakończonym kursie przed egzaminem i powiem szczerze zrozumiałam, że motocykl, który mi się podobał SUZUKI GSX R 600 jeszcze długo pozostanie w kwestii marzeń ;/ i tu nie chodzi o kasę, ale doszłam do wniosku, że moje gabaryty i doświadczenie oraz gabaryty i moc tego motocykla jeszcze się nie idą w parze ;/ a nie chciałabym zakończyć na samym początku ;) takie jest moje zdanie, sama jak zrobisz ten kurs będziesz wiedziała na ile Cię stać i nad czy możesz zapanować, a wierz mi zdany egzamin nie świadczy o tym,że jest się już dobrym kierowcą, bo na to potrzeba czasu i praktyki...na różnych forach jest pełno samozwańczych mistrzów dwóch kółek, którzy się w wypowiedziach prześcigują, którego motocykl ma większą moc jakby to było najważniejsze...ja uważam ,że kropla drąży skałę i tak jak małe dziecko od razu nie biega tak i my od razu nie jesteśmy mistrzami w tym co zaczynamy sie uczyć...my jako kobiety bardziej przywiązujemy wagę do wyglądu, więc tu już rzecz gustu, a co do spraw technicznych jeśli sama jeszcze dużo nie wiesz to po kupno motocykla zabierz ze sobą kuzyna ;) w końcu sam się do tego przyczynił haha :) pozdrawiam<br><hr>gabi<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam jestem zainteresowana zakupem motocykla i właśnie zastanawiam sie nad SUZUKI czy mogłabyś mi coś więcej napisać, np. czy jest ciężki. Pozdrawiam Dorota<br><hr>Doris<br>
Jeżeli nie jesteś, przepraszam, za wyrażenie tęga to powiem wprost - jest ciężki. Ważę 73kg mam go 2gi sezon i uważam że to klamot. Ma to swoje plusy, bo przy dużych prędkościach jest stabilniejszy od np. cb500, horneta czy cbrki f2 nie łapie wibracji na kierownicy przy niezauważonych muldach, tj. sporo wybacza przy szybkiej jeździe. Tę masę czuje się przede wszystkim przy miejskich prędkościach - parady, manewrowanie w korkach. Za to na parkingu pomimo masy nie miałem większych problemów - dosyć łatwo go wyczuć dlatego uważam, że jak się ma równo pod sufitem to będzie to dobry pierwszy sprzęt. Mam na sprzedaż GSX 600F, jeżeli jesteś zainteresowana to napisz na maila crazyfutrzak@gmail.com<br><hr>Michał
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/1/2011, 05:56

Witam widze ze jest nas wiecej.....
ja dopiero za miesiac wybieram sie na kurs na kat na A tym razem i zastanawiam sie czy po kursie dala bym rade odrazu na HONDE CBR 600RR. Wszyscy koledzy mi odradzaja... bo za duza pojemnosc jak na kobiete ale ja 70kg waze i 175 mam wiec calkiem spora jestem...
co wy o tym myslicie?<br><hr>dragness
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/1/2011, 07:39

Jezdze dopiero 3 lata ale jedno wiem na pewno,zaden motocykl nie jest dla mnie za duzy. Jezdze na Hondzie CBR 600rr i na Fazerze FZ1, Fazer jest o wiele ciezszy i wiekszy niz cebra a jezdzi mi sie na nim cipke lepiej niz na CBR.
Kupujcie co Wam pasuje,uwazajcie tylko na swoje piekne pupy :)
Pozdrawiam <br><hr>BeataK
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/1/2011, 08:20

