Zobacz wÄ…tek - <i>[AktualnoÅ›ci]</i> Extreme Moto – pierwsze wrażenia
NAS Analytics TAG

[AktualnoÅ›ci] Extreme Moto – pierwsze wrażenia

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 25/5/2009, 13:31

Komentatorzy napisał(a):Witam!
Byłem, widziałem. Jestem pod wrażeniem umiejętności chłopaków - powiem szczerze - chciałbym tak umieć. Tylko po co? Po co to komu? Co to ma wspólnego z motocyklami, z tym co w nich najpiękniejsze? Kręcą Was małpy na motocyklach? To tylko kwestia czasu, jak któryś się na takim pokazie zabije lub zostanie kaleką. Co wtedy, popłaczemy wspólnie i pochwalimy jego bohaterstwo? Zrobimy zrzutkę na wózek? Pytam jeszcze raz - po co to to komu? A impreza generalnie drętwa i nudna.<br><hr>Olo<br>
Komentatorzy napisał(a):Jesteś aż tak glupi czy tylko udajesz? Równie dobrze można mówic: Po co ci debile jeżdza na crossach? Polamac sie tylko moga i co wtedy? A tacy skoczkowie narciarscy, ci to dopiero sa, skacza jak malpy i po co to? zeby sie zabic?! No juz nie wspominajac o tych co ze spadochronem skacza, ci to dopiero maja na bani. Spadochron im sie nie otworzy i juz tylko pasztet zostaje z nich!<br><hr>rozsadny<br>
Komentatorzy napisał(a):O głupocie można mówić, jeśli ktoś nie rozumie prostego tekstu, a tak chyba jest w twoim przypadku. Świadczy o tym wrzucanie wszystkiego do jednego wora - spadochroniarstwo, cross, a pewnie i narty, wspinaczki, itp. Skoro tak uważasz, to czemu sam tak nie jeździsz? Czemu z domu wychodzisz drzwiami, zamiast zjechać po rynnie? Itd.... Skakać jak małpa można po wszystkim, nie tylko po motocyklu. Pytanie było jednak "po co"? Też to widziałem i moim zdaniem, to całkiem sensowne pytanie.<br><hr>Kazek<br>
bo to po części Sztuka,hobby,ciężka praca.Przeszkadza ci to???Nie musisz oglądać.Mogę się założyć ze oni maja większe szanse na przeżycie na moto niż ty na przejściu dla pierwszych.Większość wypadków motocyklowych spowodowanych jest przez ludzi którzy właśnie wsiedli na moto albo nie maja prawa jazdy a to wazne w tej dziedzine <br><hr>widz071
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 26/5/2009, 15:10

Komentatorzy napisał(a):Witam!
Byłem, widziałem. Jestem pod wrażeniem umiejętności chłopaków - powiem szczerze - chciałbym tak umieć. Tylko po co? Po co to komu? Co to ma wspólnego z motocyklami, z tym co w nich najpiękniejsze? Kręcą Was małpy na motocyklach? To tylko kwestia czasu, jak któryś się na takim pokazie zabije lub zostanie kaleką. Co wtedy, popłaczemy wspólnie i pochwalimy jego bohaterstwo? Zrobimy zrzutkę na wózek? Pytam jeszcze raz - po co to to komu? A impreza generalnie drętwa i nudna.<br><hr>Olo<br>
po co "Olo? A juz ci mowie po co. Po to ze po co komu super szybki motor jak nie umie na nim nawet dobrze rownowagi utrzymac na swiatlach o innym umiejetnosciach nie wspomne;] Wiec po co preclom supersporty? JA wiem-dla lasnu buehehe. Wiesz co? wyp.... Dla ciebie para bylby chlopak z gitara - idz grac w szachy i nie przyjezdzaj wiecej na BEMOWO!!!! WOOOON !!<br><hr>Stunter-xxx
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê