Zobacz wątek - MINY Z OGŁOSZEŃ!!! Unikajcie tych motocykli!!!
NAS Analytics TAG

MINY Z OGŁOSZEŃ!!! Unikajcie tych motocykli!!!

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Postprzez Nigoss » 18/6/2009, 15:40

schwarz napisał(a):Chcesz bez odprysków i super to do salonu. W ogóle moim zdaniem temat do zamknięcia bo sami idealiści piszą że im wszystko nie pasuje. Jaka kasa takie moto. :!:


Pierdoly gosciu piszesz. Oczywiscie uzywany moto nie bedzie nigdy jak nowka, ale skoro gosciu w aukcji pisze i w rozmowie telefonicznej mowi, ze wszystko jest super, a na miejscu okazuje sie, ze moto to shit to co o tym myslisz?? Ogolnie koniec spamu w tym temacie.
,,Motocykle to nie tylko moja pasja, ale też moje życie''
Avatar użytkownika
Nigoss
Bywalec
 
Posty: 567
Dołączył(a): 5/9/2008, 17:01


Postprzez schwarz » 18/6/2009, 19:52

Spamuje bo takim ludziom moim zdaniem trzeba zwracać uwagę. Ja rozumiem że nikt nie chce jechać bez sensu 300km ale trzeba pamiętać że kupno używanego wiąże się zawsze z jakimiś wadami. Więc piszmy tutaj o minach, z poważnymi usterkami które ktoś chce ukryć,o motorach krzywych itd a nie w stylu"rysa na zadupku, nie jedźcie nie warto". Bez obrazy dla nikogo. Pozdrawiam
schwarz
Świeżak
 
Posty: 210
Dołączył(a): 21/12/2008, 01:26
Lokalizacja: Kielce


Postprzez eBuch » 19/6/2009, 09:10

Mnie zabardzo tez nie obchodzily wizualne usterki ale jak zobaczylem ze jest ich AZ TYLE (cale moto do malowania :/ )... Pozatym do decyzji przekonal mnie naped oraz stan ramy, a nie "rysa na zadupku"-skad ty to wogóle wzioles czlowieku ???

Typ mogl odrazu powiedziec ze w moto trzeba jeszcze wpompowac jakies 4kzl, inna by byla gadka, a nie jak mu zaczolem wymienic co jest zj***ne to stal i milczal bo nie wiedzial jak to tlumaczyc... Nie sadzisz schwarz ze zapewnianie klienta ze wszystko jest ok przez tel, a pozniej okazuje sie CALKOWICIE co innego jest kures****???

Pozatym do 14kzl sa wystawione DUUUUUUZO lepsze sztuki niz to g***o, ktore tam zobaczylem.

Pzdr
eBuch
Świeżak
 
Posty: 342
Dołączył(a): 26/3/2009, 10:48
Lokalizacja: Wawa

Postprzez s_extrem* » 19/6/2009, 12:59

Ja mysle ze glownie chodzi o stan ramy i silnika. W tym temacie warto umieszczac aukcje motocykli, ktore sa faktycznie minami. No i warto tez wypisywac aukcje oszutow i klamcow, ktorzy nie mowia calej prawdy,a ta wychdzi pozniej - w czasie uzytkowania motocykla albo jazdy probnej i ogledzin. Znam handlarza ktory wprost mowi ze dany motocykl jest w srednim stanie i brakuje mu tego i tego. Niestety sam jest motocyklista i rozumie o co chodzi. Jednak nawet jemu zdarzy sie o czyms zapomniec i nie powiedziec tego przy rozmowie przez telefon. Szczegolnie ze sprzedaje spora ilosc motocyklow i na prawde czasami latwo o jakas pomylke w opisie.
Avatar użytkownika
s_extrem*
Świeżak
 
Posty: 294
Dołączył(a): 18/5/2008, 14:43
Lokalizacja: Leszno

Postprzez eBuch » 19/6/2009, 13:08

s_extrem* napisał(a):Znam handlarza ktory wprost mowi ze dany motocykl jest w srednim stanie i brakuje mu tego i tego. Niestety sam jest motocyklista i rozumie o co chodzi. Jednak nawet jemu zdarzy sie o czyms zapomniec i nie powiedziec tego przy rozmowie przez telefon. Szczegolnie ze sprzedaje spora ilosc motocyklow i na prawde czasami latwo o jakas pomylke w opisie.


Ok, ale na ogledzinach sie okaze ze zapomnial powiedziec o 1,2 rzeczach a nie o 10...