Komentatorzy napisał(a):Witam widze ze jest nas wiecej.....
ja dopiero za miesiac wybieram sie na kurs na kat na A tym razem i zastanawiam sie czy po kursie dala bym rade odrazu na HONDE CBR 600RR. Wszyscy koledzy mi odradzaja... bo za duza pojemnosc jak na kobiete ale ja 70kg waze i 175 mam wiec calkiem spora jestem...
co wy o tym myslicie?<br><hr>dragness<br>
Cześć sama nie wiem co Ci doradzić bo jestem właśnie na kupnie motocykla i mam własnie dylematy czy HONDE czy Fazera są zwolennicy i przeciwnicy a ja mam problem mój wzrost 164 i waga 52 :) , pozdrawiam, miłego kursu i do szybkiego usłyszenia<br><hr>Doris
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/1/2011, 08:27

Komentatorzy napisał(a):Witam widze ze jest nas wiecej.....
ja dopiero za miesiac wybieram sie na kurs na kat na A tym razem i zastanawiam sie czy po kursie dala bym rade odrazu na HONDE CBR 600RR. Wszyscy koledzy mi odradzaja... bo za duza pojemnosc jak na kobiete ale ja 70kg waze i 175 mam wiec calkiem spora jestem...
co wy o tym myslicie?<br><hr>dragness<br>
Komentatorzy napisał(a):Cześć sama nie wiem co Ci doradzić bo jestem właśnie na kupnie motocykla i mam własnie dylematy czy HONDE czy Fazera są zwolennicy i przeciwnicy a ja mam problem mój wzrost 164 i waga 52 :) , pozdrawiam, miłego kursu i do szybkiego usłyszenia<br><hr>Doris<br>
A ja mam 163 cm i 46-47 kg i śmigam z750, który waży 220kg i daję radę :)
Dziewczyny chcieć to móc :)
Kawusia jest teraz na sprzedaż i dojrzałam na sporta, kupuję gixa :)<br><hr>Ulaaa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/1/2011, 08:28

A ja mam 163 cm i 46-47 kg...
i śmigam z750, który waży 220kg i daję radę :) Dziewczyny chcieć to móc :) Kawusia jest teraz na sprzedaż i dojrzałam na sporta, kupuję gixa :) <br><hr>Ulaaa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/1/2011, 08:53

Komentatorzy napisał(a):Witam widze ze jest nas wiecej.....
ja dopiero za miesiac wybieram sie na kurs na kat na A tym razem i zastanawiam sie czy po kursie dala bym rade odrazu na HONDE CBR 600RR. Wszyscy koledzy mi odradzaja... bo za duza pojemnosc jak na kobiete ale ja 70kg waze i 175 mam wiec calkiem spora jestem...
co wy o tym myslicie?<br><hr>dragness<br>
Komentatorzy napisał(a):Cześć sama nie wiem co Ci doradzić bo jestem właśnie na kupnie motocykla i mam własnie dylematy czy HONDE czy Fazera są zwolennicy i przeciwnicy a ja mam problem mój wzrost 164 i waga 52 :) , pozdrawiam, miłego kursu i do szybkiego usłyszenia<br><hr>Doris<br>
Komentatorzy napisał(a):A ja mam 163 cm i 46-47 kg i śmigam z750, który waży 220kg i daję radę :)
Dziewczyny chcieć to móc :)
Kawusia jest teraz na sprzedaż i dojrzałam na sporta, kupuję gixa :)<br><hr>Ulaaa<br>
To jestem pełna podziwu :) bo szczerze mówiąc trochę obawiam się właśnie ciężaru motocykla ale wydaje mi się że to kwestia przyzwyczajenia, zaczynam na wiosnę jak kupię motocykl :) miło że napisałaś bo to daje do myslenia...<br><hr>Doris
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/1/2011, 21:53