Nie trawie ludzi ktorzy zatajaja prawde poto zebys walnal 300km i na miejscu sie dowiedzial ze typ ci go sprzeda 1,500-2kzl taniej. O tym wszystkim Ci nie powiedzial bo musial Cie jakos "sciagnac" do siebie, poniewaz inaczej bys wiedzial ze i tak nie ma po co tam jechac.

Pzdr
eBuch
Świeżak
 
Posty: 342
Dołączył(a): 26/3/2009, 10:48
Lokalizacja: Wawa

Postprzez MaximusPL » 19/6/2009, 13:44

Cizes po co sie czepiacie koleś eBuch był zobaczył napisał wady i koniec .. jak Wam pasuje to kupujcie jak nie to nie spamujcie ...
Suzuki GSR 600 A 2007/2008
Avatar użytkownika
MaximusPL
Świeżak
 
Posty: 328
Dołączył(a): 31/3/2009, 13:37
Lokalizacja: Poznań

Postprzez jarek20 » 23/6/2009, 10:02

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1332283

Witam jeździłem oglądać tom R1 dzwoniłem do kola i powiedział mi ze tylko czacha jest malowana, a co się okazało ta r1 to konkretny śmietnik moto całe malowane licznik od R6 :lol: i gość coś mówił ze nie chodzi obrotomierz hehe przód prawdopodobnie zmieniany moto się okazało całe malowane na baku wgniota przy główce ramy, jakaś tandetna nakładka na siedzenie no i rysa na ramie szkoda jechać tam tyle powiem no i gość nawet nie zaprzeczał potem już
Avatar użytkownika
jarek20
Świeżak
 
Posty: 105
Dołączył(a): 27/2/2007, 10:27
Lokalizacja: Podkarpackie - Lubaczów

Postprzez Rafal_W_wa » 24/6/2009, 08:19

jarek podaj moze gdzie to bylo i jaki kolr. i jakąs czesc tel.. gosc juz usunal ogłoszenie
RSIX
Avatar użytkownika
Rafal_W_wa
Świeżak
 
Posty: 158
Dołączył(a): 29/4/2009, 20:59

Postprzez Kuba-szprota » 24/6/2009, 10:12

Byłem wczoraj razem z instruktorem zobaczyć ten oto motocykl:
http://autoswiat.allegro.pl/show_item.p ... =663109389

Moto pięknie wygląda na zdjęciach, same ohy i ahy sprzedającego w opisie.
Reczywistość wygląda inaczej:
-moto cały malowany
-literki od napisu Yamaha się odklejają :lol:
-krzywy ogranicznik skrętu
-cały zadupek się trzęsie, źle jest spasowany
-silnik jest tak czysty, jakby dopiero wyjechał z salonu

Prawdopodobnie moto zaliczyło dzwona, a sprzedający stwierdził, że syn nie jeździ na moto, bo mu nie pasuje. Oczywiście nie pasuje skoro pewnie są problemy ze skręcaniem :lol:
Avatar użytkownika
Kuba-szprota
Świeżak
 
Posty: 146
Dołączył(a): 13/5/2009, 10:21
Lokalizacja: Łódź

Postprzez schwarz » 24/6/2009, 11:35

Kolego Kubaszprota pisaliśmy wyżej o co chodzi w tym temacie. I nie chodzi o to że silnik za czysty.
schwarz
Świeżak
 
Posty: 210
Dołączył(a): 21/12/2008, 01:26
Lokalizacja: Kielce

Postprzez Arek_tom » 30/6/2009, 08:55

http://moto.allegro.pl/item667029892_su ... wa_za.html

Treść ogłoszenia:
SUZUKI GSXF 600

Witam serdzecznie. Mam do sprzedania motor marki Suzuki GSXF 600 w stanie bardzo dobrym. Jajko nie jest po żadnych wypadkach ani ślizkach nosi normalne ślady użytkowania. W moto jest założyny nowy tłumik SBK kosztował około tysiąca złotych na którym Jajko pięknie pracuje. Do motoru dokładam olej który został zakupiony na wymiane ale ponieważ i tak by nikt nie uwieżył że go wymieniałem więc przekazuje kupującemu.

Na wszelkie pytania odpowiem pod nr tel 691-624-466

Suzuki oczywiście zarejestrowane w polsce.

Możliwa z....... na auto

Opcja kup teraz dopiero po obejrzeniu motoru. Zastrzegam możliwość zakończenia aukcji przed czasem. Pozdrawiam i zapraszam na jazdę próbną.

Co się nie zgadza:
-Motorek lezał conajmniej dwa razy na kazdej stronie(raz gleba pomalowany i znów gleba,po obu stronach)
-podczas jazdy na wprost i puszczeniu kierownicy motorek dzielnie ucieka w lewo :) w odpowiedzi na moje pytanie dlaczego odpowiada: jajka tak mają?.Fakt pierwsze jajko jakie dosiadłem... ale czy one faktycznie same skręcają?
Na obrone: kolorek super i wydech LeoVinca;więcej + brak
Na pewno nie jest w stanie idealnym conajwyżej dobry.
Arek_tom
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10/6/2009, 11:23

Postprzez laser » 30/6/2009, 19:05

uciekał to mógł mieć równie dobrze i ramę lekko krzywą albo cos z lagami
Avatar użytkownika
laser
Bywalec
 
Posty: 859
Dołączył(a): 8/5/2009, 19:12
Lokalizacja: KaliszCity

Postprzez mateuszz55 » 8/7/2009, 17:45

Sa i takie inteligęty.. Ktoś sie nie zna, pojedzie kupi taki Motocykl i sie zabije albo doprowadzi do kalectwa..
Ludzie są tacy pazerni..
nikt nikomu nigdy prawdy nie powie.
Tu na aukcji czy przez telefon ze moto idealne a w rzeczywistosci tylko lac po mordzie własciciela ze do takiego stanu motocykl ten doprowadził..
Tak było - Jest - I bedzie..
Chciałbym to zmienic ale ani ja ani my wszyscy nie jestesmy w stanie tego zrobic..
ja mysle ze kazdy z nas ma cos z takiego pazernego człowieka..
Motocykle to nie wszystko, ale wszystko bez nich jest niczym..
Avatar użytkownika
mateuszz55
Świeżak
 
Posty: 106
Dołączył(a): 21/12/2007, 00:44
Lokalizacja: okolice Słupcy \ Konin

Postprzez lonewolf » 13/7/2009, 17:37

http://www.allegro.pl/item681602363_yam ... _fz_1.html

Oglądałem to moto przy okazji na szybko. Tutaj na zdjęciach moto z prawej strony jest eleganckie (tłumik, chłodnica i plastiki przy owiewce - te pułeczki plastikowe jak patrzycie na licznik z góry to po prawej i lewej stronie są - to jest tu wszystko spoczko). Jak oglądałem moto na żywo to tłumik lekko przerysowany, chłodnica też, kierunkowskaz też od dołu + ta prawa pułka pęknięta przy mocowaniu koło śruby. Do tego kolo wspominał, że czacha była malowana z prawej strony z racji upadku. Ogólnie moto wyglą na fajne, ale właśnie kolo coś kręci, bo gadal, że przywiózł moto teraz w piątek a ja się z nim widziałem przez weekend. To co, tak szybko by sobie owiewkę pomalował? Moto jest na pewno dłużej w kraju bo z początku poprostu było w stanie idealnym o czym świadczą foty, a teraz ma kilka rysek. A tak pozatym to chodzi elegancko jeśli chodzi o silnik, ale się nie przejechałem. Może i moto warte kupna, ale takie jak na fotach to ono nie jest ;]
Avatar użytkownika
lonewolf
Bywalec
 
Posty: 588
Dołączył(a): 29/5/2008, 19:48

Postprzez new-b » 14/7/2009, 23:12

http://moto.allegro.pl/item684251882_ja ... warto.html

Treść ogłoszenia:

Jamaha xj 600 w super stanie
Sprzedam moto gdyż kupiłem samochód, a dwa utrzymywać mi za drogo:(
Moto w 100% sprawne, lać i jechać
do sezonu został wymieniony filtr i olej!!!
Pali na dotyk i nigdy nie miałem z tym problemu
Moto jak na zdjęciach!!!
do motoru dorzucam:
owiewke diablo o wartości 145 zł
zwykłe podwójne światła
kask Naxa F7 o wartości 290 zł
kurtke Jamaha R1 o wartości 250 zł
Moto ma jak widać sportowy wydech brzmiący oszałamiająco dobrze i jest przerobiony delikatnie do stuntu

więcej pod nr tel 693 - 42 - 09 - 98
Moc silnika to 63KM

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Model motocykla: Yamaha XJ 600
Rejestracja: NOS 58MM
Miejscowość: Łukta / Florczaki (woj. warm-maz)
Rocznik: 1992
Kolor: Czerwony
Dane właściciela udostępnione w ofercie: 693-420-998

Co się nie zgadza?