Komentatorzy napisał(a):Nie wiem po co w ogóle powstają takie teksty jak wyżej? co one mają na celu? To chyba oczywiste że nie istnieje coś takiego jak rozdział na "męskie" i "damskie" motocykle a to na jakim sprzęcie osobnik czy osobnicza się porusza zależy od indywidualnych upodobań, według mnie takie teksty są przejawem zakompleksienia a nie próbą poruszenia realnego problemu ;-))).<br><hr>ghollum<br>
Komentatorzy napisał(a):U mnie wybór motocykla to przede wszystkim odp. na pytanie na jakiej wysokości znajduje się siedzenie. Mam tylko 160 cm wzrostu i nie mogę znaleźć motocykla na którym sięgała bym stopami w miarę normlanie do podłoża. A to napewno dałoby mi większe poczucie bezpieczeństwa, tym bardziej na początku.
Oczywiście piszać o motocyklach miałam na myśłi ścigacze, bo inne jakoś zbytnio mie nie ciągną, tak już mnie zaraził mąć ;)<br><hr>początkująca<br>
Komentatorzy napisał(a):czesc... no to chyba trafilam w odpowiednia osobe... ja tez szukam czegos dla siebie i mam tylko 155 cm... nawet mniej niz ty... Trafia mnie od srodka bo tez chce zaczac na jakims w miare szybkim i sportowym sprzecie i na pewno nie na czyms o malej pojemnosci bo szybko sie nudze a pojetna jestem bardzo ;)
pozdrawiam i jesli znajdziesz odpowiedz na twoje pytanie daj znac ... pozdrawiam gixa<br><hr>gixa<br>
jestem ciekawa czy juz cos kupilas? Ja mam identycznie 155 cm i az mnie sciska od srodka bo tez chce cos w miare szybkiego i mysle o kawie 250r bo na niej to siedzie bardzo wygodnie no i stopy dotykaja podloza - komfort psychiczny! Czekam z ciekawoscia czy cos ci sie trafilo! Powodzenia<br><hr>ewelina
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/1/2011, 08:13

Komentatorzy napisał(a):Nie wiem po co w ogóle powstają takie teksty jak wyżej? co one mają na celu? To chyba oczywiste że nie istnieje coś takiego jak rozdział na "męskie" i "damskie" motocykle a to na jakim sprzęcie osobnik czy osobnicza się porusza zależy od indywidualnych upodobań, według mnie takie teksty są przejawem zakompleksienia a nie próbą poruszenia realnego problemu ;-))).<br><hr>ghollum<br>
Komentatorzy napisał(a):U mnie wybór motocykla to przede wszystkim odp. na pytanie na jakiej wysokości znajduje się siedzenie. Mam tylko 160 cm wzrostu i nie mogę znaleźć motocykla na którym sięgała bym stopami w miarę normlanie do podłoża. A to napewno dałoby mi większe poczucie bezpieczeństwa, tym bardziej na początku.
Oczywiście piszać o motocyklach miałam na myśłi ścigacze, bo inne jakoś zbytnio mie nie ciągną, tak już mnie zaraził mąć ;)<br><hr>początkująca<br>
Komentatorzy napisał(a):czesc... no to chyba trafilam w odpowiednia osobe... ja tez szukam czegos dla siebie i mam tylko 155 cm... nawet mniej niz ty... Trafia mnie od srodka bo tez chce zaczac na jakims w miare szybkim i sportowym sprzecie i na pewno nie na czyms o malej pojemnosci bo szybko sie nudze a pojetna jestem bardzo ;)
pozdrawiam i jesli znajdziesz odpowiedz na twoje pytanie daj znac ... pozdrawiam gixa<br><hr>gixa<br>
Komentatorzy napisał(a):jestem ciekawa czy juz cos kupilas? Ja mam identycznie 155 cm i az mnie sciska od srodka bo tez chce cos w miare szybkiego i mysle o kawie 250r bo na niej to siedzie bardzo wygodnie no i stopy dotykaja podloza - komfort psychiczny! Czekam z ciekawoscia czy cos ci sie trafilo! Powodzenia<br><hr>ewelina<br>
Cześć miło że napisałaś rozumiem że sezon będzie nasz :) jak zaczniemy śmigać ...jadę jutro oglądać kawasaki ER 5 zobaczymy czy zostanie już mój chciałabym bo własnie jest taki odpowiedni podam Ci gg jakbyś chciała więcej porozmawaić 13705572 pozdrwaiam i do usłyszenia...<br><hr>Doris
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 31/1/2011, 15:42