Oględnie mówiąc wszystko, ten super stan to kpina. Sprzedający to niepowarzny dzieciak, kiedy poprosiłem o podjechanie 6km na tym motorze wymyślał że nie ma czasu, pewnie sam sie bał na nim jeździć. Hamulce właściwie nie sprawne, elektryka wisi "na wierzchu". Przebieg jest nieautentyczny bo zegar jest przelożony z innego moto, brak kontrolek i obrotomierza o czym sprzedający "zapomniał" wspomnieć. Niby bezwypadkowy a na silniku widać ślady po szlifie, kondycja silnika to jakaś parodia, nie wiem co było do niego lane (ponoć przed sezonem wymieniał olej i filtry) ale olejem bym tego nie nazwał, gość się zarzekał że po puszczeniu kierownicy moto jedzie prościutko a tymczasem dostaje takich drgań że trudno nad tym zapanować. Ja po 3 min jazdy miałem dosyc!
Generalnie strach na to wsiadać!!!
new-b
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27/6/2009, 06:07
Lokalizacja: Rbk

Postprzez younec » 15/7/2009, 21:37

i tak najlepsza jest kurtka
kurtke Jamaha R1 o wartości 250 zł
:)
------------------------------
Pozdrawiam
Younec
FZ6-s 2004r. -> FZ1S 2008r
Avatar użytkownika
younec
Świeżak
 
Posty: 72
Dołączył(a): 17/2/2007, 13:29
Lokalizacja: Łódź

Postprzez gba4 » 16/7/2009, 11:22

Aukcji już nie ma ale chcę was przestrzec przed sprzedawcą ''Marekmoto11'' Na allegro.

Motocykl miał być w idealnym stanie itd. a było w nim mi.n
Wał do wymiany
tłoki
klamki krzywe, kierownica
jakies lipne klocki które blokowały z przodu tarcze
motocykl był juz rozbierany i składany tak że plastiki były luzne, kontroli nic nie podłączone.

Koleś skupuje motocykle, i sprzedaje drozej, dokupuje sobie naklejki pewnie żeby coś zakryć możecie zobaczć na aukcji - Ogólnie nie polecam bo to oszust i nic więcej.
XL 125 Varadero
Avatar użytkownika
gba4
Bywalec
 
Posty: 543
Dołączył(a): 12/9/2007, 19:29

Postprzez dolek » 19/7/2009, 18:05

Sam zamierzam kupić moto. Poszukuje coś typu Zx7r, Srad 750 i powiem szczerze zjechałem pół polski i nie znalazłem "nic godnego wyłożenia 8-9tys zł". W ogłoszeniach piszą sprzedawcy że stan bdb, bezwypadkowy silnik igła, bez wkładu finansowego. itp. Po dojechaniu na miejsce oględzin motocykla okazuje się że to szrot. Porysowane owiewki, głębokie rysy na ramie, owiewki każda z innej parafi, to samo z felgami, poklejone taśma izolacyjna przewody, nierówno chodzące silniki itd.
Opowiem jeden przypadek. Dzwonie po SRAD-a 750 00r sprzedający mówi "stan bdb, silnik igiełka, książka serwisowa, komplet kluczyków. No to jade .
Na miejscu okazuje sie że moto jest po szlifie na prawą stronę, licznik włożony od Srada 600 (do 280 wyskalowany, a dlaczego był w km skoro moto z UK?), silnik nierówno chodzi, głębokie rysy na ramie, przebieg tylko 8000tys mil, książka serwisowa taka na sztuke, kluczyki dorabiane. Ja mówie do sprzedawcy to ma być stan bdb, przejechałem 300km i co . A klijent ten na to "co pan chcesz 10-cio letniego motocykla w lepszym stanie nie kupisz, czepiasz się pan jak pan chce idealny to w salonie stoją" jeszcze koleś miał dwóch kolegów tzw naganiaczy którzy cały czas gadali jakie to oni złomy widzieli a to jaka laleczka. Sprzedający nie chciał się dać przewieżć nawet po placu, sam twierdził że nie umie jeżdżić moto, cały czas mówił żebym się szybko namyślał bo się. śpieszy.
dolek
Świeżak
 
Posty: 105
Dołączył(a): 8/3/2009, 00:14

Postprzez daniel-borys88 » 24/7/2009, 18:01

daniel-borys88
Świeżak
 
Posty: 50
Dołączył(a): 22/5/2008, 12:02
Lokalizacja: siedlce

Postprzez schwarz » 25/7/2009, 10:15

Ten idiota z allegro za 4 koła szuka moto idealnego. Poza tym widać po jego aukcji na jakim jest poziomie. Skąd takich się dobiera.
schwarz
Świeżak
 
Posty: 210
Dołączył(a): 21/12/2008, 01:26
Lokalizacja: Kielce

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na gr