Komentatorzy napisał(a):A ja mam 163 cm i 46-47 kg...
i śmigam z750, który waży 220kg i daję radę :) Dziewczyny chcieć to móc :) Kawusia jest teraz na sprzedaż i dojrzałam na sporta, kupuję gixa :) <br><hr>Ulaaa<br>
No witam koleżankę o podobnych gabatytach jak ja:) Ja jeżdżę na sv 650s a mam 163 cm wzrostu i 43 kg:) Pozdrawiam wszystkie kobitki, które dają radę ;p<br><hr>asia
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/2/2011, 12:19

19l 165cm i 50kg a ogarnialam takie maszyny jak sv 650 i dominatora 650. a okreslenie "moto dla kobiet" wymyslili ci faceci ktorym jest wstyd ze laska na moto moze lepiej latac niz oni. szerokiej drogi dziewczyny:)<br><hr>moto650
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/8/2011, 15:51

Ludzie... Schowajcie swoje ego do kieszeni i korzystajcie z życia bo jest krótkie, a nie przesiadywać całymi dniami przed komputerem sprzeczając się nad pi@rdołami. W życiu są ważniejsze sprawy.<br><hr>Piotrek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/9/2011, 19:51

Komentatorzy napisał(a):Kobieta na motocyklu po prostu przestaje być kobietą w rozumieniu mężczyzny. Nie lepiej wam do wojska iść? Albo na ochronę klubu nocnego? Nastawiajcie się w takim razie na rywalizację i walkę na męskich zasadach bo wsiadając na motocykl wkraczacie w męski świat. Dzisiejsze czasy burzą równowagę między tym co kobiece a co męskie. Nie chodzi tylko o babochłopy na motocyklach ale i o wycackanych lanserków. Taka głupia kultura... oby minęła.<br><hr>b11l<br>
Komentatorzy napisał(a):....a tam kłócicie się jak małe dzieci w piaskownicy ,ja uważam ,że każdy w życiu powinien robić to co chce, nie ograniczając horyzontu ze względu na płeć, jeśli facet chce zostać kucharzem ,bo w tym jest świetny , a jego kobieta otworzyć zakład mechaniki pojazdowej, bo w tym jest dobra , to dlaczego nie ??? dlaczego od razu szufladkować ludzi, a co za tym idzie wymyślać co mogą, a czego nie? nie dziwiła bym się gdyby to moja babcia te wypowiedzi pisała, która żyła w czasach,gdzie miejsce kobiety było przy garach i pieluchach , a faceta zapewnić byt rodzinie....czasy się zmieniają,fakt ,że kobieta z natury jest słabsza nie oznacza, że nie może robić tego co lubi i odnosić w tym sukcesów? świat męski ,świat kobiecy co to oznacza? nie mogę jeździć autem, motocyklem, tapetować,naprawić sama auto bo co ? bo to kobiecie nie wypada? czy jak mężczyźni maja frajdę z jeżdżenia na tych dwóch kółkach, to kobieta nie może czuć tego samego? wkurza mnie takie grupowanie ludzi na biednych i bogatych, wierzących i nie, czarnych i białych etc...człowiek ma jedno życie i powinien robić w nim to na co ma ochotę ,dopasowując swoje pasje do umiejętności, doświadczenia i własnych predyspozycji, a nie ograniczać się i hamować, bo nie wypada, albo co ludzie powiedzą?? dlaczego nie możemy być w "jednej drużynie" skoro łączy nas ta sama pasja ,tylko jako przeciwnik lub co gorsza postrzegane jako konkurencja?? a co do wojska i klubów nocnych w wypowiedzi poprzednika, to tak, są kobiety ,które również i tam się sprawdzają, a skoro są w tym dobre dlaczego im tego zabraniać ??pozdrawiam serdecznie<br><hr>zuzia<br>
KOBIETA NA MOTORZE,CZEMU NIE,
JA W LATACH 60 KUPIŁAM SOBIE WSK 175,ZROBIŁAM PRAWKO,I JEŻDZIŁAM
W TYCH LATACH NIE BYŁO KOBIET JEŻDZĄCYCH NA MOTORZE, TYLO MO MNIE ZNAŁO BO TYLKO MANDATY ZA SZYBKĄ JAZDE BYŁY, TO JEST FRAJDA JEŻDZĄC MOTOREM ,
POTEM BYŁA MZK, I CHOĆ JESTEM JUŻ PO 70 TO BYM JESZCZE JEŻDZIŁA,
ALE MUSZĘ SIĘ ZADOWOLIĆ BMW
UWIELBIAM SZYBKĄ JAZDE I PALENIE GUM TO ZOSTAŁO Z MŁODOŚCI
POZDRAWIAM MIŁOŚNICZKI MOTORÓW<br><hr>CZYTELNICZKA
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/6/2012, 18:15

Komentatorzy napisał(a):Witam widze ze jest nas wiecej.....
ja dopiero za miesiac wybieram sie na kurs na kat na A tym razem i zastanawiam sie czy po kursie dala bym rade odrazu na HONDE CBR 600RR. Wszyscy koledzy mi odradzaja... bo za duza pojemnosc jak na kobiete ale ja 70kg waze i 175 mam wiec calkiem spora jestem...
co wy o tym myslicie?<br><hr>dragness<br>
Komentatorzy napisał(a):Cześć sama nie wiem co Ci doradzić bo jestem właśnie na kupnie motocykla i mam własnie dylematy czy HONDE czy Fazera są zwolennicy i przeciwnicy a ja mam problem mój wzrost 164 i waga 52 :) , pozdrawiam, miłego kursu i do szybkiego usłyszenia<br><hr>Doris<br>
Komentatorzy napisał(a):A ja mam 163 cm i 46-47 kg i śmigam z750, który waży 220kg i daję radę :)
Dziewczyny chcieć to móc :)
Kawusia jest teraz na sprzedaż i dojrzałam na sporta, kupuję gixa :)<br><hr>Ulaaa<br>
Zazdroszcze !! też bym chciała tak śmigając, wając podobno wage do twojej, lecz ktoś mi powiedzial, ze nie da utrzymac motoru ;/<br><hr>eN
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/6/2012, 18:15

Komentatorzy napisał(a):Witam widze ze jest nas wiecej.....
ja dopiero za miesiac wybieram sie na kurs na kat na A tym razem i zastanawiam sie czy po kursie dala bym rade odrazu na HONDE CBR 600RR. Wszyscy koledzy mi odradzaja... bo za duza pojemnosc jak na kobiete ale ja 70kg waze i 175 mam wiec calkiem spora jestem...
co wy o tym myslicie?<br><hr>dragness<br>
Komentatorzy napisał(a):Cześć sama nie wiem co Ci doradzić bo jestem właśnie na kupnie motocykla i mam własnie dylematy czy HONDE czy Fazera są zwolennicy i przeciwnicy a ja mam problem mój wzrost 164 i waga 52 :) , pozdrawiam, miłego kursu i do szybkiego usłyszenia<br><hr>Doris<br>
Komentatorzy napisał(a):A ja mam 163 cm i 46-47 kg i śmigam z750, który waży 220kg i daję radę :)
Dziewczyny chcieć to móc :)
Kawusia jest teraz na sprzedaż i dojrzałam na sporta, kupuję gixa :)<br><hr>Ulaaa<br>
Zazdroszcze !! też bym chciała tak śmigając, wając podobno wage do twojej, lecz ktoś mi powiedzial, ze nie da utrzymac motoru ;/<br><hr>eN
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na gr